Sari la conținut

Hello Timisoara! LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineața timișoreni!

Asa cum scriam pe DG, voi fi disponibilă in orașul vostru in perioada 07.-10.07.

Sunt o femeie de 30+ (36 ani chiar, da' nu mai ziceți nimanui).Nu sunt nimic explozibil, bomba sau altele de gen, complet naturala, asa ca nu va așteptați sa va sară plombele și șlițul când va deschid ușa. Bine, nici vreo sluta-slutelor nu sunt, sa trebuiască sa îmi puneți perna pe față când sunt dedesubt(dacă prind pe vreunul cu punga la el, îl sparg, sa știți!). Sunt înaltă (174 cm),, slim (58 kg), ceea ce ma salvează e ca am cracii lungi. Ah, și mai salvator de atât e faptu ca,deși am tâțe mici, sfârcuri mișto🤭

Ofer servicii de companie intima, asa ca, cel puțin la primele vizite, vreau sa dispui de puțin mai mult timp decât cel pe care îl ai programat ptr "nebunii". Pentru ca, inainte de a ajunge în dormitor, vreau sa stam la o tigara/ suc/ cafea, sa vad și eu cu cine am de-a face, sa vezi și tu cu cine ai de-a face. Tot înainte de dormitor, trecem pe ladus.
După dus, începe timpul tău, pentru care am pretenția sa plătești. Cat?

200 de lei ptr clasicul  "o finalizare" și 300 de lei pentru o ora. Ora înseamnă 60 de minute, nu neapărat (doar) doua finalizari. 

Ce facem în timpul asta? Ce vrei tu. Jucam rummy sau ne f**tem într-una.  😁 Eu îți ofer sex oral cu tot ce îți poate trece prin cap legat de asta ( p / n, deepthroath, facefuck, CIM, COF, COB și ce naiba alte acronime mai Exista). Normalul va fi fără discuție protejat și cam atât, în rest The sky îs The limit.

Nu ofer FK și nimic din ce are vreo legătură cu analul, nici tu mie, nici eu ție. Și nici masaj. Adică habar nu am sa fac masaj. Si decat sa te frământ ca pe aluat (ca aia e cea mai asematoare chestie cu frecția pe care ți-o pot oferi), mai bine zic pas. 

Mă ia cu "frezoane" când aud "detalii /preturi/servicii, asa ca citiți aici prima data, abia apoi ma sunați sau îmi scrieți, ca dacă ma întrebați asa ceva, conversația se încheie brusc. Și cu mascareli uneori. Și nu ca mi-e lene sa repet ca papagalul 30 de cuvinte, ci pentru ca vreau ca tu sa îți fi făcutdeja o idee despre mine înainte de a ma suna, sa fideja hotărât ca îți dorești să primești exact ceea ceeu pot oferi. 
 

Sunt matinala (deh! de la o vârsta încolo, știți cum e, te trezesti odată cu găinile), de aceea de cele mai  multe ori nu fac programări pentru ore mici din noapte, pentru ca este imposibil sa pot da același randament si la 6 dimineața si la 22:00, si la 02:00 in creierii nopții.

Locația va fi in Soarelui.

Telefonul va fi închis pana miercuri noapte, când plec spre voi. Îl voi mai deschide din când in când, însă voi Răspunde doar acelor mesaje Whatsapp in care se specifica pana la ce ora pot Răspunde si ma si încadrez in acel timeframe.

Revin si cu ultimele poze existente pe multele mele topice.

Spor s’avem!

  • Like 9
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
La 30.06.2022 la 8:24, larisssa a spus:

 
 

Linkuri către topice…sunt multe, așa ca pun si câte 2-3 cuvinte ca descriere , sa știți la ce sa va așteptați:

 

Constanța : https://nimfomane.com/forum/topic/68692-larisssa-0786645492/page-283?do=findComment&comment=6060873 
Asta e “the one”, 250+ pagini. Scurt rezumat : muuulte recenzii( probabil cca 1000, din care doar 3 ușor negative, si mai muuuuuulta caterinca, o telenovela cu un psihopat si iar multă caterinca)

Brasov : https://nimfomane.com/forum/topic/94596-hello-lume-0786645492/page-31

Brasovul a fost mult timp orașul meu de suflet, undeva prin 1800-1900 si ceva am fost prima fata de pe forum care apărea la TOP in doua orașe concomitent si, ptr ca mai des eram in Brasov decât in Cța,am renunțat la Top Constanta ptr Top Brasov.

