Sari la conținut

Melissa NU AlexGeo 0741100743


Postări Recomandate

  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui

Nouă în oraș ași dori să citiți anunțul cu atenție dacă sunteți interesați . Nu fac parte din grupurile Alex geo sunt independenta NU DETIN LOCATIE momentan mă pot deplasa sau mașina . Nu doresc să fiu sunată aveți numărul de whatsapp putem vorbi acolo ne putem pune deacord acolo , numărul este funcțional doar pe WhatsApp . 

Preturile sunt 150/300 fac și anal cu 100 in plus adică 250 finalizarea timpul petrecut cu mine va fii unul de calitate vreau sa te simți bine sa revii la mine .

https://postimg.cc/QHBwNC55

 

https://postimg.cc/p5PVb8yD

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mi s-a părut interesant anunțul, doar ca e exact ca la Alex Geo, una nașpa cu servici pe graba care vrea doar sa îți ia banii. Pozele alea nu-s ale ei, ea e una mica grăsuța și de etnie. 

Nu va recomand sa o căutați! Exact aceeași teapa ca peste tot în Vaslui. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

N-am scris nici un coment sau review de când am contul….dar am zis sa scriu astăzi! 🙂
Nu sunt din Vaslui, sunt din Constanta și am fost cu treaba in zona de vreo 2 săptămâni…nu frecventez fetele de genul in general, dar când sunt plecat ceva timp de acasă….aia e :)) Nici nu stiu sa scriu review-uri….sa-mi fie cu iertare! 🙃
BTW nu stiu care-i treaba cu Alex Geo, nu cunosc, nu sunt de pe aici.

Am întâlnit astăzi o fata blonda cu tenul deschis(nu stiu ce spune nenea de mai sus ca este de etnie) … cu parul pana la umeri, simpatica cu ochi negrii, trăsături faine…chiar frumoasa din punctul meu vedere, puțin timorată, emoționată (nu stiu ce caută in branșă…cred ca e la început mai mult ca sigur)….din mesaje mi-a spus ca are 1.69m si 52kg si 19 ani(nu mi s-a părut grasa ) ….și nu cred ca a fost departe de adevăr deloc….intr-un final ne-am vorbit și ne-am întâlnit.

Am fost cu mașina….scutinda-va de povesti trec direct la subiect….am foat cu duba de la serviciu si cu ea ne-am proptit in parcarea unui centru comercial. 
Am trecut in duba in spate….plm, atât s-a putut 😂 si ne am apucat de treaba…. Și când sa-i dau banii, ma întreabă: Pai cum înainte?(Cred ca nu știe ce face, are nevoie de bani, sau e noua tare….este o părere de-a mea) ….am tăcut, am încuiat duba si am trecut la fapte. Oral- 8,5 (opinia mea)…apoi pe cum ne-a permis locația am trecut la  mama iedului…  normal (9/10 strâmtă, uda, carnea tare….mi-a venit mănușă) ….după care am schimbat in anal(10) (nu a zis absolut nimic, m-a lăsat sa-mi fac de cap )unde am și terminat.…cam 10-15minute(maaaaxim)  😂

Cadou-250lei (fără nici un regret) 

Regret ca nu am avut mai mult timp și ca nu am mers la un hotel/pensiune! 

Dacă as fi fost din zona cu siguranța i-as mai fi făcut o vizita dar la hotel și mai mult timp! 

Notele date de mine sunt pentru material, nu pentru prestație, eu am fost sa fut, sa ma răcoresc, nu sa ma răsfăț sau sa beneficiez de abilitățile unei starlete….am precizat ca in opinia mea ea este la început sau o face de nevoie! 
 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui
Acum 19 ore, sh.te.futz a spus:

Mi s-a părut interesant anunțul, doar ca e exact ca la Alex Geo, una nașpa cu servici pe graba care vrea doar sa îți ia banii. Pozele alea nu-s ale ei, ea e una mica grăsuța și de etnie. 

Nu va recomand sa o căutați! Exact aceeași teapa ca peste tot în Vaslui. 

Nu știu de ce încerci să mă denigrezi in PRIMUL rand nu sunt de etnie și lumea care o să mă cunoască sau ne vom vedea își va da seama , cred că ești puțin frustrat că e posibil sa fii fost nesimțit și să fii primit block cred că de aici vine și recenzia ta , dar repet eu sunt și voi fii aici lumea mă va cunoaște nu te ajuta cu nimic ceea ce inerci sa faci . Eu îți urez o zii buna in continuare 

Link spre comentariu
  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui
Acum 13 ore, n3m3rnicu a spus:

N-am scris nici un coment sau review de când am contul….dar am zis sa scriu astăzi! 🙂
Nu sunt din Vaslui, sunt din Constanta și am fost cu treaba in zona de vreo 2 săptămâni…nu frecventez fetele de genul in general, dar când sunt plecat ceva timp de acasă….aia e :)) Nici nu stiu sa scriu review-uri….sa-mi fie cu iertare! 🙃
BTW nu stiu care-i treaba cu Alex Geo, nu cunosc, nu sunt de pe aici.

Am întâlnit astăzi o fata blonda cu tenul deschis(nu stiu ce spune nenea de mai sus ca este de etnie) … cu parul pana la umeri, simpatica cu ochi negrii, trăsături faine…chiar frumoasa din punctul meu vedere, puțin timorată, emoționată (nu stiu ce caută in branșă…cred ca e la început mai mult ca sigur)….din mesaje mi-a spus ca are 1.69m si 52kg si 19 ani(nu mi s-a părut grasa ) ….și nu cred ca a fost departe de adevăr deloc….intr-un final ne-am vorbit și ne-am întâlnit.

Am fost cu mașina….scutinda-va de povesti trec direct la subiect….am foat cu duba de la serviciu si cu ea ne-am proptit in parcarea unui centru comercial. 
Am trecut in duba in spate….plm, atât s-a putut 😂 si ne am apucat de treaba…. Și când sa-i dau banii, ma întreabă: Pai cum înainte?(Cred ca nu știe ce face, are nevoie de bani, sau e noua tare….este o părere de-a mea) ….am tăcut, am încuiat duba si am trecut la fapte. Oral- 8,5 (opinia mea)…apoi pe cum ne-a permis locația am trecut la  mama iedului…  normal (9/10 strâmtă, uda, carnea tare….mi-a venit mănușă) ….după care am schimbat in anal(10) (nu a zis absolut nimic, m-a lăsat sa-mi fac de cap )unde am și terminat.…cam 10-15minute(maaaaxim)  😂

Cadou-250lei (fără nici un regret) 

Regret ca nu am avut mai mult timp și ca nu am mers la un hotel/pensiune! 

Dacă as fi fost din zona cu siguranța i-as mai fi făcut o vizita dar la hotel și mai mult timp! 

Notele date de mine sunt pentru material, nu pentru prestație, eu am fost sa fut, sa ma răcoresc, nu sa ma răsfăț sau sa beneficiez de abilitățile unei starlete….am precizat ca in opinia mea ea este la început sau o face de nevoie! 
 

Nici nu aveai cum sa nu îți dai seama că sunt la inceput☺️ îți mulțumesc pentru recenzie 🙏 mă bucur că te-am făcut să te simți în apele tale și că ți-a plăcut ☺️ și dacă vreodată ai să mai ajungi pe aici in trecere poate o sa avem mai mult timp și SPATIU🤣 . Îți urez o zii minunata ai grija la drum 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...