Sari la conținut

PrincessIasi 0751650103


Postări Recomandate

La 12.11.2022 la 19:03, sofer100 a spus:

Este si vreo una wow?

Temperatura in camera OK? (zicea un coleg ca ii dardaiau bijuteriile... macar sa stim sa venim incalziti )

Eu am venit încălzit😂😂😂,nu am verificat caloriferele.wow nu știu ce înseamnă Cristina la fata comuna ,slăbuță,sâni medii,marina simpatica la fata,sâni perfecți mari,la corp nici grasa nici slabă numai buna,poți vorbi orice cu Marina e și inteligența și vorbește dulce,are vrajeala la ea,despre restul nu mă pot pronunta

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în PrincessIasi 0751650103

Salonul revine forta,ajung la locatie gasesc 5 domnisoare,surpriza marina m-ai are o sora,aleg sa intru cu ambele ,achitat 400 lei ,dusul de rigoare ,facut pe graba ca nu m-ai aveam rabdare sa ajung in camera,ambele au sanii perfecti mari ,incep cu un masaj la 4 maini si dupa 5 minute ma intorc ,se uleiaza amandoua pe sani ,ele intre ele si incep frate sa ma maseze cu sanii lor , exceptional masaj ,un body masaj ca la carte,nu am avut parte in 10 ani de cand umblu la saloane,la sfarsit m-am ridicat in picioare ele fiind in genunchi si finalizat pe ele,nota 10 pentru fete ,le-am lasat tips si am plecat,o problema nu am retinut numele surorii,ma gandesc de ieri asa ca sorry 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 22 ore, Penis006 a spus:

Salonul revine forta,ajung la locatie gasesc 5 domnisoare,surpriza marina m-ai are o sora,aleg sa intru cu ambele ,achitat 400 lei ,dusul de rigoare ,facut pe graba ca nu m-ai aveam rabdare sa ajung in camera,ambele au sanii perfecti mari ,incep cu un masaj la 4 maini si dupa 5 minute ma intorc ,se uleiaza amandoua pe sani ,ele intre ele si incep frate sa ma maseze cu sanii lor , exceptional masaj ,un body masaj ca la carte,nu am avut parte in 10 ani de cand umblu la saloane,la sfarsit m-am ridicat in picioare ele fiind in genunchi si finalizat pe ele,nota 10 pentru fete ,le-am lasat tips si am plecat,o problema nu am retinut numele surorii,ma gandesc de ieri asa ca sorry 

Salut,sunt surori gemene?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am mers la salon in urma cu doua zile pe-o zi ploioasa. Erau 3 brunete active ceea ce m-a bucurat pentru ca blondele nu-mi plac. Am mers la Ioana alaturi de care am avut o expierenta peste asteptarile mele.

Girlfriend expierence - 10

Masaj de relaxare care a inclus si elemente de reflexoterapie ceea ce e super fain - 10

Masaj erotic - 10

Temperatura in camera - 7.7

Temperatura fetei - 10

Caldura sufleteasca - 10

Atitudine si implicare - 10

Nu m-am simtit grabit deloc si imi place la nebunie ca fetele au inceput sa poarte tocuri la primire. Asta ridica un pic vibratia si creeaza un voal de eleganta. Frumos. Un loc de revenit.

 

 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

 Ce exprimare de primate rezultate ca urmare a decretului 770.

    Finesse si Mon Amour sunt inchise de anul trecut. Asta mai este deschis sau ce?

  • Haha 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 18 ore, AllInRaisse a spus:

 Ce exprimare de primate rezultate ca urmare a decretului 770.

    Finesse si Mon Amour sunt inchise de anul trecut. Asta mai este deschis sau ce?

Te-ai trezit vorbind. Inchide ca te sun eu.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, macarons a spus:

Te-ai trezit vorbind. Inchide ca te sun eu.

Hai, invartasion la supt biberonu vietii, ca nu le ai cu limba romana.