 

Iasi :

https://nimfomane.com/forum/topic/131506-hellolumeeee-larisssa-0786645492/page-8

Si aici găsiți destule recenzii, mi-a plăcut Iasiul si Iasiul m-a plăcut pe mine.

Sibiu :

https://nimfomane.com/forum/topic/133268-larissa-0786645492/page-6?do=findComment&comment=6008935

Astia-s mai ardeleni decât Brașovul,mai scumpi la vorba. :)

 

Bacau :

https://nimfomane.com/forum/topic/142020-hello-bac%C4%83u-larisssa-0786645492/

Bacaul a rămas una dintre opțiunile mele in ultimii 2 ani, datorită faptului ca ma mișc destul de ușor si rapid de acasă acolo.

Ar Mai fi 
 

Tulcea

https://nimfomane.com/forum/topic/152005-larisssa-0768601405/

Galati 

https://nimfomane.com/forum/topic/173618-hello-galați-larisssa-0768601405/#comments

Și sigur am uitat sa trec ceva,dar încă nu îmi dau seama pe care :D 

Spor la citit!

Părerea as prefera sa ți-o faci răsfoind astea. Dacă DOAR pozele sau IN PRIMUL RÂND pozele te-ar convinge sa ma vizitezi, cel mai probabil ar di o vizita banala și nimeni nu vrea asta.

Eu vreau ca omul sa plece de la mine cu “damn! ce inspirat am fost sa o sun pe asta”, refuz categoric orice vizita cu semne de “hmm,gata,am f@tut-o și p’asta”.

  • Like 1
Link spre comentariu
5 minutes ago, larisssa said:

Părerea as prefera sa ți-o faci răsfoind astea. Dacă DOAR pozele sau IN PRIMUL RÂND pozele te-ar convinge sa ma vizitezi, cel mai probabil ar di o vizita banala și nimeni nu vrea asta.

Eu vreau ca omul sa plece de la mine cu “damn! ce inspirat am fost sa o sun pe asta”, refuz categoric orice vizita cu semne de “hmm,gata,am f@tut-o și p’asta”.

Vrem poze cu tine, cât mai recente cu atât mai bine

  • Like 1
Link spre comentariu
7 minutes ago, Magnificul0 said:

Vrem poze cu tine, cât mai recente cu atât mai bine

Daca mai citeai prin recenziile ei cate ceva ai fi vazut ca nu exista nici o poza recenta si ti a dat si o explicatie pentru chestia asta.

Stai linistit, o sa o vizitez eu si iti dau toate detaliile. Sper sa ajung si primul la ea daca tot vine la mine in zona :))

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, larisssa a spus:

 

Buna dimineața timișoreni!

Asa cum scriam pe DG, voi fi disponibilă in orașul vostru in perioada 07.-10.07.

Sunt o femeie de 30+ (36 ani chiar, da' nu mai ziceți nimanui).Nu sunt nimic explozibil, bomba sau altele de gen, complet naturala, asa ca nu va așteptați sa va sară plombele și șlițul când va deschid ușa. Bine, nici vreo sluta-slutelor nu sunt, sa trebuiască sa îmi puneți perna pe față când sunt dedesubt(dacă prind pe vreunul cu punga la el, îl sparg, sa știți!). Sunt înaltă (174 cm),, slim (58 kg), ceea ce ma salvează e ca am cracii lungi. Ah, și mai salvator de atât e faptu ca,deși am tâțe mici, sfârcuri mișto🤭

Ofer servicii de companie intima, asa ca, cel puțin la primele vizite, vreau sa dispui de puțin mai mult timp decât cel pe care îl ai programat ptr "nebunii". Pentru ca, inainte de a ajunge în dormitor, vreau sa stam la o tigara/ suc/ cafea, sa vad și eu cu cine am de-a face, sa vezi și tu cu cine ai de-a face. Tot înainte de dormitor, trecem pe ladus.
După dus, începe timpul tău, pentru care am pretenția sa plătești. Cat?

200 de lei ptr clasicul  "o finalizare" și 300 de lei pentru o ora. Ora înseamnă 60 de minute, nu neapărat (doar) doua finalizari. 

