Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila

Salut.

Este vorba despre aceasta caprioara din urmatorul link:

Am inceract de cateva ori sa o vizitez dar nu am reusit sa ma inteleg cu ea. De fiecare data cand am discutat cu ea la telefon imi spunea:

- ca e prea tarziu si nu mai lucreaza 🥱, s-a terminat programul (era in jur de ora 22:00), sa revin a doua zi de dimineata daca vreau; 

- sa revin cu un apel peste o ora pana se pregateste 🤓;

- ca nu mai e valabil anuntul;

- etc.;

Cum au spus si alti colegi (vezi link-ul!) care au cunoscut-o e dezorganizata/neserioasa.

Am vazut-o o data in Resita, se plimba cu un copil de mana, probabil fiul. Am recunoscut-o dupa poza de la whatsapp. Era imbracata de iarna nu am putut vedea mare lucru la ea doar ca e slabuta. La fata nu e urata - nasul o cam strica. Cred ca e de etnie roma.

O sa incerc intr-un final sa ajung la ea. mie imi plac si astea slim 😁

 

 

 

 

Link spre comentariu
Acum 20 ore, Leftereanu a spus:

Salut.

Este vorba despre aceasta caprioara din urmatorul link:

Am inceract de cateva ori sa o vizitez dar nu am reusit sa ma inteleg cu ea. De fiecare data cand am discutat cu ea la telefon imi spunea:

- ca e prea tarziu si nu mai lucreaza 🥱, s-a terminat programul (era in jur de ora 22:00), sa revin a doua zi de dimineata daca vreau; 

- sa revin cu un apel peste o ora pana se pregateste 🤓;

- ca nu mai e valabil anuntul;

- etc.;

Cum au spus si alti colegi (vezi link-ul!) care au cunoscut-o e dezorganizata/neserioasa.

Am vazut-o o data in Resita, se plimba cu un copil de mana, probabil fiul. Am recunoscut-o dupa poza de la whatsapp. Era imbracata de iarna nu am putut vedea mare lucru la ea doar ca e slabuta. La fata nu e urata - nasul o cam strica. Cred ca e de etnie roma.

O sa incerc intr-un final sa ajung la ea. mie imi plac si astea slim 😁

 

 

 

 

Sper ca nu e aia slaba din triaj

 

Link spre comentariu
  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița

Nu merita,,,stați liniștiți. Am chemat-o o data,,,(nu m-am ridicat să mă duc la ea). A venit cu taxi,,,,am vorbit cu ea și anal,,,cică nu are lubrifiantul la ea,,,,Ba că e prea groasa,,,,plm. A început cu un oral,,,,slăbuț de altfel,,,,nu putea fără mâini,,,nu Deep că se îneacă,,,. In fine. Normal,,,,cum am vrut eu așa a stat. După 20-30 de minute,,, cică "mai ai ,,,că mă costă o groaza de bani taxiul" . Mi-a murit pla brusc. Am platito,,și ura și la gara. 

Link spre comentariu

  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila
Acum 19 ore, BlackAngel82 a spus:

Nu merita,,,stați liniștiți. Am chemat-o o data,,,(nu m-am ridicat să mă duc la ea). A venit cu taxi,,,,am vorbit cu ea și anal,,,cică nu are lubrifiantul la ea,,,,Ba că e prea groasa,,,,plm. A început cu un oral,,,,slăbuț de altfel,,,,nu putea fără mâini,,,nu Deep că se îneacă,,,. In fine. Normal,,,,cum am vrut eu așa a stat. După 20-30 de minute,,, cică "mai ai ,,,că mă costă o groaza de bani taxiul" . Mi-a murit pla brusc. Am platito,,și ura și la gara. 

Multumim. De evitat aceasta caprioara 😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...