Sari la conținut

CUPLU REAL DE TIP CUCKOLD IN TARGU-MURES


Postări Recomandate

  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
6 hours ago, Alfinoooo said:

Tovarâșul @MacArthur cine ieste individil asta că noi ne întelegem bine ne glumim între noi totul ieste okey si vine @pacostel și îl permite să jigneasca pe noi și condidera ca noi suntem gay noi nu  suntem și ieu nu le plac baieți sory BREKINK NEWS NU SUNT GAY  NU AM AM FOST NU SUNT SI NICI NU O Să FIU poate că iesti tu @pacostel să vă fie rușine ce om de gunoi pot să fi 😡😡😡😡

90% sigur ca-i o clona.

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 6 ore, Cuplu36ea a spus:

Salutari!

Rugaminte pentru cei care cauta sa discute la nesfarsit sau DOAR pentru a obtine poze si video ca material pentru activitatea lor individuala, NU ne mai contactati. Daca nu se concretizeaza ceva in urma discutiei nu o sa dam poze si video. E foarte simplu... Dorim seriozitate, ce e asa de greu? 

NU dorim sa pierdem timpul, cautam sa ne simtim bine!

Toata stima pentru cei seriosi !

 

Deci nu s-a concretizat nimica?

Link spre comentariu
  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
Acum 20 ore, Alfinoooo a spus:

Tovarâșul @MacArthur cine ieste individil asta că noi ne întelegem bine ne glumim între noi totul ieste okey si vine @pacostel și îl permite să jigneasca pe noi și condidera ca noi suntem gay noi nu  suntem și ieu nu le plac baieți sory BREKINK NEWS NU SUNT GAY  NU AM AM FOST NU SUNT SI NICI NU O Să FIU poate că iesti tu @pacostel să vă fie rușine ce om de gunoi pot să fi 😡😡😡😡

când asta-i preocuparea voastră cu dimensiunile tot ne plictisiți pe aici cum v-o tineti în mana și admirați........ ce sa credem? 

vorbiți și voi ca oamenii normali de femei și nu-i problema....... 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
La 17.07.2022 la 13:03, Alfinoooo a spus:

18 cm natural se poate legea permite 🤣🤣😂😂

fix ce ziceam...... obsedat de penisuri...... gay mic și mincinos.... tine-o bine-n mana sa n-o pierzi...... handicapel

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
La 17.07.2022 la 13:26, Alfinoooo a spus:

Fără supărare ieu cer apărarea lui @pisicuț că să gâsescă o posibilitate nu permit să mă jignească cineva fără motiv și să copieze receziile mele si să murdârească cariera cum ar veni SOS AJUTAȚIMĂ ȘI PE MINE ???.....de  individul asta de "pacostel" că tare mă deranjează 😤😤😡😡😡😡

ajuta-te singur și comporta-te normal....... plângăcios cu pizda......cariera ta de bufon cum au observat și colegii..... sa fii un celebru anonim....... handicapel mincinos. 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 20 minute, pacostel a spus:

ajuta-te singur și comporta-te normal....... plângăcios cu pizda......cariera ta de bufon cum au observat și colegii..... sa fii un celebru anonim....... handicapel mincinos. 

Nu ne intereseaza pârerea a ta și nu mă mai jigni că nu o să fie bine pentru tine nu am legat de tine iești un bâgător de seamă nici nu am vrut să ajung în centrul atenției ieu te las dar dacă nu mă lași în pace o să pâtești nu ști tu cine sunt vezi de treaba ta și nu măi copia receziile mele lasă mă în pace ai înțeles gata kész m-am sâturat de porcâriile tale ce bine ai facut tu pentru forumul asta distrugâtor frustrat tu faci laba toată ziua bulangiule ce iești fraier obosit caracter zero carâte din fața mea 😡😡😡😡

Link spre comentariu
  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
Acum 3 ore, Cuplu36ea a spus:

NU SE PREA GASESC OAMENI SERIOSI , ASA CA OFF TOPIC !!! 

tot caut și eu........ am un golfIV de vânzare.....    

serioși,adica să-și scoată jumătatea la produs ca tine........ nu? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
17 hours ago, pacostel said:

tot caut și eu........ am un golfIV de vânzare.....    

serioși,adica să-și scoată jumătatea la produs ca tine........ nu? 

Da, seriosi am scris bine! Cred ca nu ai auzit de relatie de tip CUCKOLD ? Acest tip de relatie genereaza o placere pentru ambele parti din cuplu  ; Placerea este principalul motiv pentru care cautam doar ca mai selectam din persoane si ne mai acoperim din cheltuieli cu ajutoarul partii financiare.  Pentru noi este important sa gasim tipi curati, discreti si care sa se simta bine inainte de orice!!!  Da, intr-adevar este ceva mai diferit dar foarte frumos sa faci in natura sau orice alt loc decat dormitor! Unii cu siguranta stiu ce vorbim... SI ii asteptam pe aceia sa ne contacteze whatsapp : 0743 5.1.9 5.0.2

Spor, o zi frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, Cuplu36ea a spus:

Da, seriosi am scris bine! Cred ca nu ai auzit de relatie de tip CUCKOLD ? Acest tip de relatie genereaza o placere pentru ambele parti din cuplu  ; Placerea este principalul motiv pentru care cautam doar ca mai selectam din persoane si ne mai acoperim din cheltuieli cu ajutoarul partii financiare.  Pentru noi este important sa gasim tipi curati, discreti si care sa se simta bine inainte de orice!!!  Da, intr-adevar este ceva mai diferit dar foarte frumos sa faci in natura sau orice alt loc decat dormitor! Unii cu siguranta stiu ce vorbim... SI ii asteptam pe aceia sa ne contacteze whatsapp : 0743 5.1.9 5.0.2

Spor, o zi frumoasa!