Ce facem în timpul asta? Ce vrei tu. Jucam rummy sau ne f**tem într-una.  😁 Eu îți ofer sex oral cu tot ce îți poate trece prin cap legat de asta ( p / n, deepthroath, facefuck, CIM, COF, COB și ce naiba alte acronime mai Exista). Normalul va fi fără discuție protejat și cam atât, în rest The sky îs The limit.

Nu ofer FK și nimic din ce are vreo legătură cu analul, nici tu mie, nici eu ție. Și nici masaj. Adică habar nu am sa fac masaj. Si decat sa te frământ ca pe aluat (ca aia e cea mai asematoare chestie cu frecția pe care ți-o pot oferi), mai bine zic pas. 

Mă ia cu "frezoane" când aud "detalii /preturi/servicii, asa ca citiți aici prima data, abia apoi ma sunați sau îmi scrieți, ca dacă ma întrebați asa ceva, conversația se încheie brusc. Și cu mascareli uneori. Și nu ca mi-e lene sa repet ca papagalul 30 de cuvinte, ci pentru ca vreau ca tu sa îți fi făcutdeja o idee despre mine înainte de a ma suna, sa fideja hotărât ca îți dorești să primești exact ceea ceeu pot oferi. 
 

Sunt matinala (deh! de la o vârsta încolo, știți cum e, te trezesti odată cu găinile), de aceea de cele mai  multe ori nu fac programări pentru ore mici din noapte, pentru ca este imposibil sa pot da același randament si la 6 dimineața si la 22:00, si la 02:00 in creierii nopții.

Locația va fi in Soarelui.

Telefonul va fi închis pana miercuri noapte, când plec spre voi. Îl voi mai deschide din când in când, însă voi Răspunde doar acelor mesaje Whatsapp in care se specifica pana la ce ora pot Răspunde si ma si încadrez in acel timeframe.

Revin si cu ultimele poze existente pe multele mele topice.

Spor s’avem!

Esti pe caterinca ...ii bine 😉😉

  • Haha 1
Link spre comentariu
7 hours ago, larisssa said:

 

Buna dimineața timișoreni!

Asa cum scriam pe DG, voi fi disponibilă in orașul vostru in perioada 07.-10.07.

Ciao Larissa si bine vei fi venit in data de 7!

Mi-ar place sa cred ca sederea ta in TM nu e doar o intamplare, desi in acest caz m-as intreba de ce doar 4 zile, din care doua de weekend? Ai cumva in plan sa mai revii aici?

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mulțumesc tuturor pentru fiecare rând scris.

Da, nu veți găsi poze recente pentru ca in ultimii doi ani nu am avut nevoie. Activând doar in Weekend și maxim doua weekenduri pe luna in Bacău și rar in Tulcea,ma învărteam între cam aceeași oameni și nu era cazul de poze noi. Cum acasă nu prea am cum sa fac poze, nu ma dau in laturi dacă vreunul dintre voi o sa vrea sa ma tragă SI in poza.

Nu,nu este o alegere întâmplătoare Timișoara, ci este o veche promisiune făcută unor oameni foarte mișto cu mult (prea mult) timp in urma. Am un job absolut normal care îmi lasă libere doar weekendurile. De zilele de concediu de odihna chiar am nevoie fix pentru odihna. Acum am “furat” o zi liberă din atingerea unui anume target si am cuplat-o cu ziua liberă pentru recenzarea online si așa am reușit sa am 4 zile libere legate. Altfel îmi este imposibil sa ajung din Constanta in Timișoara. Mai ales ca nu conduc si sunt cea mai Hagi-Tudose curva pe care ați putea-o întâlni, așa ca nu o sa arunc banii pe avioane si taxiuri, sunt client fidel CFR.  
In rest…nu știu ce sa va mai zic, ca mai lipsește sa va dau CNP. Da,asta ar trebui sa știți. Ca nu sunt vreo pisicoasa sau simandicoasa si niciodată nu voi spune/ face ceva doar pentru ca politically correct. Nope. Nu as fi rezistat atâția ani in lumea asta dacă as fi ales sa joc teatru,fie el si al dracului de bun. De la mine pleci cu genunchii tremurând ca NE-AM f@@tut nu cu inima de o tona jumate ca tu ai cea mai mare scula si m-ai f@@tut cum nu a făcut-o nimeni vreodată.

PS F IMPORTANT : dacă nu scrieți in mesajele wts când/pana când va pot Răspunde, nu voi Răspunde deloc. 
 

