Sari la conținut

💋Mirunaa 💋- ‪0759553314‬


Vizitator

Postări Recomandate

Salut,

Am fost in vizita in Brasov si am fost de doua ori la domnisoara. Pentru ca lucra de dimineata si pentru ca tzatze mari. 🙂

Am stat cate o ora de fiecare data, 350 si 400(+o finalizare faciala).

Are o atitudine de nota 10, pro client, cred ca si de asta am revenit. Singurele comentarii pe care le-am primit au fost la anal(vrea doar dintr-o parte si oricum zice din start ca e la inceput), in rest a fost deschisa la orice ii ziceam si fara facut fete sau pufait.

Corp de rusoaica, ten alt, carne tare, sani misto, cur mare si bombat, cateva kilograme in plus. Zambeste destul de mult si placut.

Oralul e bun, incearca si deep, e umed, cu priviri, la cerere s-a ocupat si de sateliti.

Mi-a facut si masaj, destul de bun. La cererea mea m-a mangaiat/masat cu "lubenitele" alea frumoase pe spate. 🙂

Normal n-am facut.

La anal a intrat destul de usor si cand incepe ea sa dea contre se cam termina pentru mine. Ma simt ca Magellan la stramtoare.

Pentru mine e de revenit cand mai trec prin Brasov.

 

 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, FalusFalnic a spus:

Salut,

Am fost in vizita in Brasov si am fost de doua ori la domnisoara. Pentru ca lucra de dimineata si pentru ca tzatze mari. 🙂

Am stat cate o ora de fiecare data, 350 si 400(+o finalizare faciala).

Are o atitudine de nota 10, pro client, cred ca si de asta am revenit. Singurele comentarii pe care le-am primit au fost la anal(vrea doar dintr-o parte si oricum zice din start ca e la inceput), in rest a fost deschisa la orice ii ziceam si fara facut fete sau pufait.

Corp de rusoaica, ten alt, carne tare, sani misto, cur mare si bombat, cateva kilograme in plus. Zambeste destul de mult si placut.

Oralul e bun, incearca si deep, e umed, cu priviri, la cerere s-a ocupat si de sateliti.

Mi-a facut si masaj, destul de bun. La cererea mea m-a mangaiat/masat cu "lubenitele" alea frumoase pe spate. 🙂

Normal n-am facut.

La anal a intrat destul de usor si cand incepe ea sa dea contre se cam termina pentru mine. Ma simt ca Magellan la stramtoare.

Pentru mine e de revenit cand mai trec prin Brasov.

 

 

Mulțumesc frumos și tu ai fost o companie plăcută și te mai aștept cu mare drag!😘😘🫦 Pupici 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...