Sari la conținut

Denisa 0739272721


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

In urma recenziilor din forum, am „indraznit“ sa o contactez pe domnisoara Denisa si bine am facut. Din punctul meu de vedere, a fost exact cum a promis si descris.

Cu sinceritate, seriozitate si multa pasiune mi-a acordat un timp de calitate.

Apartamentul este ireprosabil, este curat, dotat cu ce este nevoie.

Serviciile si preturile sunt cele descrise, ON si NP. Discutii agreabile, o atudine mai mult decat corecta, fara graba.

ON in mai multe pozitii, OP am incercat doar “doggy” si a fost placut.

Intr-adevar, cine doreste compania unei fete slim, nu este la adresa corecta. Cine doreste sa se simta bine si apreciaza o personalitate de calitate, poate merge cu incredere. Fiind o adevarata profesionista, isi cunoaste punctele tari si punctele slabe, le comunica si sinceritatea duce la succes.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 ore, Pascaluta a spus:

In urma recenziilor din forum, am „indraznit“ sa o contactez pe domnisoara Denisa si bine am facut. Din punctul meu de vedere, a fost exact cum a promis si descris.

Cu sinceritate, seriozitate si multa pasiune mi-a acordat un timp de calitate.

Apartamentul este ireprosabil, este curat, dotat cu ce este nevoie.

Serviciile si preturile sunt cele descrise, ON si NP. Discutii agreabile, o atudine mai mult decat corecta, fara graba.

ON in mai multe pozitii, OP am incercat doar “doggy” si a fost placut.

Intr-adevar, cine doreste compania unei fete slim, nu este la adresa corecta. Cine doreste sa se simta bine si apreciaza o personalitate de calitate, poate merge cu incredere. Fiind o adevarata profesionista, isi cunoaste punctele tari si punctele slabe, le comunica si sinceritatea duce la succes.

Mulțumesc frumos ♥️ te astept cu mare drag și data viitoare 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 13 ore, Denisa211 a spus:

Buna dimineața 💋

Disponibila pana la ora 22.00 🖤

Servicii :

-oral p/n în funcție de igiena 

-normal (diferite poziții) 

-69

-masaj 

-  finalizare orala / faciala / corporala 

Preț 100 RON finalizarea / 200 RON ora

Pentru mai multe detalii va aștept pe whatsapp 🤗

Fk și cim prestezi?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am revenit la domnisoara Denisa.

De data aceasta intr-o locatie noua, mult mai centrala, in proximitatea Caii Bucuresti (Kaufland/Petrom/McDonald's) si Bulevardului Saturn (Spitalul Astra). Locuinta era absolut in ordine, dotata si de data aceasta cu de toate.

Preturile sunt neschimbate, iar Denisa era in forma si a fost din nou o placere:

ON f. bine executat si versat, incat sa produca maxima satisfactie. Foarte atenta la dorinte si la modul in care sa te aduca pe culmi.

Apoi, am repetat la dorinta mea "doggy", Denisa a participat si sper ca s-a simtit la fel de bine ca si mine.

A fost o decizie buna sa revin si ii multumesc pentru primirea calduroasa cat si momentele de relaxare. Precum anterior, o pot recomand celor care nu doresc, in mod explicit, domnisoare slim, dar servicii de calitate si o domnisoara care te face sa simti bine.

Multumesc, Denisa!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 4 minute, Pascaluta a spus:

Am revenit la domnisoara Denisa.

De data aceasta intr-o locatie noua, mult mai centrala, in proximitatea Caii Bucuresti (Kaufland/Petrom/McDonald's) si Bulevardului Saturn (Spitalul Astra). Locuinta era absolut in ordine, dotata si de data aceasta cu de toate.

Preturile sunt neschimbate, iar Denisa era in forma si a fost din nou o placere:

ON f. bine executat si versat, incat sa produca maxima satisfactie. Foarte atenta la dorinte si la modul in care sa te aduca pe culmi.

Apoi, am repetat la dorinta mea "doggy", Denisa a participat si sper ca s-a simtit la fel de bine ca si mine.

A fost o decizie buna sa revin si ii multumesc pentru primirea calduroasa cat si momentele de relaxare. Precum anterior, o pot recomand celor care nu doresc, in mod explicit, domnisoare slim, dar servicii de calitate si o domnisoara care te face sa simti bine.

Multumesc, Denisa!

