Sari la conținut

Larisa 22 de ani Noua în oraș !! 0755869584


Postări Recomandate

Acum ca s-a intors Larisa,chiar nu ma mai intereseaza altceva.Pot sa aiba pasarici de aur si gurite cu nestemate,nu ma intereseaza.

Nu am absolut nimic de obiectat,totul este pe placul meu.

Mersi,Larisa ca te-ai intors cum ai promis,si sper sa ramai la noi cat mai mult!

Nu o recomand,ca as vrea s-o tin doar pentru mine! Glumesc...

Spor!

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

De mulți vizitată,de putini recenzata,foarte ocupata .....dar merită din plin insistat.

De obicei sunt norocos,când toată lumea spune De cineva ca este greu de prins,eu trimit un mesaj pe whatsapp și primesc răspuns instant.

De data aceasta nu....Am insistat în zile diferite,mi -a răspuns târziu,pentru ca la mine se poate,dar nu mai eram disponibil.

Ieri am ajuns la domnita.

Contact pe whatsapp,programare respectată.Apartament mare,spațios.

GFE ridicat,prosoape curate,uscate,chiar avea câteva la uscat,domnișoară la fata cam de un 8,sâni mari frumoși,carne tare,fund mișto,păcat ca nu mai prestează anal.

Vorbit puțin,băut o apă,am ras putin pe chestia ca ma invarteam în jurul blocului dar orbul nu vedea întrarea.

Dus și trecut la fapte.Primul număr oral(de excepție)combinat cu normal doggy ,priveliște super,finalizat în balonas.

Sincer, batraior fiind nu credeam ca rezist încă un număr,dar gălățeanca nu și nu.

Lasă că te rezolv eu.Si mi-a oferit un oral de zile mari,combinat cu 69,pasa curata,parfumată,finalizare cu ea în genunchi și eu în fund pe pat CIM ...a luat ultima picătură(din cele 3😂)....profesionista nu glumă.

Ca și note.

La fata un 8,5

La corp un 9....nu înțeleg de ce unii se refera la faptul ca ar fi grasă....dar fiecare are percepția lui

Apartament curat,răcoros....10

Oral 9,5

FK ...da

Normal 9.5

Dar ...pentru calitatea serviciilor și preț,....200 lăsați de mine fără sa fie ceruți...de data asta dau un 10.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

PS....închide telefonul din momentul în care întra un client,asta e și motivul pentru care răspunde foarte greu.

Pentru mine un mare plus,pentru cei ce așteaptă....ghinion.

Apropo....duminica ne paraseste.

Din nou....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 2 minute, didi67890 a spus:

PS....închide telefonul din momentul în care întra un client,asta e și motivul pentru care răspunde foarte greu.

Pentru mine un mare plus,pentru cei ce așteaptă....ghinion.

Apropo....duminica ne paraseste.

Din nou....

..daca tot esti la curent cu totul despre ea ,cand pleaca cand vine ....nu sti cumva sa ne spui ,cand revine baga si analul in meniu ca as fi interesat sa o vizitez ?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Salut , vizitat de 3 ori domnișoara in cauza , de doua ori până să plece și o dată recent după întoarcere, toate cele trei întâlniri au fost de nota 10 , Larisa este o fata de nota 10 cu un accent ușor de moldoveanca superb și pro client , spun doar de la ultima întâlnire recentă ce s a întâmplat ...programare wapp , stabilită de ambele părți , țigarea din'aintea intrari in dormitor , ajunși acolo ne am făcut comozi , a început cu un oral adânc atenta la oo lins etc ...am rugat o sa vina la un 69 , a spus că nu are cum sa refuze un 69 zis făcut , gemete etc ...nu știu cât a durat acțiunea și hop finalizare orala cu înghițire , după Ne am relaxat puțin in pat sa îmi trag aer ul cum se spune , am mai fumat o țigare după că mai aveam timp vorbit , luat la revedere ...

PS : achitat cadou 250 pentru doar o plăcere !

PS 2 : eram după munca și nu a mai mers al doilea Nr !

