Sari la conținut

Ana, Raisa 0725192713


Postări Recomandate

Acum 2 ore, alexx991 a spus:

Da, eu am vizitat-o pe domnișoara.

Este vechea noastră cunoștință-Emma, care ne-a vizitat acum un an și Carul cu boi, care era foarte activ la acea vreme, i-a făcut o recenzie laudativă, obiectivă, corectă. Mulți confrați au confirmat cele spuse în recenzia respectivă. Nu am avut răbdare să o caut pe forum.

Ce pot să spun acum:

Pozele sunt reale; fata e foarte frumoasă, apetisantă, 22 de ani, sâni naturali, erecți, piele ușor bronzată, curată, parfumată.

Prețurile sunt de dumping, sub piață, față de ofertă: 100 lei finalizarea, 200 lei ora.

Eu n-am mai avut curiozitatea să văd cum face oralul, dar pentru normal i-aș da nota 9, doar pentru că nimic nu e perfect.

Atitudinea a fost de nota 10.

Locația: blocul turn de pe Bdul T Vladimirescu/Cicero; aer condiționat, prosoape curate, patul acceptabil.

Pentru cei cu aceleași gusturi cu ale mele, e de vizitat și de revenit.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
53 minutes ago, labadepisoi said:

Da, eu am vizitat-o pe domnișoara.

Este vechea noastră cunoștință-Emma, care ne-a vizitat acum un an și Carul cu boi, care era foarte activ la acea vreme, i-a făcut o recenzie laudativă, obiectivă, corectă. Mulți confrați au confirmat cele spuse în recenzia respectivă. Nu am avut răbdare să o caut pe forum.

Ce pot să spun acum:

Pozele sunt reale; fata e foarte frumoasă, apetisantă, 22 de ani, sâni naturali, erecți, piele ușor bronzată, curată, parfumată.

Prețurile sunt de dumping, sub piață, față de ofertă: 100 lei finalizarea, 200 lei ora.

Eu n-am mai avut curiozitatea să văd cum face oralul, dar pentru normal i-aș da nota 9, doar pentru că nimic nu e perfect.

Atitudinea a fost de nota 10.

Locația: blocul turn de pe Bdul T Vladimirescu/Cicero; aer condiționat, prosoape curate, patul acceptabil.

Pentru cei cu aceleași gusturi cu ale mele, e de vizitat și de revenit.

Mulțumim domnule Pisoi , de un real ajutor ca de obicei!

Recenziile respectivului menționat nu le mai cauta căci nu mai este nici măcar una , s au dus .

 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, labadepisoi a spus:

Da, eu am vizitat-o pe domnișoara.

Este vechea noastră cunoștință-Emma, care ne-a vizitat acum un an și Carul cu boi, care era foarte activ la acea vreme, i-a făcut o recenzie laudativă, obiectivă, corectă. Mulți confrați au confirmat cele spuse în recenzia respectivă. Nu am avut răbdare să o caut pe forum.

Ce pot să spun acum:

Pozele sunt reale; fata e foarte frumoasă, apetisantă, 22 de ani, sâni naturali, erecți, piele ușor bronzată, curată, parfumată.

Prețurile sunt de dumping, sub piață, față de ofertă: 100 lei finalizarea, 200 lei ora.

Eu n-am mai avut curiozitatea să văd cum face oralul, dar pentru normal i-aș da nota 9, doar pentru că nimic nu e perfect.

Atitudinea a fost de nota 10.

Locația: blocul turn de pe Bdul T Vladimirescu/Cicero; aer condiționat, prosoape curate, patul acceptabil.

Pentru cei cu aceleași gusturi cu ale mele, e de vizitat și de revenit.

Deci a mai fost pe la noi inseamna, ms ca ai punctat 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Total de acord ,

in toți anii ăștia multi insa un singur băiat i -a deschis topic și a fost bine pt. toată lumea atunci.

