Sari la conținut

Am fantezia sa fac oral unui bărbat


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Eu as incerca sa fac sex oral unui/unei transexuale. N-am avut inca curaj sa merg. Dar sunt foarte tentat, ma excita filmele de dominare cu ts. Ceva recomandări? Nu mai vad activitate deloc în sectiunea asta.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
La 21.07.2022 la 7:22, Magnificul0 a spus:

Ști cum aplicații în genul Grinder sau Planeta Romeo, dar în care sa poți găsi nu bărbați gay, ci femei (cu pizda) cu care ulterior după niște discuții cu ele sa poți face sex cu ele?

Salut, e foarte ciudat ca pe aplicațiile menționate chiar  reusesti imediat sa iti gasesti imediat un barbat pentru sex (asta pentru cei mai deschisi pentru asa ceva) inca functioneaza foarte bine. Pe Badoo in schimb greu ajungi sa te întâlnești cu o femeie pentru sex, pierzi mult timp si de multe ori degeaba. 

  • Like 1
Link spre comentariu
12 hours ago, topofm said:

Salut, e foarte ciudat ca pe aplicațiile menționate chiar  reusesti imediat sa iti gasesti imediat un barbat pentru sex (asta pentru cei mai deschisi pentru asa ceva) inca functioneaza foarte bine. Pe Badoo in schimb greu ajungi sa te întâlnești cu o femeie pentru sex, pierzi mult timp si de multe ori degeaba. 

Ai dreptate cu Badoo, la fel e și cu Tinder. Nu știu cum unii zic că găsesc pe Badoo și Tinder. Le-am încercat și eu, nimic frate, bai nimic, absolut nimic. Alte aplicații care merg ști cumva?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 18.12.2023 la 7:41, topofm a spus:

Pe placere acum ceva ani când erau permise si pozele nud incarcate pe site mergea bine, apareau femei interesate cand imi vedeau barbatia. 

Poate mai sunt baieti pe aici ce cunosc aplicatii bune

Publi24. Funcționează perfect.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 20.07.2022 la 23:16, alin879 a spus:

Bucuresti ! Imi cer scuze am uitat sa specific 

Ai găsit ce cautai? Dacă ai loc și vrei, poate facem un 69..

 

Link spre comentariu
Reputație: 18
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 07.04.2024 la 23:31, Bogdixxx a spus:

Caut pasiv pt petrecerea timpului liber, de preferat din Bucuresti!

Si cum se da de tine? Mesaj privat nu merge la mine. Lasa si tu un email ceva, habar nu am, telefon ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

[email protected]

Astept emailuri de la voi cei din Bucureşti.

Vă rog să specificați în email următoarele:

- Nume şi vârstă

- Activ/Pasiv

- Poze cu dotarea şi/sau fundulețul

- Poze cu analizele bts la zi

Şi chiar şi aşa accept doar cu totul protejat. Pentru oral neprotejat trebuie să cunosc bine persoana.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...