Și tu stai și te uiți......în timp ce altu'iti fute partenera🤔😏 .ciudata plăcere,daca ar fi sa cred povestea.

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
17 minutes ago, masterpupets said:

Și tu stai și te uiți......în timp ce altu'iti fute partenera🤔😏 .ciudata plăcere,daca ar fi sa cred povestea.

si eu pot participa.

Nu mai lasati review daca nu ati avut tangente cu noi nici macar la nivel de discutie whatsapp.

Link spre comentariu
Vizitator unifun
Reputație: 0
Acum 15 minute, horatiu1977 a spus:

Salut. Nu ati facut referire la tarif si ce servicii presteaza d-na. Ati putea sa descrieti in cateva cuvinte ce oferiti, cred ca v-ar ajuta.

Am avut o discuție de principiu cu el/ea pe WhatsApp. Tariful comunicat e 150 RON/număr la totul protejat, par amatori in ideea că tot ei te întreaga cat timp dorești să fi cu ea. Cred că sunt conviețuitori gen strada Călărașilor, sau cartierele Valea Rece sau Remetea cat timp activează doar seara după ora 21 și în plus nu oferă o poza elocventa că sa ști macar pentru ce plătim. Eu personal am spus PAS după discuția cu ei :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 minute ago, unifun said:

Am avut o discuție de principiu cu el/ea pe WhatsApp. Tariful comunicat e 150 RON/număr la totul protejat, par amatori in ideea că tot ei te întreaga cat timp dorești să fi cu ea. Cred că sunt conviețuitori gen strada Călărașilor, sau cartierele Valea Rece sau Remetea cat timp activează doar seara după ora 21 și în plus nu oferă o poza elocventa că sa ști macar pentru ce plătim. Eu personal am spus PAS după discuția cu ei :)

Oferim inclusiv confirmare apel video whatsapp. Dar daca ceri poze din primul minut si nu poti in ziua respectiva ca nu ai timp, cred ca atunci nu esti interesat cu adevarat de o intalnire...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
3 minutes ago, Cuplu36ea said:

Oferim inclusiv confirmare apel video whatsapp. Dar daca ceri poze din primul minut si nu poti in ziua respectiva ca nu ai timp, cred ca atunci nu esti interesat cu adevarat de o intalnire...

In natura e mai discret , mai confortabil si sigur seara... NU au nici o realitate exemplele tale... Foarte multi rautaciosi pe aici ...

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Cu tot respectul, pentru a se putea materializa intalnirea, trebuie sa oferiti 3 chestii: poze, lista de servicii si pretul. Asa fac toate fetele care posteaza aici. Nu vad altfel cum ati putea convine pe cineva sa va intalniti. Mai ales ca dvs oferiti un serviciu de nisa. Gandi-ti-va ca fiecare dintre membri acestui forum s-a fript cel putin o data cu fete care nu erau ceea ce trebuiau sa fie! Clar suntem circumspecti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Daca colegul v-a cerut poze, e normal, vrea sa vada pe ce urmeaza sa dea banii. Nu mi se pare deplasat, in conditiile in care dvs nu ati facut nici o referire la oferta, cu exceptia fsptului ca d-na are 36 de ani. Pozele postate pot fi luate f usor de pe net. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
1 oră în urmă, Cuplu36ea a spus:

Oferim inclusiv confirmare apel video whatsapp. Dar daca ceri poze din primul minut si nu poti in ziua respectiva ca nu ai timp, cred ca atunci nu esti interesat cu adevarat de o intalnire...

Poate colegul e din alt oras, de-aia nu poate in ziua respectiva. Nici aici nu vad o problema. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
34 minutes ago, horatiu1977 said:

Poate colegul e din alt oras, de-aia nu poate in ziua respectiva. Nici aici nu vad o problema. 

Poate si  poate... si de atunci a trecut o saptamana si nimic..., in fiecare zi apar si cer poze, dupa iar dispar sa fim seriosi, foarte multi la...gii .

POZELE SUNT REALE CELE DOUA DE MAI JOS !!! OFERIM CONFIRMARE APEL VIDEO WHATSAPP si mai MULTE POZE daca exista interesul de intalnire reala , in caz contrar NU MAI SCRIETI ! 

Aceptam sa ne vedea undeva in public si daca e ok mergem undeva stabilit de comun acord. Mai transparent de atat nu se poate !

Asteptam pe cei care au scris in acest topic sa ne vedem, bineinteles daca agreeaza acest gen de relatie daca nu, ar fi corect sa se abtina sa nu mai scrie din frustrare!

NU cautam 100, suntem in cautare de cativa tipi seriosi si super discreti, interesati de placere!

AR FI CORECT CA REVIEW SA LASAT DUPA CE NE VEDEM! 

 https://ibb.co/TrdXjmq
https://ibb.co/g3TRVNr

Spor la toata lumea  !

  • Confuz 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...