Sari la conținut

Stie careva vreo stapana care sa faca scato, uro, dominare soft ?


Postări Recomandate

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 18.07.2022 la 3:27, perversmics a spus:

Buna seara, stie careva vreo stapana prin Romania care sa faca scato, uro, dominarr soft ? 

    Ofer o gama larga de fetisuri si fantezii de dominare, umilire, feminizare, uro, masaj la prostata, stimulare cu strapon, fisting, dar nu scato.

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Zdreanta, treci in lesa ! De azi eu sunt stapana ta ! Miroase-ma la fund, miroase-mi pantofii, ciorapii si chilotii, ca sa ramai in nari cu feromonii stpanei tale ! Linge-ma, pana la orgasm, ca sunt incinsa rau ! Dormi cu chilotii mei sub perna ! Vrei sa te scot la plimbare, sa te umilesc sau domi public ? Daca esti prea urat, iti pun ochelari si masca pe fata. Vrei sa mergem, sa imi cumperi chiloti si sa ma privesti cum ii probez ? Iti face placere sa imi faci cadouri, sa mergem impreuna in vacanta, sa mi te faci util, sa imi fii financial slave, bancomat personal, sclav personal ? Vrei sa te epilez sau sa iti dau jos blana cu ceara ? Vrei sa te pedepsesc si sa iti ofer recompense ? Vrei sa te dresez, sa iti dau porunci, sa ma folosesc de tine in show-uri, sa fiu stapana casei tale, a vietii tale si a cardului tau ? Iti place sa te domin sau umilesc ? Esti masochist si iti place sa te fac sa suferi ca un caine ? Vino, in patru labe, la mine, Labus ! Daca vrei, mai chem o prietena sa ne lingi talpile sau in fund pe amandoua. Putem merge impreuna, toti trei si la plaja. . Impreuna putem face tot ce ne trece prin cap si ne face sa ne simtim bine. Iti pot oferi tandretea si atingerile de care ai nevoie. Te pot tine in brate sau la picioarele mele o noapte intreaga, daca tanjesti dupa asta. Sunt stapana Sanziana si ofer cea mia larga gama de fetisuri si fantezii de pe piata, la un standard calitativ inalt, fiind atenta la nevoile si dorintele speciale ale fiecaruia : masaj profesional, jocuri cu frisca, inghetata, ciocolata, cu jucarii, stimulare cu strapon, vorbit murdar, foot fetish, ass fetish,, nylon fetish, feminizare, jocuri de rol, dominare soft si hard, umilire fizica, verbala, publica, spanking ( palmuire ), trampling (calcat in picioare), biciuire, cbt, bondage, sensory play, wax play, facesitting, uro, cuckolding, swing, etc. Sunt o femeie rafinata, eleganta, sociabila, open minded. Central, select, discret, parcare

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 04.08.2022 la 8:52, bratt02 a spus:

Am fost eu la Siana , e autoritara , efectiv m-a distrus , e 40+ dar foarte experimentata.

   Cum adica, te-am distrus ??? 

 

    M-am nascut sa iti fiu sefa, tu, sa-mi fii marioneta. . Eu mistress si tu submis, e-al tau, cel mai frumos vis. Sunt inspector sanitar . Dezbracarea, asadar ! Fara nici un protocol, scoate limba, la control ! Iti fac inspectie sanitara in dos si la pielea goala. Vin, sa-ti inspectez si casa, si masina, si terasa ! Dau amenzi usturatoare , celui care-i o putoare. Daca n-ai curat in casa, iti aplic o suprataxa ! Sunt stapana Sanziana si ofer o gama larga de jocuri, fetisuri si fantezii de dominare, masaj profesional corporal, facial, la prostata, la scalp, stimulare cu strapon sau cu alte jucarii, facesitting, uro, hand job, foot job, masturbare reciproca, dus impreuna, role play, mommy play, nurse play, teacher play, foot fetish legs, nylon fetis, lingerie fetish, ass play, heels fetish, fingering, fisting, spanking, bondage, orgasm control, trampling, biciuire, porunci, pedepse, disciplina, doghi play, gfe, cbt, incornorare, dominare soft si hard, umilire, feminizare, crossdressing, bodystockings, etc. All insclusive ofer numai intr-o relatie / intalnire de tip sugar, cu un daddy sugar. Ofer servicii de calitate, acordand o atentie deosebita nevoilor si dorintelor speciale ale fiecaruia. Putem viziona impreuna filme xxx sau le putem face impreuna. Te pot finaliza si la telefon si te pot domina si la distanta. Astept sa fiu rasplatita si primesc bonificatii si pe Revolut, cadouri si contraservicii. Te astept, cu voie buna si cu muzica buna. Discret, select, central, parcare, 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
La 05.08.2022 la 12:06, siana a spus:

   Cum adica, te-am distrus ??? 

