Sari la conținut

0758563441 - blonda, Universitate


Postări Recomandate

Salutare. Am fost la domnișoara. Pozele din anunț sunt reale. Locația vizavi de teatru, bcr. Rog un coleg sa adauge anunțul de pe publi, momentan nu-l găsesc. 

Fata e bună rău, are corp bomba. Partea nasoala e că 15 minute durează o finalizare. M-am descurcat cu 2, in 30 min, la cum arată, deși luasem o finalizare 😅

Oral neprotejat, nota 7, fara prea mari artificii. Normal protejat, ii dau 9, la cum arată, e ce trebuie când o futi.

Igiena impecabila, totul perfect. Dat și cu lubrifiant.

Pentru cine vrea sa meargă, ATENȚIE: mâine pleacă din București, deci grăbirea.

Cică urmează Elveția.

O să-mi mulțumiți după. Vă aștept.

Bafta!

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, dogeatkitkat a spus:

O fi colegu dar la 15 minute.... Ce sa mai zic de igiena, dus etc. Sa fie sanatoasa ii doresc. 

Crede-mă nu nu-i poți reproșa nimic legat de igiena. M-a așteptat in prosop, deci, își face dinainte dus. Eu îți spun că e cu mult peste altele.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 20 minute, Adi19890 a spus:

Pot să folosească dusul, dar e pe timpul lor, știi ce zic. Oricum, fata e foarte precaută.

Nu mulțumesc! Păstrează zdreanța pentru tine! Văd că o cam lauzi...Și are prețuri suprarealiste penteu ce oferă. Pleci și tu în Elveția cu ea???? Vă mai trebuie bani de drum?

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 56 minute, Adi19890 a spus:

Salutare. Am fost la domnișoara. Pozele din anunț sunt reale. Locația vizavi de teatru, bcr. Rog un coleg sa adauge anunțul de pe publi, momentan nu-l găsesc. 

Fata e bună rău, are corp bomba. Partea nasoala e că 15 minute durează o finalizare. M-am descurcat cu 2, in 30 min, la cum arată, deși luasem o finalizare 😅

Oral neprotejat, nota 7, fara prea mari artificii. Normal protejat, ii dau 9, la cum arată, e ce trebuie când o futi.

Igiena impecabila, totul perfect. Dat și cu lubrifiant.

Pentru cine vrea sa meargă, ATENȚIE: mâine pleacă din București, deci grăbirea.

Cică urmează Elveția.

O să-mi mulțumiți după. Vă aștept.

Bafta!

 

 

 

La ce să ne grăbim bre? La una cu 15 minute 150 lei plus tona de lubrifiant la normal? Ce ne tot recomanzi aici? Sunt variante muuuult mai bune!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
1 hour ago, Adi19890 said:

Fata e bună rău, are corp bomba. Partea nasoala e că 15 minute durează o finalizare. M-am descurcat cu 2, in 30 min, la cum arată, deși luasem o finalizare 😅

 

Adica ai platit o finalizare la 15 min si te-a lasat sa stai de fat 30 de minute pentru doua finalizari? Cam nevorosimil.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost acum o oră la ea.
Ce să zic, locatia e lângă Odeon fântâna arteziană, m-a asteptat in prosop gri, era o blondă comună, cu față dețărancă.
am întrebat cât face, mi-a zis 150 cu oral protejat si plus 50 neprotejat oral
Am intrebat-o dacă finalizarea dureaza 30 minute si a zis că dureaza .. 15 minute.
I-am zis pas pentru că sunt alte oferte mai bune, dacă nu era așa sictirită, poate că rămâneam, dar dacă cerea extra pentru neprotejat + fast fuck, nefiind mare frumusețe, am zis pas si am mers in alta parte, unde de 150 lei am avut parte de oral NP cum imi place (tocmai la Militari residence) si acela pe Fast fuck

Ce voiam să vă informez e că nu e cine stie ce frumusețe, e doar o pustoaica blondă cu față de țărancă

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell
57 minutes ago, inconfundabil said:

