Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Nou! Tanara roscata si sexy te astept intr-o locatie de lux sa petrecem clipe de neuitat! Te simti obosit, stresat si lipsit de afectiune? Vino la mine sa te simti iubit! Ofer servicii totale domnilor generosi, te pup si te astept! 0741/410164.

 

M-a atras la aceasta fata ca face sex total, eram cu pofta, asa ca am vizitat-o. La intalnire mi-a comunicat ca pe ziua respectiva nu face anal, dar er atat de frumoasa fata in realitate, de nu puteam sa plec. De altfel 100 de roni pt o finalizare nu e sfarsitul lumii, ba cu anal cu tot e o afacere buna.

Ca si locatie sta undeva pe la Onix, mai greu cu gasitul blocului dar fata e foarte rabdatoare. M-a inampinat in ciorapi cu banda, si tocurile de pe poza. Dupa ce m-am dezbracat, a inceput un oral timid, intr-adevar nu asta e puntul sau forte, dar se descurca. Mi-a placut enorm de mult de piela ei, de sanii nici prea mari nici prea mici dar farmi si frumusei, de le pueteai lua cu palma fara sa zica nimic. La normal a urmat ceea ce mi-a placut cel mai mult, era foarte colaboratoare, se ved ca ii place totusi, geme, se umezeste, schimba pozitiile, vine peste tine, te calareste, se lasa domianata, e un deliciu, are si fata foarte frumoasa si si un parfum atragator.

Eu o recomand, pe mine nu ma accepta la anal din cauza palosului, dar eu zic ca merita 100 de roni pt sex total cu o fata tanara si stilata, si nu in ultimul rand, frumusica foc.

 

Mai are colege, care fac si finalizare orala (ceea ce ea nu accepta) dar nu sunt atat de atragatoare si fac si show lesbi.

 

Locatie 9 (din cauza ca mai sunt fete in incapere)

Oral 7

Normal 10

GFE 9

Aspect 10

post-15977-0-10070500-1392653702_thumb.jpg

post-15977-0-78952100-1392653715_thumb.jpg

post-15977-0-72364800-1392653722_thumb.jpg

post-15977-0-47042000-1392653729_thumb.jpg

post-15977-0-81579500-1392653739_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am sunat la nr fetei si mi-a raspuns o colega. Cristina parca era numele ei.

Monica era ocupata cu un client si avea programare in continuare.

Dar daca vreau pot sa vin la ea ca este libera acum si in urmatoarele ore.

 

Cum eram doar in trecere prin Brasov si nu prea aveam timp, acept si sunt ghidat spre locatie.

Loc de parcare mai greu de gasit, trebuie sa cauti ceva timp pana gasesti.

 

Urc la etaj si imi deschide o blonda, intr-un neglijeu rosu prin care se vedeau sutienul si chilotii tot din dantela rosie.

Blonda tunsa scurt, sani 2..3, uratica la fata cu semne de cosuri, inaltime circa 1,65, corp normal.

Prima impresie proasta de 6, dar zic hai sa intru in camera si sa incepem sa discutam despre oferta.

Aflu ca mai are inca o colega libera si daca vreau o cheama si pe aceasta.

 

Colega era bruneta, ceva mai frumusica decat blonda, cu niste sani mai mari, marimea 3 cred.

Per ansamblu cu 2 puncte peste blonda.

Amandoua oferta oral np cu CIM, fara anal.

 

Cand la vad cam plictisite ce imi trece prin cap, hai sa intru cu amandoua, poate imi vine cheful.

Deci imi cer banii inainte 200 lei ptr o finalizare cu amandoua.

 

Ma duc la baie din proprie initiativa, si cand ma intorc fetele incep sa se dezbrace in fata mea, dar fara sa aiba vreo idee sa se duseze si ele.

Ma abtin sa comentez si ma asez pe pat in asteptare.

Si asteptare si din partea lor, de parca nu mai vazusera p..a la viata lor.

Bruneta se apuca direct de un oral mecanic, fara sa intrebe nimic.

Blonda, se aseaza pe marginea patului si incepe a se uita la noi, ca proasta in targ.

Ma aplec spre ea sa o sarut pe buze si ma rezesc cu un refuz categoric.

Rezist ce rezist, dar dupa 5 minute ii multumesc pentru participare si o rog sa paraseasca camera ca tot degeaba era.

 

Raman cu bruneta, care se mai staduieste vrea 5 minute cu micul Jon.

Dar daca nu e placere, nici erectie beton nu poate fi si decat o erectie partiala mai bine lipsa.

 

Tot timpul am avut senzatia de  sex mecanic, ca sunt cu niste papusi gonflabile, asa ca ii multumesc si brunetei, ma imbrac si pe scari in jos.

 

Plec cu sentimentul ca mult mai sanatoasa era o laba si nici nu plateam 200 lei.

 

In concluzie daca nu raspunde Monica eu va recomand sa va tineti banii in buzunar, sau sa cautati altceva.

 

Note blonda: aspect 6, prestatie 4

Note bruneta: aspect 8, prestatie 6

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...