 

    M-am nascut sa iti fiu sefa, tu, sa-mi fii marioneta. . Eu mistress si tu submis, e-al tau, cel mai frumos vis. Sunt inspector sanitar . Dezbracarea, asadar ! Fara nici un protocol, scoate limba, la control ! Iti fac inspectie sanitara in dos si la pielea goala. Vin, sa-ti inspectez si casa, si masina, si terasa ! Dau amenzi usturatoare , celui care-i o putoare. Daca n-ai curat in casa, iti aplic o suprataxa ! Sunt stapana Sanziana si ofer o gama larga de jocuri, fetisuri si fantezii de dominare, masaj profesional corporal, facial, la prostata, la scalp, stimulare cu strapon sau cu alte jucarii, facesitting, uro, hand job, foot job, masturbare reciproca, dus impreuna, role play, mommy play, nurse play, teacher play, foot fetish legs, nylon fetis, lingerie fetish, ass play, heels fetish, fingering, fisting, spanking, bondage, orgasm control, trampling, biciuire, porunci, pedepse, disciplina, doghi play, gfe, cbt, incornorare, dominare soft si hard, umilire, feminizare, crossdressing, bodystockings, etc. All insclusive ofer numai intr-o relatie / intalnire de tip sugar, cu un daddy sugar. Ofer servicii de calitate, acordand o atentie deosebita nevoilor si dorintelor speciale ale fiecaruia. Putem viziona impreuna filme xxx sau le putem face impreuna. Te pot finaliza si la telefon si te pot domina si la distanta. Astept sa fiu rasplatita si primesc bonificatii si pe Revolut, cadouri si contraservicii. Te astept, cu voie buna si cu muzica buna. Discret, select, central, parcare, 

Adică a băgat divorț...se gândește doar la tine...filme de genul ăsta 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 06.08.2022 la 12:31, Cautatorul13 a spus:

Adică a primit ce își dorea, sper. Putea sa detalieze, vad ca e singurul care postează o recenzie după o vizită la tine, printre mulțimea de barfitori si urlatori.

  I-am rugat sa isi tina pliscul sau sa fie cat mai concisi, ca am nevoie de discretie. La mine nu vin toti papagalii. Prefer sa vina mai putini, dar de calitate, frecvent si pe termen lung. 

 

:Urmeaza-ma, in lumea fanteziilor ! Eu sunt inspiratia ta. Te pot domina si umili soft pana la extrem, verbal, fizic, public in foarte multe feluri. Ne putem juca pe roluri, te pot feminiza, incornora, sodomiza cu straponul, pedepsi, tortura. Azi iti propun sa ne jucam de-a antrenoarea personala de fitness sau de tantra yoga. Am sa te pun, sa stai, in toate pozitiile posibile. IPutem sa mergem intr-un parc, unde sa rad de tine, public, sa te pun, sa executi diverse exercitii fizice, in timp ce iti dau suturi in fund sau te lovesc cu o nuia si iti zic : - Hai, broscoiule, sari, pana te transformi in print ! - Stai intr-un picior, cu mainile sus un minut si cu poseta mea, in dinti,, balerino ! - Fa 6 flotari pupandu-mi picioarele, lesinatule ! - Alearga in jurul bancii pe care stau, timp de 5 minute, Atarnache ! Fa 20 de sarituri la coarda, ca imi place sa te vad cu ochii cascati si iesiti din orbite, ca la gaina speriata, gaina, buna de jumulit, ce esti ! Deseneaza un sotron si sari in el timp de zece minute,,ca ai hormonii agitati, Cotaila ! - Cumpera un fluier, nou, pentru doamna antrenoare, Hamaila ! - Urca-te in copaci, maimutoiule, ca sa faci masa musculara, ca arati ca o fetita ! - Taraste-te pe burta, vierme puturos ! Poti merge in parc cu mine, imbracat in colanti de dama, tricou mulat , in tenesi roz si cu un mot pe cap. Poti veni la mine cu un dildo infinp in fund sau in bikini de dama. Iti pot vinde bikini purtati si alta lenjerie de a mea. Sunt dominatoarea Sanziana , dornica sa experimentez cele mai nastrusnice fantezii, care ne trec prin minte. Suna-ma, daca ai un fetis sau o fantezi speciala, pe care doresti sa o transformi in realitate ! Discret, select, central, parcare.