  • Haha 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

salutare, daca tot am intrebat am si fost la salon. cam despre asta ar fi vorba:

locatie: 4 - mizil 14, aceeasi casa, nimic imbunatatit, ci dimpotriva, fara caldura, nu stiu daca era apa calda, nu am fost invitat la dus(cei drept nici nu aveam nevoie si la cat era de frig chiar nu ma tentat sa verific)

aspect: 7-8, am ales o pe alexandara, o tipa blonda, parul lung, sani mari - frumusei, cam 22 ani, interesanti sanii cei drept

masaj: 5 practic o frectie cu ulei, nimic relaxant sau terapeutic.

masaj erotic: 2 mult spus laba, ca nici laba nu a fost, ci ulei mult si frecat.

alte aspecte au lipsit cu desavarsire, practic nu am pus mana pe fata, picioare, maini, sani, etc. nu am atins o, nu ca nu as fi vrut sau ca nu am propus ci pur si simplu nu se face. nu am vrut sa fiu tigan si sa insist, am propus nu sa acceptat.

deci pt mine, nu recomand, nu am gasit nimic sa merite.

timp 40 de minute, cost 200 lei, ca na am luat o ora, dar e alt ceas acolo.

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
Acum 5 ore, farisau a spus:

salutare, daca tot am intrebat am si fost la salon. cam despre asta ar fi vorba:

locatie: 4 - mizil 14, aceeasi casa, nimic imbunatatit, ci dimpotriva, fara caldura, nu stiu daca era apa calda, nu am fost invitat la dus(cei drept nici nu aveam nevoie si la cat era de frig chiar nu ma tentat sa verific)

aspect: 7-8, am ales o pe alexandara, o tipa blonda, parul lung, sani mari - frumusei, cam 22 ani, interesanti sanii cei drept

masaj: 5 practic o frectie cu ulei, nimic relaxant sau terapeutic.

masaj erotic: 2 mult spus laba, ca nici laba nu a fost, ci ulei mult si frecat.

alte aspecte au lipsit cu desavarsire, practic nu am pus mana pe fata, picioare, maini, sani, etc. nu am atins o, nu ca nu as fi vrut sau ca nu am propus ci pur si simplu nu se face. nu am vrut sa fiu tigan si sa insist, am propus nu sa acceptat.

deci pt mine, nu recomand, nu am gasit nimic sa merite.

timp 40 de minute, cost 200 lei, ca na am luat o ora, dar e alt ceas acolo.

 

Buna! Vin și eu cu câteva amănunte.

Aceasta este o recenzie reala de la un client ce intr-adevăr a fost, ce vedeți de bine legat de acest salon sunt bălării. Patronul salonului, dacă ii pot spune așa, și-a făcut mai multe conturi și postează in "numele clienților" ca sa va atragă. Salonul este de ultima speța, din toate punctele de vedere, de la igiena, caldura in salon și servicii, nu mai spun de fete, care sunt efectiv cele care au rămas fără alternative și stau ca poate fac și ele 100 de lei pe săptămâna . Nu recomand. Nu va pierdeți timpul, banii si  nervii ca sa mergeți, că nu își are rostul. Sper ca v-am lămurit cum sta situația si va mai gândiți🥵😁

  • Like 2
Link spre comentariu
La 09.12.2022 la 21:26, loverboy1409 a spus:

Buna! Vin și eu cu câteva amănunte.

Aceasta este o recenzie reala de la un client ce intr-adevăr a fost, ce vedeți de bine legat de acest salon sunt bălării. Patronul salonului, dacă ii pot spune așa, și-a făcut mai multe conturi și postează in "numele clienților" ca sa va atragă. Salonul este de ultima speța, din toate punctele de vedere, de la igiena, caldura in salon și servicii, nu mai spun de fete, care sunt efectiv cele care au rămas fără alternative și stau ca poate fac și ele 100 de lei pe săptămâna . Nu recomand. Nu va pierdeți timpul, banii si  nervii ca sa mergeți, că nu își are rostul. Sper ca v-am lămurit cum sta situația si va mai gândiți🥵😁

Ti ai facut cont doar SA ii denigrezi🤣🤣🤣?uite ASA apare Cate o buruiana care judeca pe noi care chiar mergem la fetite,gusturile nu se discuta

