Sari la conținut

Antonia 0738174355


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/antonia-masaj-de-relaxare/43224105hdhf7fh82g32h3ge90eh4gi5.html

Asta e anuntul. 

 

Am fost la ea acum o luna, in incercarea de a gasi ceva pentru comunitate.

Locatie, undeva pe Aleea Heracleea, la un bloc, parter. 

Oricum intortocheata strada. 

Am vb cu ea pe whattsup,  si sunat cand eram in fata blocului. Mi-a zis sa astept ca e pana la un magazin.  Din masina am vazut apoi ca se apropie o tipa brunetica la vreo 40 de ani, cu forme frumoase, fund mare solduri destul de inguste. Arata a femeie de casa nimic special, dar avea ceva placut. 

Mi-a confirmat ca ea este si am sunat la interfon si am intrat la parter dupa ce a descuiat usa. Apartamentul este modest, comunist fara imbunatatiri, doua camere nedecomandat. Am o usoara impresie ca la bucatarie era cineva.. 

Am trecut prin sufragerie si am ajuns la dormitor. Un pat modest..  Tipa, brunetica cred ca de etnie. Cu accent ardelean.  Arata mult mai bine imbracata decat dezbracata. Desi venisem pt descrierea ei de masaj mi-a zis 150 finalizarea cu 300 ora. Am stat o ora, ca sa o pun la treaba. Masajul, fara niciun ulei:)) asa, frectie pe "viu".  Am inceput sa vb. S-a plimbat prin toata tara, nu sta mult cred nici pe aici dar cica ii plac oamenii. 

Nu prea au treaba pozele din anunt, dar se aseamana, insa undeva la 15kg in plus si fara artificii, se vede ca a nascut, fundul este lasat.. Desi are forme aparent placute, dar la pipat, nush, e ff lasat, moale.. Piele practic, la fel si sanii. 

Pana la urma am zis sa imi faca un oral, cu prezervativ. Apoi am pompat putin in ea. Scurt dar intens, gemea si ea si parea autentic.  M-am descarcat in balonas. Apoi m-a mangaiat putin si mi-a dat servetele..  Am facut dus la cerere msa dar nu parea prea pregatita pt astfel de situatii.(prosoape gel dus cam lipsa) Ea nu mirosea, ba chiar avea o aroma ok. 

 Un milf care la fata si corp, nu arata extraordinar dar nici nasol. Merita sa treci pragul o data, insa cam atat. 

Cam scump pt ce ofera, dar corecta la nivel de timp. 

Se vede ca are experienta insa se vedr si ca nu prea mai are chef de asa ceva insa e nevoita sa o faca. 

 

Locatie 6

Masaj 4

Oral 7

Normal 8

Igiena 8

Pret 6

 

Mai are un nr

0791251004 cu profil business. 

 

Spor

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...