Sari la conținut

Andra❤️ 0️⃣7️⃣6️⃣7️⃣5️⃣4️⃣6️⃣2️⃣0️⃣2️⃣


Postări Recomandate

  • Telefon: 0767546202
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0767546202
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 ore, rolexshef a spus:

Recenzie intarziata:

O vauzsem on, imi raspunsese si era libera, nu eram sigur daca sa merg sau nu, citisem cateva recenzii, nu foarte ok despre atitudinea ei, dar cum sunt in cautare de ceva nou, am zis sa o incerc si pe “Andra” la momentul respectiv avea locatia in zona natiunile unite, colt cu victoriei, parchez masina, ma duc spre locatie, imi da ultimele detalii, urc, imi deschide usa o fata tanara cu un fund misto, slabuta, sanii micuti, am discutat una, alta, ea tot batea apropo ca sunt multi hateri pe forum, etc. Ma cer la dush si incepem show’ul

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat.

OP - 7, fara deep, fara lins sateliti, il facuse teava intr un final

NP - 7, vine peste mine, sare ok, dar nu foarte mult, schimbam pozitia, misionar, dupa inca 2-3 pozitii, ajungem in doggy, privelistea e frumoasa, dar isi tinea picioarele in asa fel sa nu intre tot, parca iti spunea “ma doare”

Halat: 150 ron (1fin)

 

PS: am vizitat o iar, revin cu recenzie!

Mulțumesc , te mai astept 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca fata a avut o experienta nasoala... posibil vizitata, speriata și amenințată de vreun guvid pervers care i-a pus când rau ca-i strica businessul..fata nu era rea, doar ca ca nu se implica foarte mult, dar pt o tragere pt cei care aveau cardan la 150 lei și la cum arata era ok pt mulți. Nasol pt multi ca a luat decizia asta..sa-i uram succes în continuare în alte orașe .

  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cred ca nu a reusit sa isi faca multi clienti fideli , clienti care sa revina , in meseria asta succesul este obtinut si prin atitudine ,degeaba arati de 10 daca  arati clientului ca nu iti place ceea ce faci. Pe de o parte e si vina ei ... a tot fost sfatuita aici. Mie imi place de ea , arata super, sper sa revina in versiunea upgradata 2.0 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...