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 21 ore, andrei36 a spus:

Adică a băgat divorț...se gândește doar la tine...filme de genul ăsta 😂

    Aha... Ma intreb cine o fi... dar cum toti pleaca multumiti de la mine, nu imi pot da seama. Multumesc, tuturor celor care m-au vizitat si promit sa imi mentin serviciile de cea mai buna calitate  si sa raman in amintirea lor mereu, o femeie cel putin placuta, care i-a facut sa se simta extraordinar ! 

 

    Cutu, cutu, vino sa ma lingi si sa te privesti in oglinda cat de bine iti sta cu zgarda, in timp ce ma lingi in fund ! Stai unde si cum te pun, sclavule ! Fa tot ce iti ordon, executantule ! Vino, sa te reeduc, sa te dresez si disciplinez, sa fac din tine sclavul dorintelor mele, sclavul meu, personal ! Eu sunt de azi regina ta ! Adora-ma ! De la mine vei primi pedepsele si recompensele pe care le meriti. Stai intins pe masa si casca gura, ca vreau sa fac din gura ta vaza pentru flori ! Stai, sechestrat, in bucatarie, legat de calorifer, cu chilotii mei, murdari, in gura, pana termina alt sclav sa imi faca masaj ! Daca aud ca faci vreun zgomot si ma deranjezi, te rup cu bataia si te pun sa i-o sugi maseurului ! Treci, cu capul in veceu, rahat scurs, ce esti, ca nu esti bun decat sa fac pipi pe tine ! Spune, tare : EU SUNT UN RAHATOI UMIL ! Intinde palma si cerseste mila, de la mine, cand te bat la palme cu rigla ! Am sa iti inrosesc fundul, ala, de maimutoi, am sa te pun, sa imi speli cu limba, geamurile, pramatie, si am sa te pedepsesc si umilesc public, daca iti cheltuiesti salariul pe prostii, in loc sa ma plimbi in vacanta ! Eu sunt sefa cardului tau. Cardul tau trebuie sa stea la mine ! Trebuie sa muncesti si sa respiri doar pentru mine, sclavule ! Trebuie sa imi cumperi tot ce imi doresc, sa ma servesti si slujesti cu credinta ! De azi imi apartii doar mie ! Esti sclav pe plantatia mea ! Daca vei fi ascultator, te voi avansa in grad si te voi pune sa biciuiesti alti sclavi. Tavaleste-te, la picioarele mele, ca o gaina jumulita, cand te lumulesc de chischirei, in timp ce rad de tine, cu pofta ! Stai inchis pe balcon, cu mainile legate de scula si cu un dildo in fund, si priveste prin geam cum iti umblu in telefon si le trimit poze cu tine, in pielea goala, prietenilor tai, in timp ce alt sclav imi suge degetele de la picioare, il trag de par, il palmuiesc si il scuip, in fata ta ! Am sa sun si prietenele , sa iti dea si ele, porunci umilitoare prin telefon. Trimite-mi chischirei, pe Revolut, ca eu si prietenele mele, sa avem de cheltuiala in seara asta, in club ! O sa radem, cu pofta, toate, de tine, prin telefon Te voi tortura fizic si / sau psihic, asa cum iti place tie, pana la limita suportabilitatii. Imi plac jocurile de rol si sa te feminizez. Sunt stapana Sanziana, stapana placerilor nonconformiste, dornica de senzatii tari si de a-ti indeplini cele mai indranete fantezii si fetisuri. Eu iti anim cele mai fierbinti dorinte. In pat sunt dominatoare si devoratoare. Iesi din rand si nu mai fi plictisitor ! Suna-ma, pentru o experienta de neuitat ! Central, select, discret, parcare.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 29.07.2022 la 7:03, Dididia a spus:

Dacă vei căuta, vei găsii. Trebuie programarea făcută cu o zi înainte ca să fie sigur. 

Am vazut ca practici asa ceva, un numar de telefon pentru a discuta mai multe ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...