Cu placere. 😍. Mulțumesc și eu și te aștept cu drag sa revii.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Revenit astazi la Denisa, dupa cateva experiente mai mult sau mai putin dezamgitoare.

Se pare ca este la noi doar pentru putine zile, asa ca m-am gandit sa ma relaxez in companiei domnisoarei. Nu mai trebuie sa mentionez faptul ca locuinta este destul de central situata, curata, la fel ca si Denisa.


A fost o decizie buna, servicii “solide”, ca deobicei. De data aceasta am ramas doar pentru un numar:

  • ON pentru incalzire, sau mai bine zis incingere. Am solicitat o scurta pauza, altfel s-ar fi terminat sesiunea, timp in care i-am explorat corpul domnisoarei. Am impresia, sa-i fi creat si ei placeri.
  • Apoi, NP, “misionar” si “doggy”, specialitatea domnisoarei, la care se implica maxim, iar pe mine ma face sa explodez.

 

Felul placut al Denisei, specialitatea casei si raportul foarte bun intre costuri si beneficii m-au convins ca decizia mea a fost in regula.

Preturile sunt neschimbate: 1 fin 100 lei, ora 200 lei

Ii urez succes si sper sa mai revina la noi in oras!
 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Pascaluta a spus:

Revenit astazi la Denisa, dupa cateva experiente mai mult sau mai putin dezamgitoare.

Se pare ca este la noi doar pentru putine zile, asa ca m-am gandit sa ma relaxez in companiei domnisoarei. Nu mai trebuie sa mentionez faptul ca locuinta este destul de central situata, curata, la fel ca si Denisa.


A fost o decizie buna, servicii “solide”, ca deobicei. De data aceasta am ramas doar pentru un numar:

  • ON pentru incalzire, sau mai bine zis incingere. Am solicitat o scurta pauza, altfel s-ar fi terminat sesiunea, timp in care i-am explorat corpul domnisoarei. Am impresia, sa-i fi creat si ei placeri.
  • Apoi, NP, “misionar” si “doggy”, specialitatea domnisoarei, la care se implica maxim, iar pe mine ma face sa explodez.

 

Felul placut al Denisei, specialitatea casei si raportul foarte bun intre costuri si beneficii m-au convins ca decizia mea a fost in regula.

Preturile sunt neschimbate: 1 fin 100 lei, ora 200 lei

Ii urez succes si sper sa mai revina la noi in oras!
 

Serviciile cum au fost mai hard sau soft ? Anal face ?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
45 minutes ago, zeus008 said:

Anal face ?

Din ce am inteles eu, anal nu ar face. Oricum nu sunt mare fan al analului, asa ca nu am intrebat explicit.

 

 

45 minutes ago, zeus008 said:

Serviciile cum au fost mai hard sau soft ?

In ce priveste hard si soft:


Eu am alternat. La misionar a fost soft, de initiere la NP, apoi la doggy a fost hard, avand si domnisoara o contributie semnificativa.

In general, este placuta, ai ce discuta cu Denisa, iar la servicii ii spui ce si cum doresti incat actiunea s-a se deruleze armonios.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 01.10.2022 la 10:58, Pascaluta a spus:

Revenit astazi la Denisa, dupa cateva experiente mai mult sau mai putin dezamgitoare.

Se pare ca este la noi doar pentru putine zile, asa ca m-am gandit sa ma relaxez in companiei domnisoarei. Nu mai trebuie sa mentionez faptul ca locuinta este destul de central situata, curata, la fel ca si Denisa.


A fost o decizie buna, servicii “solide”, ca deobicei. De data aceasta am ramas doar pentru un numar:

  • ON pentru incalzire, sau mai bine zis incingere. Am solicitat o scurta pauza, altfel s-ar fi terminat sesiunea, timp in care i-am explorat corpul domnisoarei. Am impresia, sa-i fi creat si ei placeri.
  • Apoi, NP, “misionar” si “doggy”, specialitatea domnisoarei, la care se implica maxim, iar pe mine ma face sa explodez.

 

Felul placut al Denisei, specialitatea casei si raportul foarte bun intre costuri si beneficii m-au convins ca decizia mea a fost in regula.

Preturile sunt neschimbate: 1 fin 100 lei, ora 200 lei

Ii urez succes si sper sa mai revina la noi in oras!
 

Mulțumesc 😘 te aștept să revii 🖤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...