Jump to content

‼️ GIULIA ‼️0760 513 852

Recommended Posts

• Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Disponibilă 3 zile  🤗🤗   Locația mea se afla pe strada Ion Brezoianu 14 !🤗 Va aștept pe whatsapp pentru programări 🥰🥰 Zi frumoasa 

M am gândit sa pun poze si cu noii mei pantofiori , va plac ? 🤗😋

Disponibilă pana la 21:00 ❤️  Locația : Ion Brezoianu 14 

Posted Images

Acum 4 ore, Camorahh a spus:

speram sa ajunga ca m-as duce si eu la ea are curu bun rau 

Am avut ocazia sa merg la ea la Bucuresti , fata este super ok , nu am nimic de reproșat . Chiar a-și vrea sa ajungă și pe la Craiova 

• Inimioara 1
  • Telefon: 0760 513 852
  • Oras:Peste tot
  • Indisponibila
Acum 2 minute, lord00 a spus:

Am avut ocazia sa merg la ea la Bucuresti , fata este super ok , nu am nimic de reproșat . Chiar a-și vrea sa ajungă și pe la Craiova 

Te pupp❤️😚 îți mulțumesc !!

• Membru Premium
  • Oras:Bucuresti

Chiar dacă ultima locație a Giuliei fost la Rin  residence am fost pana acolo și nu mi a părut rău. Foarte pe scurt : Giulia e o fata tânără cu forme frumoase și un posterior de nota 10. Igiena este buna, oralul este bun dar nu excelează însă încearcă sa ți facă pe plac, la normal geme puțin fals, dar e mai bine asa decât deloc, iar posteriorul ei e în poziția mama iedului este absolut superb. 🙂 În concluzie dacă va plac fetele tinere cu forme și cu servicii bunicele Giulia este de vizitat. Mie mi a ramas posteriorul ei pe retina și dacă mai ajunge prin București o mai vizitez. 🙂

• Like 3
  • Inimioara 1

Prostia este o suferinta nedureroasa a inteligentei - E. Cioran

Prostii mor, dar prostia ramane - I.L. Caragiale

Orice prost poate sti, scopul este sa intelegi - A. Einstein

• Indisponibila
Acum 8 ore, gicacontra2012 a spus:

Chiar dacă ultima locație a Giuliei fost la Rin  residence am fost pana acolo și nu mi a părut rău. Foarte pe scurt : Giulia e o fata tânără cu forme frumoase și un posterior de nota 10. Igiena este buna, oralul este bun dar nu excelează însă încearcă sa ți facă pe plac, la normal geme puțin fals, dar e mai bine asa decât deloc, iar posteriorul ei e în poziția mama iedului este absolut superb. 🙂 În concluzie dacă va plac fetele tinere cu forme și cu servicii bunicele Giulia este de vizitat. Mie mi a ramas posteriorul ei pe retina și dacă mai ajunge prin București o mai vizitez. 🙂

Îți mulțumesc pentru recenzie 🤗🤗 și pentru  timpul acordat !❤️ Ma bucur dacă te am făcut sa te simți bine !! ❤️
 Cand ma întorc in București te aștept cu drag !!😇❤️ 

• Like 1
  • Indisponibila
Acum 46 minute, incepator3 a spus:

Ăla e nr de public , da 

dar nu prea răspund la el 😘 

• Oras:Bucuresti

Recenzie intarziata:

Eram in trecere prin tineretului, stiam ca are locatia in zona, am sunat o sa vad daca e livera, mi a zis din 40min maxim, ajung la ea, intru, o fata mai corpolenta, cu un cur imens, ce mie mi place asta maxim, m am cerut la dush, ea ma astepta in pat dezbracata, incepem show ul

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat.

ON - 8, umed, incercari deep, atenta la sateliti, ajutor cu mana, s a simtit ok.

NP - 8, vine peste mine, bucile imenseee, parca m a inghitit cu totul, se misca bine, cand aplici motor, ea iti da contre, o pun in misionar, pe lateral, pe burta, finalul in doggy, aici e apogeul,  fundul se face inima, n am rezistat mult in pozitia asta, am finalizat pe sani.

Halat: 150 ron (1fin)

De revenit? Da!

• Like 4
  • Inimioara 1
  • Indisponibila
Acum 4 ore, rolexshef a spus:

Recenzie intarziata:

Eram in trecere prin tineretului, stiam ca are locatia in zona, am sunat o sa vad daca e livera, mi a zis din 40min maxim, ajung la ea, intru, o fata mai corpolenta, cu un cur imens, ce mie mi place asta maxim, m am cerut la dush, ea ma astepta in pat dezbracata, incepem show ul

LOCATIE - 8, baia utilata cu tot ce ai nevoie, curat.

ON - 8, umed, incercari deep, atenta la sateliti, ajutor cu mana, s a simtit ok.

NP - 8, vine peste mine, bucile imenseee, parca m a inghitit cu totul, se misca bine, cand aplici motor, ea iti da contre, o pun in misionar, pe lateral, pe burta, finalul in doggy, aici e apogeul,  fundul se face inima, n am rezistat mult in pozitia asta, am finalizat pe sani.

Halat: 150 ron (1fin)

De revenit? Da!

Mulțumesc frumos de recenzie 🤗🤗 și pentru timpul acordat !😋 Te mai aștept cu drag 🥰

• Indisponibila

Disponibilă pana la 00:00🤗

Va rog sa Îmi lăsați mesaj / apel pe WhatsApp pentru ca am probleme cu cartela și nu primesc apelurile .. 

Locația mea este la Rin Grand 🤗

F1D83547-9F75-454C-AAD3-04EF8CE0140F.jpeg

• Like 2
  • Inimioara 2
  • Indisponibila

Disponibilă pana la 01:00🤗🙏

Va rog sa Îmi lăsați mesaj / apel pe WhatsApp pentru ca am probleme cu cartela și nu primesc apelurile .. 

A0A9EF6A-1273-4B30-AC44-02FB466AEC5C.jpeg

• Inimioara 2
  • Indisponibila

Disponibilă pana la 20:00🤗

Va rog sa Îmi lăsați mesaj / apel pe WhatsApp pentru ca am probleme cu cartela și nu primesc apelurile .. 

Locația mea este pe Bulevardul Dimitrie Cantemir 18🍑

6F6D8A53-EB98-4D85-9E9A-DA17D552672E.jpeg

• Like 2
  • Inimioara 6

• Oras:bucuresti
Acum 9 ore, Giulia66 a spus:

Disponibilă pana la 20:00🤗

Va rog sa Îmi lăsați mesaj / apel pe WhatsApp pentru ca am probleme cu cartela și nu primesc apelurile .. 

Locația mea este pe Bulevardul Dimitrie Cantemir 18🍑

6F6D8A53-EB98-4D85-9E9A-DA17D552672E.jpeg

Cât de frumoasa ești 🥰😘😘😘

• Like 1