Seceta a venit apoi și  topicul s-a uscat văzând cu ochii , așteptăm un alt baiat sa o pună înapoi și acolo unde îi e locul .

Ce poate fi  mai facil decât să aștepți ?!?😊

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 16 ore, Tinderboy a spus:

Total de acord ,

in toți anii ăștia multi insa un singur băiat i -a deschis topic și a fost bine pt. toată lumea atunci.

Seceta a venit apoi și  topicul s-a uscat văzând cu ochii , așteptăm un alt baiat sa o pună înapoi și acolo unde îi e locul .

Ce poate fi  mai facil decât să aștepți ?!?😊

Mai are un topic deschis de mine ...inca de pe la primele vizite ..

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Era cat pe ce sa îi dau azi câteva note obiective , "programat " cu o zi înainte și se pare că totuși nu ne-am sincronizat , se mai întâmplă ..

Poate data viitoare .

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Era cat pe ce sa îi dau azi câteva note obiective , "programat " cu o zi înainte și se pare că totuși nu ne-am sincronizat , se mai întâmplă ..

Poate data viitoare .

 

Am așteptat cam 20 de minute , nu răspunde la tel. (zice că era la magazin ) și m-am reorientat la niste silicoane deosebite, TN. 😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Și totuși,fără sa fie vedeta,m am dus!

Am descoperit o fată tânără și frumoasa, într-o locație mai mult decât decenta și spre binele ei și al vizitatorilor,singură.

Am făcut cunoștință,fata agreabilă și politicoasa, locația decentă,nota 9 la ce oferă de obicei Severinul,nu că ar fi Craiova mai moțata!

Prezentările fiind făcute, am socializat un pic și am trecut la duș. 

Odată terminat dușul m am reîntors în camera de acțiune unde am dezbrăcat o pe domnisoara și am trecut la treabă.

Am început cu niște limbuțe în delicata și frumoasa ei pizdă care după părerea mea i au plăcut. 

A urmat oralul ei,bun,cu atenție și la coaie, soft cum îmi place mie, nota 8 că mai avem de lucru și este loc de mai bine.

La normal trei poziții, este strâmtă dar elastică,eu atac problema cu talent și răbdare  fără lubrifiant,plăcut pentru amândoi, nota 9.

Nu face fk dar eu i am furat câțiva pupici că are buzele alea fenomenale și pentru oral dar și pentru sărutat.

Concluzia este că fata este frumoasa și dulce, se fute bine,o voi revizita și dacă sunteți educați și tandri v o recomand.

Cadoul 100 ron finalizarea,fără grabă și fără concurenta la ce este pe piața!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat Domnisoara, am descoperit o fata scunda slim, care arata exact ca in poze, o tipa la care curatenia este pe primul loc si nu ma refer la igena fetei care este impecabila, ci la curatenia din apartament. Nota 10.

Am doua vizite deci mi-am putut forma o parere personala.

Vizita incepe cu o scurta socializare, tot timpul datorita caldurii am cerut intai la baie, dupa dusi ne intindem in pat si se incepe cu un oral lent din partea ei, urmat de un oral din partea mea si dupa sex.

Oralul este soft asa cum imi place dar fara atentie la oo

Sexul este placut, chiar daca foloseste lubrifiant, este stramta si nu afecteaza penetrarea.

Atitudinea este una joviala, zambitoare, desi la prima vedere pare o persoana rece.