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
19 minutes ago, larisssa said:

Am un job absolut normal

Ce job ai? 

19 minutes ago, larisssa said:

si niciodată nu voi spune/ face ceva doar pentru ca politically correct. Nope. Nu as fi rezistat atâția ani in lumea asta dacă as fi ales sa joc teatru,fie el si al dracului de bun.

In lumea asta, îmi dă cu virgula în ceea ce ai scris aici. Cum totuși ai rezistat în lumea asta dacă tu zici că nu ai jucat teatru, fie el mai bun sau mai prost? Daca nu ai jucat teatru nu ai avut cumva de pierdut? Sau crezi că ai avut de câștigat din faptul că nu ai jucat teatru? 🤔

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
52 minutes ago, larisssa said:

PS F IMPORTANT : dacă nu scrieți in mesajele wts când/pana când va pot Răspunde, nu voi Răspunde deloc. 

Stai așa uMpicuț... Lămurește-mă de-o treabă. Vrei să zici că deja lumea a început să-și facă programări?? 

Să-mi bag toată dragostea, dacă nu prind (măcar) un loc, vorbesc cu toți sindicaliștii de la CFR să facă grevă generală și aici rămâi!! 😇

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
Acum 1 oră, Magnificul0 a spus:

Ce job ai? 

In lumea asta, îmi dă cu virgula în ceea ce ai scris aici. Cum totuși ai rezistat în lumea asta dacă tu zici că nu ai jucat teatru, fie el mai bun sau mai prost? Daca nu ai jucat teatru nu ai avut cumva de pierdut? Sau crezi că ai avut de câștigat din faptul că nu ai jucat teatru? 🤔

Teatrul de calitate te macină psihic. Dacă oboseala fizica, “uzura” daca vrei,poate fi controlata- am avut pauze de 8 luni, de un an si 3 luni, si niciodată nu am lucrat 24/24 si/sau 7/7, aia psihică e a drq de parșivă. Așa ca am ales sa iau fiecare vizita ca pe o normalitate oarecum, sa aleg sa pierd eu 20-30 de minute cât sa las omul din partea cealaltă a mesei sa se relaxeze, sa se deschidă, sa prindă oarece încredere ca vreau sa se simtă bine. Dacă nu am reușit, l-am poftit voalat sa încheiem acolo, la tigara. E greu de crezut dar NICIODATĂ situația nu a degenerat. Apoi, poate e un sixth sense, dar in marea majoritate a cazurilor chiar se poate sa intru in același film cu bărbatul din pat. Și dacă o luam vreunul pe alături, nu sunt aia care sa strângă din Dinți si sa numere in gând secundele pana se termina. Nope, eu o sa îți iau mâna si am sa ți-o pun unde vreau sa fie in momentul ăla, am sa îți dau indicații cum si cât si in ce fel.

La asta ma refer prin teatru.

Ah, si mai e o situație. Nu am sa mângâi niciodată pe creștet pe nimeni, ștergându-i lacrimile cu vreun colț de batic. Dacă jelește pentru ca a fost nitel nătărău in vreun moment, apai aia o sa audă din minunata mea gurița. 
Daca am pierdut??? O-hooooo…mulți. Mulți bani. Ce am câștigat? Liniște si o relaxare pe care ceilalți au simțit-o si apreciat-o. At the end of the day, eu sunt pe plus. 
 La întrebarea legată de job o sa aleg sa nu răspund, e detaliu mult prea personal ca sa pot scrie public. Lucrez cu oamenii si îmi iau Bonus pe “papagal” ;)

1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Stai așa uMpicuț... Lămurește-mă de-o treabă. Vrei să zici că deja lumea a început să-și facă programări?? 

Să-mi bag toată dragostea, dacă nu prind (măcar) un loc, vorbesc cu toți sindicaliștii de la CFR să facă grevă generală și aici rămâi!! 😇

Ai belit-o dacă îmi face CFR-ul vreo  surpriza, te blestem sa nu ti-o mai vezi decât flasca! Și cică blestemul de curva se prinde!

Deocamdata doar ptr sâmbăta am ceva programări in pending, am deschis destul de târziu telefonul si nu am mai putut trimite mesaj de confirmare,urmează sa o fac mâine dimineața.

Oricum pe tine nu te scap, iți iei bilet la cușeta când plec spre casa și cobori la prima!