De recomandat , sigur că da ! Mergeți cu încredere cat mai sta pe la noi ! Nu știu data exacta ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Larisa100
Reputație: 0

Olla!! 🤪

Maine este ultima zi in care voi mai fi disponibila. Va astept cu programari.

Tin sa va multumesc de pe acum pentru punctualitate si pentru bunul simt de care, majoritatea(nu toti, ca nu suntem toti perfecti) ati dat dovada. 🥰

📢 Prefer programarile pe Whatsapp, pentru a putea tine evidenta acestora si sa nu apara suprapuneri 🙈. Va rog, precizati in mesaj ora pana la care va pot contacta si timpul pe care doriti sa il petrecem impreuna. 💋💋

Link spre comentariu
8 minutes ago, Larisa100 said:

Olla!! 🤪

Maine este ultima zi in care voi mai fi disponibila. Va astept cu programari.

Tin sa va multumesc de pe acum pentru punctualitate si pentru bunul simt de care, majoritatea(nu toti, ca nu suntem toti perfecti) ati dat dovada. 🥰

📢 Prefer programarile pe Whatsapp, pentru a putea tine evidenta acestora si sa nu apara suprapuneri 🙈. Va rog, precizati in mesaj ora pana la care va pot contacta si timpul pe care doriti sa il petrecem impreuna. 💋💋

Pana se intoarce Larisa,eu am sa tin post,asa de mult mi-a placut! 😍

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
Acum 42 minute, Larisa100 a spus:

Olla!! 🤪

Maine este ultima zi in care voi mai fi disponibila. Va astept cu programari.

Tin sa va multumesc de pe acum pentru punctualitate si pentru bunul simt de care, majoritatea(nu toti, ca nu suntem toti perfecti) ati dat dovada. 🥰

📢 Prefer programarile pe Whatsapp, pentru a putea tine evidenta acestora si sa nu apara suprapuneri 🙈. Va rog, precizati in mesaj ora pana la care va pot contacta si timpul pe care doriti sa il petrecem impreuna. 💋💋

Ma bate gandul sa fac o programare,mai ales ca maine e ultima zi,sper sa-mi permita timpul,cad ca ai facut victime cu adevarat,deci de neratat

Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 31 minute, gigi brecu a spus:

Pana se intoarce Larisa,eu am sa tin post,asa de mult mi-a placut! 😍

 

Sincer si eu o sa tin post până se întoarce.Ideea este ca mai bine prefer să stau 2 ore cu ea si sa ii plătesc 400 ron plus cele 2 optiuni extra si inca ceva peste bonus si sa o  astept sa vina oara,merita fiecare bănuț in parte.O sa revin cu o recenzie destul de importanta si detaliată după ce o sa plec de la ea azi.

Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
La 27.07.2022 la 13:45, gigi brecu a spus:

Acum ca s-a intors Larisa,chiar nu ma mai intereseaza altceva.Pot sa aiba pasarici de aur si gurite cu nestemate,nu ma intereseaza.

Nu am absolut nimic de obiectat,totul este pe placul meu.

Mersi,Larisa ca te-ai intors cum ai promis,si sper sa ramai la noi cat mai mult!

Nu o recomand,ca as vrea s-o tin doar pentru mine! Glumesc...

Spor!

Te-ai indragostit maestre,se mai intampla dar trrece repede,nu ne permitem,ca daca ne-am permite le=am tine ptr noi.Bravo ei ca merita,bravo tie ca ne=ai recomandat=o si noua

  • Like 1
Link spre comentariu
La 28.07.2022 la 9:51, gica 1955 a spus:

..daca tot esti la curent cu totul despre ea ,cand pleaca cand vine ....nu sti cumva sa ne spui ,cand revine baga si analul in meniu ca as fi interesat sa o vizitez ?

A fost cineva mai insistent la anal și a cam lucrat-o bine, are ceva probleme acuma. A zis ca după ce se reface o sa bage din nou analul

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik

Azi asa cum mi-am propus,am facut si eu o vizita domnisoarei,am ajuns cu o jumate de ora mai repede si sa gasit un alt domn sa fie mai rapid ca mine,logic ca a trebuit sa astept sa-mi vina randul,savurand o cafea in piata Ovidiu,chiar mi-a facut placere era ora 9 dimineata.

