Sari la conținut

De rezolvat!


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Sa fut in cur, apoi in pasarica, apoi iar cur si tot asa... Mai greu cu cauciuc... 

Sa fut mama si fiică. Poate in asia

Sa fut in lift sau pe balcon. 

Sa mi se suga pula in timp ce beau o bere. Tot in asia. 

Sa fut o baba la vreo 60 de ani 🤗

Sa fut un ladyboy si fk. Trăiască asia. 

... 

Voi? 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0
16 minutes ago, iubaretu2007 said:

Sa fut in cur, apoi in pasarica, apoi iar cur si tot asa... Mai greu cu cauciuc... 

Sa fut mama si fiică. Poate in asia

Sa fut in lift sau pe balcon. 

Sa mi se suga pula in timp ce beau o bere. Tot in asia. 

Sa fut o baba la vreo 60 de ani 🤗

Sa fut un ladyboy si fk. Trăiască asia. 

... 

Voi? 

Noi. 

noi iti dam tie la muie in timp ce te futi..

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
La 04.07.2022 la 3:49, KimInLove a spus:

Noi. 

noi iti dam tie la muie in timp ce te futi..

Facesitting? Uneori ai idei bune. 

Aproape că îmi pare rău că trebuie să mă cert cu tine din când în când. 

Să vedem cum fuți în gură. 😛

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 21 minute, Pagubitul a spus:

Facesitting? Uneori ai idei bune. 

Aproape că îmi pare rău că trebuie să mă cert cu tine din când în când. 

Să vedem cum fuți în gură. 😛

Idiotul ala nu fute decât în palmă. Propria palma. 

Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0
On 7/6/2022 at 6:31 PM, Pagubitul said:

Ideea e cum fute Ines în gură, vrea doar puli mari și să dea muie, lăudabilă atitudine. 😁

:)))))) Unică as spune

Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0
On 7/6/2022 at 6:30 PM, iubaretu2007 said:

Idiotul ala nu fute decât în palmă. Propria palma. 

Pai du-te dreacu mă ca n-am inteles nimic din postarea ta!

Link spre comentariu
Vizitator creiergigant
Reputație: 0
On 7/4/2022 at 3:49 AM, KimInLove said:

Noi. 

noi iti dam tie la muie in timp ce te futi..

Raluca ce mortii tei te bagi ca ovulu anti clamidia din pizda ta purulenta in seama peste tot ca ultima dementa? Ai nevoie de atentie si nu stii unde sa ti-o cauti? Incearca dracu la puterea dragostei unde s-a dus si prietena ta cristina  cu ayda prietena celeilalte cristine care a bagat la puscarie juma de forum

Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0
2 minutes ago, creiergigant said:

Raluca ce mortii tei te bagi ca ovulu anti clamidia din pizda ta purulenta in seama peste tot ca ultima dementa? Ai nevoie de atentie si nu stii unde sa ti-o cauti? Incearca dracu la puterea dragostei unde s-a dus si prietena ta cristina  cu ayda prietena celeilalte cristine care a bagat la puscarie juma de forum

Ia-o inainte ca vin si eu

Link spre comentariu
Vizitator KimInLove
Reputație: 0
1 hour ago, creiergigant said:

Matracucile astea doua circare ar fi trebuit sa mearga la insula iubirii sa vada si pleava cat de proaste sunt ca asa pe forum deja toti stim de ele de 5 ani, nu stiu ce pazesc, ayda prietena taniei si deliapisi au fost inpreuna in acelasi sezon anu trecut si au facut un show misto si mai ales le-a aratat plevei care se uita la kanal d, adica media de romani cu educatie redusa cu venituri minime, cat de rupte si proaste sunt altele fata de ei, ca se se simta ei bine

babaiatule ce amuzant e sa zica niste ciobani veniti de la coada vacii in bucuresti si provincialii din restul tarii despre tine ca esti ultima panarama rupta in gura

Iti dau salariu saptamanal ca sa-mi faci si mie receptia ca sa ai o cupatie profitabila. Vrei?

trebuie sa raspunzi scurt si la obiect, nici macar nu te obosesti sa scrii romane ca pe forum

B0703A96-2583-475D-95FF-0A58C7C52C51.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 2 ore, creiergigant a spus:

Raluca ce mortii tei te bagi ca ovulu anti clamidia din pizda ta purulenta in seama peste tot ca ultima dementa? Ai nevoie de atentie si nu stii unde sa ti-o cauti? Incearca dracu la puterea dragostei unde s-a dus si prietena ta cristina  cu ayda prietena celeilalte cristine care a bagat la puscarie juma de forum

Pune link la emisiune că nu te cred. 

Nu știam de aventurile penale a celeilalte jumătăți de forum. Tu de unde știi, ești dintre ei? 

Link spre comentariu
Vizitator creiergigant
Reputație: 0
9 hours ago, KimInLove said:

Iti dau salariu saptamanal ca sa-mi faci si mie receptia ca sa ai o cupatie profitabila. Vrei?

trebuie sa raspunzi scurt si la obiect, nici macar nu te obosesti sa scrii romane ca pe forum

B0703A96-2583-475D-95FF-0A58C7C52C51.jpeg

mancami-ai slobozu sa mi-l mananci ca eu am salariu meu pe care il justific si la stat, am abonament moka la medic, am bonuri, am masa moca, poate ca eu fac pe luna cat faci tu pe saptamana (daca chiar faci 2000 da paunds precum te caci pe tine ca ii faci, dar eu ii fac in lei) ,eu macar traiesc bine din ei si am tot ce imi trebuie in viata, spre deosebire de tine care ii sparge pe haine fake, farduri, cosmetice, si abia mai ramai cu bani de o masa pe care o ai si pe aia din fructe de mare inghetate la punga din Tesco, mancami-ai pula de saraca care traieste in commonhouse de aceasi suprafata ca livingul din casa mea achitata si pe numele meu :)))

Link spre comentariu

Vizitator creiergigant
Reputație: 0

si daca te mai caci mult pe tine cu castelu ala al tau din brostenii de sus din buzau care e o amarata de vila P+2+M pe care ai facut-o ilegal si din bani de prostitutie, cam cum isi fac toti capsunarii sezonieri casele dar eie macar culeg capsuni, nu pule cu curul, nu impresionezi pe nimeni, uite ce trebuie sa faci ca sa iti intretii palatu, alaturi de familionu tau dement, sa iei pule de arabeti si musulmani in gura si pizda, rasista mica ascunsa ce esti, ca toate moldovencele sunt rasiste in adancul lor si ti se rupe inima cand mai vine un negru la tine sau marocan pe la tine, de trebuie sa ii slefuiesti smegma de pe pula cu gura pentru cateva sute da paunds si apoi sa pui conversatia cu el aici sa ne arati cat de darnic a fost :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...