Eu o voi mai vizita.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Am vizitat si eu pe domnisoara in cauza zilele trecute. Am sunat, mi-a raspuns imediat (putin plictisita inca de la telefon, trebuia sa imi dau seama ..ca nu prea are chef sa zic asa). Am purces catre ea , catre blocul turn de pe Bulevard. M-a intampinat intr-o tinuta lejera de vara si intr-un ambient plin de fum de tigara. Am cerut la dus, timp in care am socializat putin, dupa care am trecut in camera de actiune. A trecut direct la un oral protejat la cererea mea, fara artificii, facut doar asa cat sa trezeasca soldatelul si imediat ma intreaba treci deasupra sau trec eu. Neavand multe variante nu mi-a fost greu sa aleg, am ales misionar si imediat s-a asternut o liniste totala in camera. Nu a schitat absolut nimic..era statica :)), am incercat sa ii sugerez sa revina in peisaj..dar nimic. A revenit dupa 3 minute cu o intrebare ,,da de ce termini asa greu?". I-am spus ca au trecut 3 min nu o jum de ora...si de aici mi s-a taiat tot cheful. Am indraznit totusi sa mai schimb o pozitie, si facandu-mi tot felul de filme am reusit sa finalizez. Dupa actiune a luat un servetel umed, s-a igienizat ,,bine" si s-a imbracat. Ce pot sa spun e ca eu nu am avut parte de actiunea de care au avut parte alti colegi. Nu voi mai reveni.

Locatie 7 curata, AC, dar prea mult fum

Aspect 7 fiecare cu gusturile lui

Igiena 6 : nu am simtit mirosuri suspecte din partea de jos dar s-a vazut clar ca nu a facut dus dupa ultimul/ultimii clienti

Pret 100 finalizarea

Comportament nota 5 . Pentru mine clar nu este de revenit

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
5 minutes ago, luccos said:

Am vizitat si eu pe domnisoara in cauza zilele trecute. Am sunat, mi-a raspuns imediat (putin plictisita inca de la telefon, trebuia sa imi dau seama ..ca nu prea are chef sa zic asa). Am purces catre ea , catre blocul turn de pe Bulevard. M-a intampinat intr-o tinuta lejera de vara si intr-un ambient plin de fum de tigara. Am cerut la dus, timp in care am socializat putin, dupa care am trecut in camera de actiune. A trecut direct la un oral protejat la cererea mea, fara artificii, facut doar asa cat sa trezeasca soldatelul si imediat ma intreaba treci deasupra sau trec eu. Neavand multe variante nu mi-a fost greu sa aleg, am ales misionar si imediat s-a asternut o liniste totala in camera. Nu a schitat absolut nimic..era statica :)), am incercat sa ii sugerez sa revina in peisaj..dar nimic. A revenit dupa 3 minute cu o intrebare ,,da de ce termini asa greu?". I-am spus ca au trecut 3 min nu o jum de ora...si de aici mi s-a taiat tot cheful. Am indraznit totusi sa mai schimb o pozitie, si facandu-mi tot felul de filme am reusit sa finalizez. Dupa actiune a luat un servetel umed, s-a igienizat ,,bine" si s-a imbracat. Ce pot sa spun e ca eu nu am avut parte de actiunea de care au avut parte alti colegi. Nu voi mai reveni.

Locatie 7 curata, AC, dar prea mult fum

Aspect 7 fiecare cu gusturile lui

Igiena 6 : nu am simtit mirosuri suspecte din partea de jos dar s-a vazut clar ca nu a facut dus dupa ultimul/ultimii clienti

Pret 100 finalizarea

Comportament nota 5 . Pentru mine clar nu este de revenit

Ciudată experiență și regretabilă , toți avem toane , supărări sau o pasă proastă dar ce vad aici e mult prea mult și de neacceptat .

Daca așa a ajuns sa presteze va pieri pe limba ei și va pleca de aici curând .

salute' 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
1 hour ago, Tinderboy said:

Ciudată experiență și regretabilă , toți avem toane , supărări sau o pasă proastă dar ce vad aici e mult prea mult și de neacceptat .

Daca așa a ajuns sa presteze va pieri pe limba ei și va pleca de aici curând .

salute' 

domnule @papura voda

am recenzie proaspătă in partea celalalta ,...

sper că am fost de folos !☺️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Tinderboy a spus:

Ciudată experiență și regretabilă , toți avem toane , supărări sau o pasă proastă dar ce vad aici e mult prea mult și de neacceptat .

