Sari la conținut

Selen (Baby) 0769597615 😍 Outcall Buc.


Vizitator SelenBaby

Postări Recomandate

Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 6 minute, Raducu0009 a spus:

Selena , tariful tău putea sa fie de 100 lei , dar nu m as duce la tine  pt ca limbajul tău este al unei curve de cea mai joasa speța  !

Bine clona imputita, cu alte cuvinte nu ai mai mult de 100 lei in buzunar 😆. La munca, saracule!!!! 🤣 😘

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 12 minute, laury a spus:

Te umilesti singura, plus ca tu muncesti la supt cariciu, deci esti umulita de soarta!

Pai tu nu ai bani sa ma futi si furi de la tac-tu, mi-o fi fost tac-tu client si m-a comparat cu ma-ta..spunand ca nu stiu sa o sug ca ea si nu am serviciile ei😱? NU SE POATE😱!!! Hai ca vin la doamna ma-ta sa ma invete ea cum sa o sug, ca vreau sa ma ridic la nivelul asteptarilor fiului ei!! 🤣🤣🤣🤣🤣

Te las cu o melodie despre mine, saracule! 🤣🤣😋😘

 

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 1 minut, Raducu0009 a spus:

Pentru jigniri repetate in condițiile in care ți am vorbit  civilizat propun sa fii banata, astfel de curve nu au ce caută pe forum !

Te iubesc, sa moara ma-ta! As mai sta dar ma duc sa ma rad la pizda😋, voi tineti topicul sus 😍 🤗.

 

 

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 15 minute, SelenBaby a spus:

Pai tu nu ai bani sa ma futi si furi de la tac-tu, mi-o fi fost tac-tu client si m-a comparat cu ma-ta..spunand ca nu stiu sa o sug ca ea si nu am serviciile ei😱? NU SE POATE😱!!! Hai ca vin la doamna ma-ta sa ma invete ea cum sa o sug, ca vreau sa ma ridic la nivelul asteptarilor fiului ei!! 🤣🤣🤣🤣🤣

Te las cu o melodie despre mine, saracule! 🤣🤣😋😘

 

Sa moara ma-ta, cu mine ai ce ai, dar cu melodia mea ce dracu ai mai avut, saracie ce esti 😔...mi-ai stricat vibe-ul... sa fii al dracu...un like nu dadeai😔...iti urez sa nu mai ai parte de bunaciuni ca mine toata viata ta de sobolan...

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 4 minute, inconfundabil a spus:

Pentru ce sa dai 500 de lei la boccia asta?
A văzut-o careva pe bune?
Tot pune ca e disponibilă dar nu o ia nimeni :)

Va umiliti pe voi insiva incercand sa pareti cineva in ochii mei. 

Sansele voastre sa va iau in serios nu sunt nici macar 0. 

Dc credeti ca cei care ma viziteaza nu scriu aici?

Pentru ca nu sunt prosti, ca voi 🙄.

 Barbatii cu bani nu au tp. de recenzii, alea sunt clone majoritatea.

Barbatii fut, nu scriu poezii pe aici, femeilor! 🙄 🙋‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 45 minute, Raducu0009 a spus:

Pentru jigniri repetate in condițiile in care ți am vorbit  civilizat propun sa fii banata, astfel de curve nu au ce caută pe forum !

Trebuie ca Pisicul sa baneze aceste specimene de curve de joasa speta care injura de mame, de familie, dar trebuiesc banate si alte curve care mint premeditat, care fac neprotejat cu toate ca in oferta declara servicii protejate, cat si pe cele care ameninta si imbolnavesc clientii! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, laury a spus:

Ce calitate oferi tu la 500 lei? 🤣 Niciodata nu ai oferit calitate decat un corp care arata bine dar esti pitica, novice in sex si scandura! Sa citim recenzii in care clientii sa spuna ca oferi calitate…nu te mai lauda singura!

Ideea este ca nu sunt recenzii, deci sunt curios daca se sacrifica careva

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0

Daca de la 1 Septembrie se face verificarea pizdii, am si eu o intrebare, dava vreau sa pun poze cu Hadjer (hamsterita mea), trebuie sa trimit buletinul si poza cu selfie sa dovedesc ca e majora, altfel nu pot pune poze cu ea??? 🙋‍♀️ Ca nu vreau sa am probleme 😃 🙄.

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 18 minute, SelenBaby a spus:

Daca de la 1 Septembrie se face verificarea pizdii, am si eu o intrebare, dava vreau sa pun poze cu Hadjer (hamsterita mea), trebuie sa trimit buletinul si poza cu selfie sa dovedesc ca e majora, altfel nu pot pune poze cu ea??? 🙋‍♀️ Ca nu vreau sa am probleme 😃 🙄.

Laury ce ai cu Hadjer? Sa-mi bag pl., si cu ea ai ceva?  Jegosule!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 27 minute, UGLYSLUTS a spus:

Eeeee Laury chiar ieri ai comentat la una care face numai normal neprotejat si are si caras(eu am fost de 2 ori la ea si nu mi a lipsit nimic ai spus)E greu sa faca asa ceva Pisica pentru ca el vrea sa incaseze nu sa dea faliment

Da, stiu despre cine vorbesti…zici ca face nn dar declara np? Parca a fost scandal la un mom dat pe tema asta, pe vechiul ei topic?

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 4 minute, SelenBaby a spus:

Laury ce ai cu Hadjer? Sa-mi bag pl., si cu ea ai ceva?  Jegosule!!!!

