Sari la conținut

INDRA MASAJ-STRADA MANTULEASA NR.2 0724 000 033


Postări Recomandate

Sun Tzu a zis: To win one hundred victories in one hundred battles is not the highest skill. To subdue the enemy without fighting is the highest skill. Invatati sa evaluati pe loc situatia si sa plecati daca ceva nu va convine. Charley Waite a zis: Most time, people will tell you their bad intentions if you listen. Daca sunteti atenti si faceti un pic de conversatie, va puteti face o idee despre cum va evolua intalnirea. Voi sunteti cei care aveti cartile, dar trebuie sa le folositi.

Link spre comentariu
La 10.11.2022 la 19:46, MasajIndra a spus:

Salutare! Multumim pentru feedback-uri si  indiferent daca  sunt bune sau mai putin bune incercam sa invatam din ele si sa imbunatatim calitatea serviciilor avand in vedere ca suntem un salon relativ nou. Vreau sa mentionez ca toti clientii sunt importanti pentru noi si ne dorim ca fiecare sa aiba o experienta cat mai buna in salonul nostru. 
@alexberg - masajul de 250 de lei este de 60 de minute ( dus inclus) dar sunt situatii in care clientul isi doreste sa plece mai repede. In cazul tau asa mi s-a transmis ca a fost dorinta ta. Nu te contrazic avand in vedere ca in camera de masaj este doar clientul si maseuza. Rugamintea este ca pe viitor sa semnalezi receptiei daca sunt nemultumiri ca sa putem lua masuri pe loc. In cazul in care doresti sa revii ai o reducere din partea noastra si 1,2,3 beri din partea casei:)

@Ghandalf apreciem si comentariul tau dar cu acelasi efort puteai sa-ti exprimi nemultumirile fara sa insirui 10 randuri de jigniri si injuraturi😊

Cu respect, 

Indra Masaj

As fi vrut sa inchid subiectul, dar aroganta, nesimtirea, ticalosia si inselaciunea in forma continuata merita taxate. Asadar...

Prima oara cand am fost in spelunca voastra am intrat cu Betty. Masajul practic nu a existat, a fost o framantare de cateva minute, fara nimic erotic. Eu, de buna credinta am zis ca, deh, e noua fata, sa-i acordam circumstante...pe langa asta masajul cu tot cu 2 dusuri la inceput si la final a durat maxim 40 minute.

La plecare i-am zis duduiei de la receptie ca nu e ok, mi-a dat dreptate si a zis ca o sa remedieze situatia vorbind cu fata si cu conducerea speluncii. Nu zic salon ca nu e asa ceva.

Dupa vreo luna am revenit crezand, in naivitatea mea ca oamenii sunt ok. Am ales-o pe Ana hotomana care mi-a demontat mitul ca nu se poate mai rau de atat. Ba da. M-a masat fix 10 minute, laba si acas'

Ba baiatule, daca asta e salon, atunci faceti tata coada la ei ca eu unul n-o sa mai calc vreodata pe-acolo. Am pierdut 500 lei in total ca sa-mi zica astia aici ca de ce injur. Bai bai putopalmistilor, cand furati 500 lei la ce va asteptati? La felicitari?

Mama voastra de hoti!

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 30.10.2022 la 19:58, Ghandalf a spus:

Fugiti fratilor si nu va uitati in urma...

E a 2 a oara cand merg la spelunca asta de asa-zis salon! Am intrat cu o corcitura tuciurie pe nume Ana care a facut un masaj de tot kkt-ul. Niste framantari triste facute in scarba si cu ochii pe ceas tot timpul! N-am chef sa scriu mai mult, sunt prea nervos, am aruncat 250 lei ca sa am dupa ce plange. De fapt nici nu am ce sa scriu ca in afara de bani pierduti si de sictir n-am primit nimic. Sper ca acest salon sa dea falimentul binemeritat in scurt timp! 

Chiar o sa dau niste acatiste in acest sens!🙂🙂🙂

Bai teparilor, cat credeti ca o sa mai rezistati, mama voastra de ticalosi...