Daca așa a ajuns sa presteze va pieri pe limba ei și va pleca de aici curând .

salute' 

De 3 ani ne viziteaza frecvent ....slabe sanse ... sa paraseasca Severinul.

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
5 minutes ago, povestitorul said:

De 3 ani ne viziteaza frecvent ....slabe sanse ... sa paraseasca Severinul.

cu o așa experienta recentă  ca și a lui 

@luccos

 va atârna pe aici , la ciuguleală și bănuții vor fi mai puțini , nu are de ce sa mai stea doar daca conștientizează  că trebuie să muncească spre a-si  menține reputația sus !!

😉

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Pe topicul Karinei am acum o recenzie proaspătă și detaliata ,

Nimeni nu a citit-o încă  sau poate că nu v-a plăcut ?!! 😉😛

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
2 minutes ago, papura voda said:

Îți povestesc mâine că am obținut o programare,greu,dar sunt pe grafic!

ok dar din a mea recenzie ce ai înțeles ?!?

fac eu vreodată nasoale ?!?!

Link spre comentariu
  • Oras:Dr tr Severin
  • Oras:Dr tr Severin
La 28.07.2022 la 14:01, luccos a spus:

Am vizitat si eu pe domnisoara in cauza zilele trecute. Am sunat, mi-a raspuns imediat (putin plictisita inca de la telefon, trebuia sa imi dau seama ..ca nu prea are chef sa zic asa). Am purces catre ea , catre blocul turn de pe Bulevard. M-a intampinat intr-o tinuta lejera de vara si intr-un ambient plin de fum de tigara. Am cerut la dus, timp in care am socializat putin, dupa care am trecut in camera de actiune. A trecut direct la un oral protejat la cererea mea, fara artificii, facut doar asa cat sa trezeasca soldatelul si imediat ma intreaba treci deasupra sau trec eu. Neavand multe variante nu mi-a fost greu sa aleg, am ales misionar si imediat s-a asternut o liniste totala in camera. Nu a schitat absolut nimic..era statica :)), am incercat sa ii sugerez sa revina in peisaj..dar nimic. A revenit dupa 3 minute cu o intrebare ,,da de ce termini asa greu?". I-am spus ca au trecut 3 min nu o jum de ora...si de aici mi s-a taiat tot cheful. Am indraznit totusi sa mai schimb o pozitie, si facandu-mi tot felul de filme am reusit sa finalizez. Dupa actiune a luat un servetel umed, s-a igienizat ,,bine" si s-a imbracat. Ce pot sa spun e ca eu nu am avut parte de actiunea de care au avut parte alti colegi. Nu voi mai reveni.

Locatie 7 curata, AC, dar prea mult fum

Aspect 7 fiecare cu gusturile lui

Igiena 6 : nu am simtit mirosuri suspecte din partea de jos dar s-a vazut clar ca nu a facut dus dupa ultimul/ultimii clienti

Pret 100 finalizarea

Comportament nota 5 . Pentru mine clar nu este de revenit

Și eu tot plictisita am găsit-o și na oferit nimic mia stricat chefu mam ridicat și am plecat neterminat după 10 min tot 5 ii dau și eu nu merita mai mult

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, necunoscut10 said:

Și eu tot plictisita am găsit-o și na oferit nimic mia stricat chefu mam ridicat și am plecat neterminat după 10 min tot 5 ii dau și eu nu merita mai mult

Păcat de ea daca a ajuns să își bată joc , păcat că are potențial , fundul e piesa și știe meserie , nu știu ce să zic.

Apropos are colega sau e singura ? și dacă are cu cine e în locație daca știe cineva .

 

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Cand am fost eu la ea nu avea colega.

Legat de potential si meserie, mie nu mi-a demonstrat nici una nici alta...nu te contrazic, poate a fost altfel pe la inceputuri. Dar acum tine cu tot dinadinsul sa-si alunge clientii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...