Sari la conținut

‼️ GIULIA ‼️ 0765165815


Postări Recomandate

  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
Acum 2 minute, lord00 a spus:

Am avut ocazia sa merg la ea la Bucuresti , fata este super ok , nu am nimic de reproșat . Chiar a-și vrea sa ajungă și pe la Craiova 

Te pupp❤️😚 îți mulțumesc !!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar dacă ultima locație a Giuliei fost la Rin  residence am fost pana acolo și nu mi a părut rău. Foarte pe scurt : Giulia e o fata tânără cu forme frumoase și un posterior de nota 10. Igiena este buna, oralul este bun dar nu excelează însă încearcă sa ți facă pe plac, la normal geme puțin fals, dar e mai bine asa decât deloc, iar posteriorul ei e în poziția mama iedului este absolut superb. 🙂 În concluzie dacă va plac fetele tinere cu forme și cu servicii bunicele Giulia este de vizitat. Mie mi a ramas posteriorul ei pe retina și dacă mai ajunge prin București o mai vizitez. 🙂

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
Acum 8 ore, gicacontra2012 a spus:

Chiar dacă ultima locație a Giuliei fost la Rin  residence am fost pana acolo și nu mi a părut rău. Foarte pe scurt : Giulia e o fata tânără cu forme frumoase și un posterior de nota 10. Igiena este buna, oralul este bun dar nu excelează însă încearcă sa ți facă pe plac, la normal geme puțin fals, dar e mai bine asa decât deloc, iar posteriorul ei e în poziția mama iedului este absolut superb. 🙂 În concluzie dacă va plac fetele tinere cu forme și cu servicii bunicele Giulia este de vizitat. Mie mi a ramas posteriorul ei pe retina și dacă mai ajunge prin București o mai vizitez. 🙂

Îți mulțumesc pentru recenzie 🤗🤗 și pentru  timpul acordat !❤️ Ma bucur dacă te am făcut sa te simți bine !! ❤️
 Cand ma întorc in București te aștept cu drag !!😇❤️ 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
Acum 46 minute, incepator3 a spus:

Ăla e nr de public , da 

 dar nu prea răspund la el 😘 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie intarziata:

Eram in trecere prin tineretului, stiam ca are locatia in zona, am sunat o sa vad daca e livera, mi a zis din 40min maxim, ajung la ea, intru, o fata mai corpolenta, cu un cur imens, ce mie mi place asta maxim, m am cerut la dush, ea ma astepta in pat dezbracata, incepem show ul

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat.

ON - 8, umed, incercari deep, atenta la sateliti, ajutor cu mana, s a simtit ok.

NP - 8, vine peste mine, bucile imenseee, parca m a inghitit cu totul, se misca bine, cand aplici motor, ea iti da contre, o pun in misionar, pe lateral, pe burta, finalul in doggy, aici e apogeul,  fundul se face inima, n am rezistat mult in pozitia asta, am finalizat pe sani.

Halat: 150 ron (1fin)

 

De revenit? Da!

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
Acum 4 ore, rolexshef a spus:

 

Recenzie intarziata:

Eram in trecere prin tineretului, stiam ca are locatia in zona, am sunat o sa vad daca e livera, mi a zis din 40min maxim, ajung la ea, intru, o fata mai corpolenta, cu un cur imens, ce mie mi place asta maxim, m am cerut la dush, ea ma astepta in pat dezbracata, incepem show ul

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat.

ON - 8, umed, incercari deep, atenta la sateliti, ajutor cu mana, s a simtit ok.

NP - 8, vine peste mine, bucile imenseee, parca m a inghitit cu totul, se misca bine, cand aplici motor, ea iti da contre, o pun in misionar, pe lateral, pe burta, finalul in doggy, aici e apogeul,  fundul se face inima, n am rezistat mult in pozitia asta, am finalizat pe sani.

Halat: 150 ron (1fin)

 

De revenit? Da!

Mulțumesc frumos de recenzie 🤗🤗 și pentru timpul acordat !😋 Te mai aștept cu drag 🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila

Disponibilă pana la 00:00🤗

 Va rog sa Îmi lăsați mesaj / apel pe WhatsApp pentru ca am probleme cu cartela și nu primesc apelurile .. 

Locația mea este la Rin Grand 🤗

F1D83547-9F75-454C-AAD3-04EF8CE0140F.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila

Disponibilă pana la 01:00🤗🙏

Va rog sa Îmi lăsați mesaj / apel pe WhatsApp pentru ca am probleme cu cartela și nu primesc apelurile .. 

A0A9EF6A-1273-4B30-AC44-02FB466AEC5C.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila

 Disponibilă pana la 20:00🤗

 Va rog sa Îmi lăsați mesaj / apel pe WhatsApp pentru ca am probleme cu cartela și nu primesc apelurile .. 

  Locația mea este pe Bulevardul Dimitrie Cantemir 18🍑

6F6D8A53-EB98-4D85-9E9A-DA17D552672E.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 6
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 9 ore, Giulia66 a spus:

 Disponibilă pana la 20:00🤗

 Va rog sa Îmi lăsați mesaj / apel pe WhatsApp pentru ca am probleme cu cartela și nu primesc apelurile .. 

  Locația mea este pe Bulevardul Dimitrie Cantemir 18🍑

6F6D8A53-EB98-4D85-9E9A-DA17D552672E.jpeg

Cât de frumoasa ești 🥰😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...