 

 

 

Salut ,eu am primit niște recomandări ca aceasta tipa ar fi ok,as vrea sa ma programez la ea dar vad ca nu o recomanzi :(

Link spre comentariu
Acum 5 ore, slvadr a spus:

Salut ,eu am primit niște recomandări ca aceasta tipa ar fi ok,as vrea sa ma programez la ea dar vad ca nu o recomanzi :(

Salut si tie,

Nu te tine nimeni sa incerci, banii-s ai tai, nu ai mei. Eu am descris experienta mea, ce pot sa zic in plus? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 14.01.2023 la 18:55, Ghandalf a spus:

Salut si tie,

Nu te tine nimeni sa incerci, banii-s ai tai, nu ai mei. Eu am descris experienta mea, ce pot sa zic in plus? 

Stiu frate dar na daca pot evita o parleala de ce nu ? 

La 30.10.2022 la 19:58, Ghandalf a spus:

Fugiti fratilor si nu va uitati in urma...

E a 2 a oara cand merg la spelunca asta de asa-zis salon! Am intrat cu o corcitura tuciurie pe nume Ana care a facut un masaj de tot kkt-ul. Niste framantari triste facute in scarba si cu ochii pe ceas tot timpul! N-am chef sa scriu mai mult, sunt prea nervos, am aruncat 250 lei ca sa am dupa ce plange. De fapt nici nu am ce sa scriu ca in afara de bani pierduti si de sictir n-am primit nimic. Sper ca acest salon sa dea falimentul binemeritat in scurt timp! 

Chiar o sa dau niste acatiste in acest sens!🙂🙂🙂

Bai teparilor, cat credeti ca o sa mai rezistati, mama voastra de ticalosi...

 

 

 

Salut ,eu am primit niște recomandări ca aceasta tipa ar fi ok,as vrea sa ma programez la ea dar vad ca nu o recomanzi :(

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 14.01.2023 la 18:55, Ghandalf a spus:

Salut si tie,

Nu te tine nimeni sa incerci, banii-s ai tai, nu ai mei. Eu am descris experienta mea, ce pot sa zic in plus? 

Tipa a fost și la Artemis salon ? Are un tatuaj la încheietura? 

Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Acum 7 minute, slvadr a spus:

Tipa a fost și la Artemis salon ? Are un tatuaj la încheietura? 

Daca te referi la Betty,nu. Este noua in domeniu,si am lasat si eu 2 recenzii,nu era ceea ce trebuie.Daca ai chef de o laba trista si atat,mergi cu incredere.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Chiar acum, amedeo13 a spus:

Daca te referi la Betty,nu. Este noua in domeniu,si am lasat si eu 2 recenzii,nu era ceea ce trebuie.Daca ai chef de o laba trista si atat,mergi cu incredere.

La ana frate blonda aia moldoveanca

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Chiar acum, amedeo13 a spus:

Nu retin,dar stiu ca venea din Galati

Înseamnă că nu e tipa de la Artemis, pacat ca daca zici ca arata belea incercam ,da unde o fi acuma ??? S a auzit ceva de ea ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Chiar acum, slvadr a spus:

Înseamnă că nu e tipa de la Artemis, pacat ca daca zici ca arata belea incercam ,da unde o fi acuma ??? S a auzit ceva de ea ? 

Ana este foarte micuta,dar corp belea. Betty de la Artemis este inalta,iar cand am fost la ea am fost dezamagit....nu este permisiva deloc.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 minut, amedeo13 a spus:

Ana este foarte micuta,dar corp belea. Betty de la Artemis este inalta,iar cand am fost la ea am fost dezamagit....nu este permisiva deloc.

Si ana asta doar masaj face ? Știi ce zic ....

Stii unde e acuma ?? M am stârnit pe ea😅😅

Link spre comentariu

  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi
On 1/16/2023 at 7:45 PM, slvadr said:

Si ana asta doar masaj face ? Știi ce zic ....

Stii unde e acuma ?? M am stârnit pe ea😅😅

avea silicoane si un mic tatuaj la incheietura? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...