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
La 17.12.2022 la 10:23, perversu87 a spus:

Ti ai facut cont doar SA ii denigrezi🤣🤣🤣?uite ASA apare Cate o buruiana care judeca pe noi care chiar mergem la fetite,gusturile nu se discuta

Îți dai seama ca mă amuzi grav?🤣

Atat perversu87 cât și celelalt cont penis nu știu cum sunt ale patronului😉Uitați-va la recenziile lui și o sa va dați seama cine minte și cine nu🥵 Vezi ca nu mai merg trucurile astea ca sa faci bani🥵🥵🥵 

Link spre comentariu
Acum 3 minute, loverboy1409 a spus:

Îți dai seama ca mă amuzi grav?🤣

Atat perversu87 cât și celelalt cont penis nu știu cum sunt ale patronului😉Uitați-va la recenziile lui și o sa va dați seama cine minte și cine nu🥵 Vezi ca nu mai merg trucurile astea ca sa faci bani🥵🥵🥵 

Cine e patronul chiar? Ghiocel ?

Link spre comentariu
La 21.12.2022 la 18:09, loverboy1409 a spus:

Îți dai seama ca mă amuzi grav?🤣

Atat perversu87 cât și celelalt cont penis nu știu cum sunt ale patronului😉Uitați-va la recenziile lui și o sa va dați seama cine minte și cine nu🥵 Vezi ca nu mai merg trucurile astea ca sa faci bani🥵🥵🥵 

Alooo ti ai facut cont de cateva zile ,ai dat un commentariu pe Cluj si dupa vii sa ne freci aici cu aburelile tale,stai Tu bine mersi acolo la sibiu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
La 09.12.2022 la 15:58, farisau a spus:

salutare, daca tot am intrebat am si fost la salon. cam despre asta ar fi vorba:

locatie: 4 - mizil 14, aceeasi casa, nimic imbunatatit, ci dimpotriva, fara caldura, nu stiu daca era apa calda, nu am fost invitat la dus(cei drept nici nu aveam nevoie si la cat era de frig chiar nu ma tentat sa verific)

aspect: 7-8, am ales o pe alexandara, o tipa blonda, parul lung, sani mari - frumusei, cam 22 ani, interesanti sanii cei drept

masaj: 5 practic o frectie cu ulei, nimic relaxant sau terapeutic.

masaj erotic: 2 mult spus laba, ca nici laba nu a fost, ci ulei mult si frecat.

alte aspecte au lipsit cu desavarsire, practic nu am pus mana pe fata, picioare, maini, sani, etc. nu am atins o, nu ca nu as fi vrut sau ca nu am propus ci pur si simplu nu se face. nu am vrut sa fiu tigan si sa insist, am propus nu sa acceptat.

deci pt mine, nu recomand, nu am gasit nimic sa merite.

timp 40 de minute, cost 200 lei, ca na am luat o ora, dar e alt ceas acolo.

 

Nu am mai fost din ianuarie...era o bruneta simpatica, la vreo 20 ani care facea un oral de nota10...masaj slabut si ala cu o crema alba. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost de doua ori in ultimele doua saptamani la aceeasi fata cu numele Maria. 

Atitudine si implicare - 10

Masaj erotic - 8

Masaj de relaxare - 5.5

Comunicare - 5.5

Temperatura in camera 5.5

- La salon chiar daca in anunt apare ca sunt 3-4 maseuze cand ajungi la salon poti constata ca e doar 1.

- Daca rezervi o maseuza preferata la telefon cu 15 minute inainte spunandu-ti ca este poti constata cand ajungi ca nu este.

Blondele sunt de evitat.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca toti colegii de pe forum iti vor spune ca este CLAR DE EVITAT, eu personal am incercat de trei ori martie - aprilie - mai si de fiecare data am plecat dezamagit, adica nu am ramas, intrucat serviciile promise erau 5 minute de laba si nimic altceva. Nu este salon de masaj erotic, este salon de prostit fraieri care mai pica, aparent din ce in ce mai putini. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...