Sari la conținut

‼️ GIULIA ‼️ 0765165815


Postări Recomandate

  • Oras:ilfov
  • Oras:ilfov

Vizitat domnișoara. O prezenta agreabila, frumușică și dezghețată. 
Ca detalii:

mi-au trebuit vreo 2 zile sa m-a pot sincroniza cu programul ei.

Am ales o ora pentru 1 tragere și masaj. Cred ca am stat undeva la 40 de minute. Nu m-a grăbit nimeni dar voiam sa ma întorc la treaba rapid. Nu ii place OP dar s-a conformat după ce a folosit un șervețel pentru a șterge lubrifiantul de pe prez.   
Ca impresie :
- apartamentul este unul decent, pe bd. Cantemir, ușor de ajuns pentru mine, curat - 8-9

- domnișoara este frumușică, cu forme, m-am simțit bine in compania ei  - 9

- OP - 8 - a început încet, a mărit ritmul pe parcurs si a propus sa trecem la normal după câteva minute

- NP - 10 - a stat, a gemut, all good :)

- locația este centrală, ușor de ajuns - 10

de revenit, da  

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
Acum 14 minute, extreme9922 a spus:

Vizitat domnișoara. O prezenta agreabila, frumușică și dezghețată. 
Ca detalii:

mi-au trebuit vreo 2 zile sa m-a pot sincroniza cu programul ei.

Am ales o ora pentru 1 tragere și masaj. Cred ca am stat undeva la 40 de minute. Nu m-a grăbit nimeni dar voiam sa ma întorc la treaba rapid. Nu ii place OP dar s-a conformat după ce a folosit un șervețel pentru a șterge lubrifiantul de pe prez.   
Ca impresie :
- apartamentul este unul decent, pe bd. Cantemir, ușor de ajuns pentru mine, curat - 8-9

- domnișoara este frumușică, cu forme, m-am simțit bine in compania ei  - 9

- OP - 8 - a început încet, a mărit ritmul pe parcurs si a propus sa trecem la normal după câteva minute

- NP - 10 - a stat, a gemut, all good :)

- locația este centrală, ușor de ajuns - 10

de revenit, da  

Îți mulțumesc frumos de recenzie❤️ Și de timpul acordat ! 🤗 

 te mai aștept cu drag oricând !🥰🥰 

Link spre comentariu

Salutare, 

Am vizitat domnisoara, pozele sunt concludente, poate un filtru acolo, dar nu sunt "doctored", e frumusica, cred ca are vr-o 21 ani, fund mare, are sanii misto, tari, si mari. 

Locatia OK, aproape de tineretului metrou, o garsoniera simpla.

OP la alegerea mea, cam 6-7, nu poate deep si nu are multa rabdare,  nu se uita la tn, nu se joaca, cam nimic memorabil. 

NP, 8 - 9, cum au mai zis si altii e docila, si pare ca suporta ritm mai tare. Am terminat COF insa ma atentionat nu in ochi, asa ca e, cam 50%. 

GFE, nu prea, nu prea a fost in forma, nu stiu daca asa e de obicei, sau poate nu i-a placut de mine, in fine, poate daca vb de un girlfriend fara chef. 

150 RON, de revenit, poate, nu stiu, daca in zona. 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 ore, konn223 a spus:

Salutare, 

Am vizitat domnisoara, pozele sunt concludente, poate un filtru acolo, dar nu sunt "doctored", e frumusica, cred ca are vr-o 21 ani, fund mare, are sanii misto, tari, si mari. 

Locatia OK, aproape de tineretului metrou, o garsoniera simpla.

OP la alegerea mea, cam 6-7, nu poate deep si nu are multa rabdare,  nu se uita la tn, nu se joaca, cam nimic memorabil. 

NP, 8 - 9, cum au mai zis si altii e docila, si pare ca suporta ritm mai tare. Am terminat COF insa ma atentionat nu in ochi, asa ca e, cam 50%. 

GFE, nu prea, nu prea a fost in forma, nu stiu daca asa e de obicei, sau poate nu i-a placut de mine, in fine, poate daca vb de un girlfriend fara chef. 

150 RON, de revenit, poate, nu stiu, daca in zona. 

Salut, imi pare rau ca nu ai avut o experienta mai placuta. Poate nu ati facut click, nu stiu. Si eu am facut COF, dar la mine nu s-a ferit deloc. Poate, daca ii spuneai exact ce iti doresti, poate aveai mai mult noroc. Cu mine avut o atitudine calda si zambitoare tot timpul. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 7 ore, Giulia66 a spus:

😂😂😂😂🤫🤫🤫 SFAT

267873B8-6D81-40E0-AF1F-C4C279F85B9A.jpeg

ma termin                                                                                                                                                                                        i

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila
  • Telefon: 0765 165 815
  • Oras:Peste tot
  • Disponibila

 Va rog sa îmi scrieți pe WhatsApp pentru ca am ceva probleme cu cartela și nu primesc apeluri 

 Va mulțumesc ‼️🙏

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...