  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 32112
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 15 ore, larisssa a spus:

...nu este o alegere întâmplătoare Timișoara, ci este o veche promisiune făcută unor oameni foarte mișto cu mult (prea mult) timp in urma.

Bine ai venit ! 

Cred ca acum aproape 2 ani ai greșit trenul și te-ai dus la malul marii în loc sa vi în Tm. 😂😂 Discuția a fost pe Brașov ( așa îmi amintesc ).

Dar ii bine si așa,  sper ca te vei simți bine la noi si vei reveni mai des.

Acum 13 ore, larisssa a spus:

Așa ca am ales sa iau fiecare vizita ca pe o normalitate oarecum, sa aleg sa pierd eu 20-30 de minute cât sa las omul din partea cealaltă a mesei sa se relaxeze, sa se deschidă, sa prindă oarece încredere ca vreau sa se simtă bine. Dacă nu am reușit, l-am poftit voalat sa încheiem acolo, la tigara.

Abordarea asta ii tot mai rar de găsit în ziua de azi. 

Tot timpul mi-a plăcut modul tău de a scrie și de a interacționa pe forum.

Acum 13 ore, larisssa a spus:

 

Ai belit-o dacă îmi face CFR-ul vreo  surpriza, te blestem sa nu ti-o mai vezi decât flasca! Și cică blestemul de curva se prinde!

Iarta-l  ....că îi doar parțial refăcut după o iarna "grea" și plina de păpuși,  blesteme....... 😂😂

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mi-am făcut curat in PM, pot primi!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 04.07.2022 la 7:27, larisssa a spus:

 

Buna dimineața timișoreni!

Asa cum scriam pe DG, voi fi disponibilă in orașul vostru in perioada 07.-10.07.

Sunt o femeie de 30+ (36 ani chiar, da' nu mai ziceți nimanui).Nu sunt nimic explozibil, bomba sau altele de gen, complet naturala, asa ca nu va așteptați sa va sară plombele și șlițul când va deschid ușa. Bine, nici vreo sluta-slutelor nu sunt, sa trebuiască sa îmi puneți perna pe față când sunt dedesubt(dacă prind pe vreunul cu punga la el, îl sparg, sa știți!). Sunt înaltă (174 cm),, slim (58 kg), ceea ce ma salvează e ca am cracii lungi. Ah, și mai salvator de atât e faptu ca,deși am tâțe mici, sfârcuri mișto🤭

Ofer servicii de companie intima, asa ca, cel puțin la primele vizite, vreau sa dispui de puțin mai mult timp decât cel pe care îl ai programat ptr "nebunii". Pentru ca, inainte de a ajunge în dormitor, vreau sa stam la o tigara/ suc/ cafea, sa vad și eu cu cine am de-a face, sa vezi și tu cu cine ai de-a face. Tot înainte de dormitor, trecem pe ladus.
După dus, începe timpul tău, pentru care am pretenția sa plătești. Cat?

200 de lei ptr clasicul  "o finalizare" și 300 de lei pentru o ora. Ora înseamnă 60 de minute, nu neapărat (doar) doua finalizari. 

Ce facem în timpul asta? Ce vrei tu. Jucam rummy sau ne f**tem într-una.  😁 Eu îți ofer sex oral cu tot ce îți poate trece prin cap legat de asta ( p / n, deepthroath, facefuck, CIM, COF, COB și ce naiba alte acronime mai Exista). Normalul va fi fără discuție protejat și cam atât, în rest The sky îs The limit.

Nu ofer FK și nimic din ce are vreo legătură cu analul, nici tu mie, nici eu ție. Și nici masaj. Adică habar nu am sa fac masaj. Si decat sa te frământ ca pe aluat (ca aia e cea mai asematoare chestie cu frecția pe care ți-o pot oferi), mai bine zic pas. 

Mă ia cu "frezoane" când aud "detalii /preturi/servicii, asa ca citiți aici prima data, abia apoi ma sunați sau îmi scrieți, ca dacă ma întrebați asa ceva, conversația se încheie brusc. Și cu mascareli uneori. Și nu ca mi-e lene sa repet ca papagalul 30 de cuvinte, ci pentru ca vreau ca tu sa îți fi făcutdeja o idee despre mine înainte de a ma suna, sa fideja hotărât ca îți dorești să primești exact ceea ceeu pot oferi. 
 