Am urcat intr-un final,intr-o locatie confortabila,asteptindu-ma cea care a tulburat apele la malul marii.

Nu este o aparitie sa zici wow,nici urata nu este,este o fata facuta ptr asa ceva,parerea mea.

O mica discutie despre ce si cum doresc,am lasat la voia intamplarii in functie de ce o sa simtim,si am intrat la baie ptr un refresh desi eram fresh de acasa,mi-a adus prosop curat si apoi am intrat in actiune.

O ora de mangaieri sarutari din partea ei,din partea mea,oral la greu din partea ei din partea mea,

Placeri curgand valuri,valuri,din partea mea,ea a zis ca si din partea ei,chiar daca ma mintea a facut=o frumos😄.

Am terminat odata,dupa multe pozitii,si multe framantari,ati avut dreptate bijuterie de fata,merita vizitata,te stoarce ca pe o lamaie,si mai face si limonada din tine

Am stat apoi la o tigare .,si am povestit i-am sugerat sa urce in turn la geamie sa vada orasul si marea si cam asta a fost,o explozie cu recul pe masura,merita vizitata macar odata.

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik

Am uitat sa mentionez,a spus ca o sa revina foarte curand deoarece cererea este foarte mare,asa sa exprimat.

Asta se justifica tinand cont ca are servicii si atitudine ok,la preturi corecte,aviz amatoarelor .

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
1 minute ago, Valjean said:

Am uitat sa mentionez,a spus ca o sa revina foarte curand deoarece cererea este foarte mare,asa sa exprimat.

Asta se justifica tinand cont ca are servicii si atitudine ok,la preturi corecte,aviz amatoarelor .

Hai ca te-ai indragostit! 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik

Sa fiu sincer a fost ok

Citat

Hai ca te-ai indragostit! 😁

Dar a fost chestia cu clientul dinaintea mea,a trebuit sa astept si stii cum e. ca la un film frumos cand apare publicitate, tu astepti sa reinceapa,e ca si cum ai pierdut startul.

Am fost pregatit cu cateva capsuni sa le storc si sa le ling,aveam multe nebunii in cap,dar pierzand startul,capsunile au ramas cuminti in bucataria domnisoarei.A fost foarte ok dar sa rezumat la o partida de sex,cand eu plecasem in cap la cu totul altceva,poate greseala este a mea ca nu i-am spus ce-mi doresc,dar deja uitasem,data viitoare daca va mai fi ,o sa incerc sa o fac si pe ea sa traiasca o fantezie pe care mi-o doresc si mie

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 1 minut, Valjean a spus:

Sa fiu sincer a fost ok

Dar a fost chestia cu clientul dinaintea mea,a trebuit sa astept si stii cum e. ca la un film frumos cand apare publicitate, tu astepti sa reinceapa,e ca si cum ai pierdut startul.

Am fost pregatit cu cateva capsuni sa le storc si sa le ling,aveam multe nebunii in cap,dar pierzand startul,capsunile au ramas cuminti in bucataria domnisoarei.A fost foarte ok dar sa rezumat la o partida de sex,cand eu plecasem in cap la cu totul altceva,poate greseala este a mea ca nu i-am spus ce-mi doresc,dar deja uitasem,data viitoare daca va mai fi ,o sa incerc sa o fac si pe ea sa traiasca o fantezie pe care mi-o doresc si mie

Chestia cu domnul dinainte trebuie uitată neaparat,doar ceasul elvețian este perfect pentru ca  tipa este top fata de alte uscate și din top care au  sânii mici.

Link spre comentariu

  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
Acum 2 minute, Probably2022 a spus:

Chestia cu domnul dinainte trebuie uitată neaparat,doar ceasul elvețian este perfect pentru ca  tipa este top fata de alte uscate și din top care au  sânii mici.

Sigur tu ai fost ala😆😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...