Sari la conținut

0746440307


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
La 30.08.2022 la 20:55, Mirabella23 a spus:

Pai nici eu nu am greșit cu nimic iar îmi aleg clienți cum vreau eu...🤣🤣😘

Auzi pisi , nu o da de gard acum vis-a-vis de cum iti alegi clientii ca sa te poti scoate in fata noastra , nu e cazul sa mai gasesti scuza. Las-o asa cum a picat si incearca pe viitor sa nu mai ajungi in situatiile de gen , ca vei fii catalogata drept neserioasa . Nu esti singura care a facut asa si nici ultima ,  ca na prosteala de dupa merge la unii, dar nu toti halesc harneala . Nu pune oamenii pe drumuri de dragul de a l-e arata tu ca esti "jmechera " . "Jmecheria " si atitudinea proasta te va taxa intotdeauna . Tine cont de sfaturile astea si vei avea de castigat , atat la numarul de clienti , cat si la calitatea lor . Cu timpul , daca esti ok in viitor , vei avea clienti doar de calitate si program full.

Nu am experienta in domeniu ca altii 😅 , fiind virgin , dar am lasat cateva recenzii pertinente de cand sunt pe forumul asta .

Si apropos , daca nu ii convine cuiva ce am spus, nu dati dislike-uri aiurea , ca sa imi aratati voi ce putere aveti si ca sunteti la butoane !

E opinia mea si mi-am exprimat-o public la adresa domnisoarei asa cum ar trebuii facut pe acest forum , indiferent daca va convine sau nu !!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746440307
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0746440307
  • Oras:Baia Mare
La 28.08.2022 la 8:36, Fabievil008 a spus:

Pai nu ai vrea tu sa stau sa astept in fata blocului cateva ore pana iti pleaca “clientul fidel “?Asta Dupa ce imi spui vino la adresa cutarica in 20 de minute!!Mars dracului cu aberatiile tale si nu te mai scuza atat,eu nu am gresit cu Absolut nimic la faza asta

Pai eu nu m-am referit sa stai afara sa aștepți tu câteva ore până îmi pleacă clienții mei fidelii....alta data daca vrei sa vii anunță-mă și te voi aștepta dar să îmi zici in cat timp ajungi 🙂 nu sunt așa de rea cum ți se pare ție 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0746440307
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0746440307
  • Oras:Baia Mare
Acum 10 ore, Fabievil008 a spus:

Hai ca iti si spun cum i-i alegi tu!

primul venit primul servit!

Asa este “excorto”?!!😅😅

Acuma mai făcut să râd 🤣🤣🤣🤣 fiecare fată își aleagă clienții cum vor ei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...