Sa i bei sangele lu Hadjer vampiro dupa ce imi dau drumul pe ea! Nu suna telefonul este? 😄

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
La 22.08.2022 la 22:49, SelenBaby a spus:

AirBrush_20211027144955.jpg

 

Acum 19 ore, SelenBaby a spus:

AirBrush_20210426151055.jpg

Disponibila doar pentru DEPLASARE* 😍.

~ LA TINE SAU LA HOTEL* ~

Cadou: 500lei/1H (taxi inclus)*

Program azi : 21:00 - 04:00

Mesaj pe Whatsapp.

Selen.

👉 Va rog sa ma anuntati cu minim 1h jumatate sau chiar 2 ore* inainte de ora de intalnire, nu vin cu avionul (20-30 min. le fac doar in taxi) si nu vin nici in pijama, multumesc! 👈

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
51 minutes ago, SelenBaby said:

Dc credeti ca cei care ma viziteaza nu scriu aici?

Iubire, de ce ți-ai întrerupt tratamentul, că până ieri erai ok. Dacă vrei iar să vorbim, sunt aici. Numai pentru tine 🥰

On 8/25/2022 at 4:51 PM, SelenBaby said:

Disponibila doar pentru DEPLASARE* 😍.

~ LA TINE SAU LA HOTEL* ~

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
La 22.08.2022 la 16:41, SelenBaby a spus:

20220110_182245.jpg

Servicii:  

Sex normal (protejat)

- Sex oral (protejat sau neprotejat in functie de igiena)

- FK

- Hand Job

- Pozitii 

- GFE 

-  69

- Cunnilingus

- Finalizare corporala.

NU accept persoane cu BILE.

NU fac: Anal, CIM, COF, indiferent de suma.

Cadoul se va da in primele 5-10 minute din intalnire, pentru a evita neplacerile.

Programarea se va face cu un MESAJ pe Whatsapp* (NU apel) si imi dati Share location*.

Selen.

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 6 minute, uritescu a spus:

Iubire, de ce ți-ai întrerupt tratamentul, că până ieri erai ok. Dacă vrei iar să vorbim, sunt aici. Numai pentru tine 🥰

 

Ma pis pe tine de drogat infect.  

Bolnavule, tot pe topicul meu faci laba, este?

Tu sa vorbesti cu mine? De cand suntem la acelasi nivel? Cine are pizda aici? A stai, tu nu ai bani sa futi dar esti milog pe stomacul gol. 

Poti sa te caci pe tine cat vrei, eu nu sunt curva de ma-ta sa-mi cenzurez in fata ta limbajul. 

Nu-ti convine, iti inchizi contul, saracule!!!!

Muie cu cacat!!!

Troll prost 👸.

 

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 9 minute, uritescu a spus:

Iubire, de ce ți-ai întrerupt tratamentul, că până ieri erai ok. Dacă vrei iar să vorbim, sunt aici. Numai pentru tine 🥰

 

E usor sa te ascunzi dupa un cont fals cu mii de clone si sa te dai ce nu esti, cu pantalonii rupti in cur, dar faci figuri pe topicul meu, oare chiar nici dupa atata timp nu ai realizat ca nu ma interesezi deloc? Cocaina aia te face sa pari ce nu esti, iar trebuie sa te pun la respect, bani nu ai dar sa urmaresti femei frumoase di sa o rupi pe laba la pozele mele tot nu renunti. Ia si linge-ma in cur cand ma cac si poate cu gura plina de potolesti dracu. O sa iti tai degetele alea cu care scrii asemenea aberatii si le arunc lui Laury sa le manance.

Sa fiti ai dracu de troli prosti. 

Poti sa scrii 10 ani pe topicul asta al meu pe care tot traiesti si respiri de 1 an jumate, sclavule!

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 17 minute, uritescu a spus:

Iubire, de ce ți-ai întrerupt tratamentul, că până ieri erai ok. Dacă vrei iar să vorbim, sunt aici. Numai pentru tine 🥰

 

Eu nu sunt coxata ca tine dar am o satisfactie imensa cand va umilesc si va pun cu botul pe labe, din nou! Un barbat (voi nu stiti ce e ala barbat oricum, voi sunteti sclavi), nu va denigra niciodata o femeie. Noi suntem facute sa fim venerate ca femei, admirate si linse si in cur daca batem din palme. Ati uitat ca traiti tot datorita noua? Sa ne pupati mainile inainte sa ne dati cardul, saracilor!!!!! Si cu asta am spus tot, va las sa guitati ca porcii in continuare. Eu nu ma fut cu barbati slabi de inger.

Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 2 minute, SelenBaby a spus:

Eu nu sunt coxata ca tine dar am o satisfactie imensa cand va umilesc si va pun cu botul pe labe, din nou! Un barbat (voi nu stiti ce e ala barbat oricum, voi sunteti sclavi), nu va denigra niciodata o femeie. Noi suntem facute sa fim venerate ca femei, admirate si linse si in cur daca batem din palme. Ati uitat ca traiti tot datorita noua? Sa ne pupati mainile inainte sa ne dati cardul, saracilor!!!!! Si cu asta am spus tot, va las sa guitati ca porcii in continuare. Eu nu ma fut cu barbati slabi de inger.

Ca sa ajungi la pizda mea ai nevoie de buzunar gros si viza de intrare. Daca nu ma venerezi nu ma poti fute. N-ai 500 lei minim nu mai discut. Ia si da-te cu capul de pereti ca nu ai bani de mine. SARACIE! 👸 Mars dracu la munca si nu mai latra!!!! 🤦‍♀️

 

👉Sa ma caute doar barbatii cu bani si respect pt. femeie, aia putini si smecheri, nu toti fraierii cu balega intre unghii.🖖

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...