Am fost acum o oră la ea.
Ce să zic, locatia e lângă Odeon fântâna arteziană, m-a asteptat in prosop gri, era o blondă comună, cu față dețărancă.
am întrebat cât face, mi-a zis 150 cu oral protejat si plus 50 neprotejat oral
Am intrebat-o dacă finalizarea dureaza 30 minute si a zis că dureaza .. 15 minute.
I-am zis pas pentru că sunt alte oferte mai bune, dacă nu era așa sictirită, poate că rămâneam, dar dacă cerea extra pentru neprotejat + fast fuck, nefiind mare frumusețe, am zis pas si am mers in alta parte, unde de 150 lei am avut parte de oral NP cum imi place (tocmai la Militari residence) si acela pe Fast fuck

Ce voiam să vă informez e că nu e cine stie ce frumusețe, e doar o pustoaica blondă cu față de țărancă

Ce meserie ai frate? Daca pot sa intreb si nu sunt indiscret....am mai vazut o postare a ta. Te duci la curve....cum ma duc eu sa cumpar paine...:P

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 02.08.2022 la 23:01, azamantes a spus:

Ce meserie ai frate? Daca pot sa intreb si nu sunt indiscret....am mai vazut o postare a ta. Te duci la curve....cum ma duc eu sa cumpar paine...:P

Am mai multe firme, de software si automatizari industriale.
Da, caut doar prospaturi, la 1-2 saptamani mai apare cate o ratacită nouă in meserie, 90% din ele dispar din peisaj rapid :)
Am ales forumul asta ca nu stau si nu am rabdare sa le iau la rand pe publi24, majoritatea sunt rebranduite sau cu poze false, si alte alea 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:The city we all love to hate
  • Oras:The city we all love to hate

she's back, she's nice, she's fast

Ce vreau eu sa zic e ca e frumusica si la corp si la fata, dar mai ales la corp. Pentru aspect dau un 9. Locatia e ok pe la Universitate, dar fara acces la dus 😬

oral de nota 8 protejat

normal 9+ am incercat LoT si Doggy si a fost chiar fain

atitudinea e cam de 8, fara GFE, e cam retrasa

Overall, de revenit daca esti prin zona cu timp liber si chef de o fata fresh and cute.

🥂

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 22 minute, vicusnovus a spus:

she's back, she's nice, she's fast

Ce vreau eu sa zic e ca e frumusica si la corp si la fata, dar mai ales la corp. Pentru aspect dau un 9. Locatia e ok pe la Universitate, dar fara acces la dus 😬

oral de nota 8 protejat

normal 9+ am incercat LoT si Doggy si a fost chiar fain

atitudinea e cam de 8, fara GFE, e cam retrasa

Overall, de revenit daca esti prin zona cu timp liber si chef de o fata fresh and cute.

🥂

 

Cadoul cât e? Si finalizarea tot 15minute dureaza? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:The city we all love to hate
  • Oras:The city we all love to hate

No, de ce excluzi ca tarancele ar fi urate? Nu-i frumos. Oricum frumusetea e subiectiva. Mergi si verifica daca ai ocazia.

Cadou 150/300 ... totul a durat cam 20 min, avand in vedere ca nu am fost invitat la dus.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 03.07.2022 la 18:43, Adi19890 a spus:

Crede-mă nu nu-i poți reproșa nimic legat de igiena. M-a așteptat in prosop, deci, își face dinainte dus. Eu îți spun că e cu mult peste altele.

Bro, pe viitor fii mai obiectiv. Eu te inteleg ca te-ai indragostit dar nu o mai ridica in slavi. Vezi si tu ca cei care au recenzat dupa tine nu au fost wow. Oricum, felicitari pentru descoperire! 
Ce ma frapeaza ca din ce spun colegii, te invita la futai fara sa iti faci dus…wtf!

Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 02.08.2022 la 23:01, azamantes a spus:

Ce meserie ai frate? Daca pot sa intreb si nu sunt indiscret....am mai vazut o postare a ta. Te duci la curve....cum ma duc eu sa cumpar paine...:P

Pai si tu frate ce meserie ai si cum te duci la curve? Cu flori, bomboane, le pupi mana, le seduci? 😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...