Sunt matinala (deh! de la o vârsta încolo, știți cum e, te trezesti odată cu găinile), de aceea de cele mai  multe ori nu fac programări pentru ore mici din noapte, pentru ca este imposibil sa pot da același randament si la 6 dimineața si la 22:00, si la 02:00 in creierii nopții.

Locația va fi in Soarelui.

Telefonul va fi închis pana miercuri noapte, când plec spre voi. Îl voi mai deschide din când in când, însă voi Răspunde doar acelor mesaje Whatsapp in care se specifica pana la ce ora pot Răspunde si ma si încadrez in acel timeframe.

Revin si cu ultimele poze existente pe multele mele topice.

Spor s’avem!

 

Acum 2 minute, marcos012 a spus:

Ceao Larisssa! Ești în TM? Daca da, ar fi bine să actualizezi servicii,preturi, locatie...o simpla poza nu ar strica!  Chiar nu avem timpul necesar să citim mulțimea de recenzii,pozitive de altfel!!!

Ai tot ce te intereseaza ...in prima postare de pe acest ...topic .

Spor la lectura 😂😂

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna foarte dimineața!

Sunt pe drum și scriu doar sa va spun ca nu mai am timpul necesar pentru a Răspunde mesajelor cărora încă nu le-am răspuns.

Imi pare sincer rău, ma așteptam sa fie destule mesaje însă nici pe departe atât de multe!

Programările deja făcute rămân valabile, va rog din suflet sa anuntați dacă intervine ceva,orice și nu mai puteți ajunge.

Nu am programările chiar 100% făcute, însă am doar câte o fereastra ici-colo și sigur dacă oricare dintre voi se “împiedica” pe drum un alt user va profita de timpul rămas liber. Intârzierile sunt relativ ușor de gestionat, am luat in calcul ca e vb totuși de Timișoara si am marja de eroare între programări si in funcție de asta. Trebuie doar sa ma anuntați, va rog!

Zi frumoasa și cu spor tuturor!

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 6405
Acum 1 oră, larisssa a spus:

Buna foarte dimineața!

Sunt pe drum și scriu doar sa va spun ca nu mai am timpul necesar pentru a Răspunde mesajelor cărora încă nu le-am răspuns.

Imi pare sincer rău, ma așteptam sa fie destule mesaje însă nici pe departe atât de multe!

Programările deja făcute rămân valabile, va rog din suflet sa anuntați dacă intervine ceva,orice și nu mai puteți ajunge.

Nu am programările chiar 100% făcute, însă am doar câte o fereastra ici-colo și sigur dacă oricare dintre voi se “împiedica” pe drum un alt user va profita de timpul rămas liber. Intârzierile sunt relativ ușor de gestionat, am luat in calcul ca e vb totuși de Timișoara si am marja de eroare între programări si in funcție de asta. Trebuie doar sa ma anuntați, va rog!

Zi frumoasa și cu spor tuturor!

Buna dimineata

Sa ajungi cu bine. Sa te instalezi si.... 

Sper sa fii pregatita fizic si psihic. Ca doar nu te-ai gindit ca vii de pe litoral in banat in vreo mini vacanță, se pare ca noi te vrem la munca🙊😁😁😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Cea mai urata garsoniera din Timișoara eu am găsit-o! :(Fir-ar! 
Diseara caut altceva!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 minute, larisssa a spus:

Cea mai urata garsoniera din Timișoara eu am găsit-o! :(Fir-ar! 
Diseara caut altceva!

Încearcă Dumbrăvița sau Adora Forest. Acolo chiar este frumos și este loc. Rebreanu e deja "sufocat"

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Hei, dar de ce nu ai fi zis ca Dumbrăvița e "sufocat ", mai ales la propriu,  sunt și alte locații decente....E și un studiu pe site în care mulți clienți ( inclusiv eu ) renunță la zone periferice,  stai pe ceas 20-30 min sa intri sau sa iesi din Dumbrăvița  sa fim serioși....👿👿👿

  • Like 4
Link spre comentariu

4 hours ago, larisssa said:

Sunt pe drum și scriu doar sa va spun ca nu mai am timpul necesar pentru a Răspunde mesajelor cărora încă nu le-am răspuns.

Imi pare sincer rău, ma așteptam sa fie destule mesaje însă nici pe departe atât de multe!

Ce mulți futaciosi par a fi...Vor timișorenii sa de-a mult la buci se pare 😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...