Sari la conținut

💋Mirunaa 💋- ‪0759553314‬


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 06.08.2022 la 20:39, Miruna07 a spus:

 

Buna ma numesc Miruna, am 23 ani, 1.65 înălțime și 60kg !! Pasiunea mea pentru iubire te va face să te simți nemaipomenit !!!! Dacă îți place tipul meu de corp, așa cum se arată în imagini, aștept sa ne cunoaștem. Sunt autentică, am un corp frumos, o față uimitor de drăguță, buze suculente și sâni naturali, fundul bombat, fermecător și sunt foarte atenta la nevoile clienților  . De asemenea, sunt o fată senzuală și amuzantă. Îmi plac mult sărutările dulci , îmbrățișările blânde și sunt deschisă la propuneri.
 Serviciile mele sunt:

- sex oral protejat/neprotejat (in funcție de igiena)

- sex normal doar protejat

- mici fantezii ( anilingus pasiv, cunnilingus, footfetish, 69, diferite poziții)

- masaj de relaxare

- finalizare corporală (accept și finalizare faciala = extra 50)

- dețin și jucării
 

Tariful meu:

150 = finalizarea (maxim 30 min)

250 = ora (60 min)

Fac si deplasări (hotel, pensiune sau domiciliu ) pentru minim o ora și tariful este 400 (+ extra dacă este cazul) 

Pentru detalii și programări răspund la telefon, sms și mesaje whatsapp !!

!! NU ACCEPT CU BILE , sau alte accesorii !! 

01165C4E-CC20-446B-AE6B-C09070D62798.jpeg

Îmi răspunzi și mie te rog...

Ești disponibila pt fk și cim?

Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
La 28.07.2022 la 22:30, rechinu00 a spus:

Pai de aia le-am si pus acolo iubito, pentru ca fetele a caror poze sunt furate sa poata sa intre si sa scrie ca li s-au furat pozele... de unde plm vrei sa stim care e aia reala, daca nu reclama nimeni ciordeala ?  :lol:

Am vizitat-o eu pe Miruna și pot confirma că sunt pozele ei. Miruna are tatuaje pe ambele brațe(la interior). E micuța de statura, ceva kg în plus(se vede și în poze). Nu e rea. Păsărică strimtă, oralul bunișor de 7-8. Per total a fost o experiență plăcută.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braşov
  • Oras:Braşov

Am încercat azi să ajung la Miruna. Poate am avut eu una din zilele alea... sau poate domnişoara mai are de lucru la comunicarea cu clienţii. Habar n-am, cert e că n-a fost să fie.

Mai întâi îi cer adresa, îmi spune "cartier Coresi". Parcă ar fi două blocuri în tot cartierul. 

Ajung în zonă, insist şi aflu strada şi numărul. La ora fixată mesaje, sun pentru apartament... nimic. După un sfert de oră îmi trimite mesaj că era la masă şi nu a auzit telefonul. Pana mea, poate atunci s-a nimerit Glovo, am zis să nu fiu cârcotaş.

"Mă pregătesc în 2 minute şi poţi să urci", dar tot fără să aflu apartamentul. Deja fierbeam, nu vreau să se pregătească în 2 minute cu un şerveţel umed şi cu burta plină... cât de disperat mă crede?

Cireaşa de pe tort: "nu eşti lângă interfon, vreau să te văd". What the fuck? Fată, oi avea tu pizda dar banii sunt la mine!

Am plecat. De evitat? Habar n-am. Vedeţi şi voi cum se comportă, poate am avut eu ghinion. Eu clar nu mai calc pe la ea!

De altfel, cred că mi-a şi blocat numărul. Pagubă-n ciuperci!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 02.09.2022 la 16:58, Miruna07 a spus:

Buna dragii mei, de astazi voi adauga ceva in plus serviciilor mele!💋
  
Anal(Doar protejat)+In funcție de mărime   Si doresc sa Menționez ca sunt la ÎNCEPUT cu acest serviciu , iar dacă doriți ca întâlnirea noastră sa decurgă perfect  doresc putina RABDARE din partea voastra dragilor 💋

🔞 SEX NORMAL (Doar protejat) 

🔞ORAL PROTEJAT/NEPROTEJAT(in funcție de igiena)

🔞Mici fantezii( mângâieri,sărutări corporale,69,diferite poziții in funcție de mărime,handjob)

🔞Dețin și jucării(Dildo și vibrator) 

💦Uro (Activa)

🙌Masaj de relaxare (La ora) 

🔞 Finalizare corporală 

🔞Finalizare faciala- este extra 50(fiecare)

💋Fk(extra 50)

 

Cadoul meu:

🎁250-Finalizarea(30 min)

🎁350-Ora(2 finalizări) 

 

Fac si deplasări (hotel, pensiune  pentru minim o ora și tariful este 400 (+ extra dacă este cazul) 

🛑Am rugamintea să vă confirmați programările cu 30 de minute înainte(În cazul în care nu se va confirma programarea va fi anulată) 

🛑 pentru programări vă aștept pe Whatssap , telefon sau sms

0053DB3F-5E4F-4EB8-B8BE-349A43A73F5C.jpeg

350lei/ora e cu anal inclus? Sau anal este extra? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...