Sari la conținut

Indisponibila


Vizitator

Postări Recomandate

Salutare tuturor!

Fata este 100 %cea din poze are și sâni și posterior super,este sociabilă și își dă silința, mergeți cu încredere că nu este fake.Mai are un pic de lucrat la sala corpul și un pic parul și tenul i-am recomandat o mica schimbare, merită încercată.

250 fin cu total,note o medie de 8.5-9,este la inceput și mai are de exersat cate ceva.

Spor va doresc 💪

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 21.07.2022 la 13:46, lexus45 a spus:

Salutare tuturor!

Fata este 100 %cea din poze are și sâni și posterior super,este sociabilă și își dă silința, mergeți cu încredere că nu este fake.Mai are un pic de lucrat la sala corpul și un pic parul și tenul i-am recomandat o mica schimbare, merită încercată.

250 fin cu total,note o medie de 8.5-9,este la inceput și mai are de exersat cate ceva.

Spor va doresc 💪

Link spre comentariu
  • Oras:Roma
  • Oras:Roma

Salutare tuturor. Las si eu aici recenzia mea de pește mârlan , agramat,  sărac și gras ( cum m au catalogat unii la ultima recenzie 🤣🤣🤣 )

  Acum cateva zile am vizitat domnișoara , locatia foarte curata pe langa parcul nord , am avut posibilitatea sa fac si un dus unde am gasit prosop curat si tot ce trebuie .

Ea arata foarte bine , este bruneta,  are silicoane si o voce foarte faina !

Am ales optiunea de o ora ,  achitat 300 lei cu Cim valabil doar ptr o finalizare

La oral e misto tare ca ti -l suge si se uita in ochii tai , cu incercari de deepthroat , uneori fara de se ajute de mana pot pune ca a fost un oral foarte bun ca am finalizat destul de repede . Am avut parte si de un masaj de relaxare nu foarte wow dar a fost ok . La al 2 lea nr am dat putin si doggy style insa gemetele false nu imi plac , fiind si putin obosit  am rugat o daca poate continua oral tot cu finalizare  , ea a fost de acord si a continuat oral pana la sfârșitul actiunii 😉 . La final am achitat un extra 50 ptr al 2 lea cim si inca extra 50 din partea mea ptr atitudine!  De precizat ca are un fund foarte mișto si usor pufos iar iubitorii de anal cred ca pot avea o experiență foarte buna cu ea ! 

Per total o experienta buna , este orientata catre client si merita banii ! 

Spor la puțe bune ✌️

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 24.07.2022 la 14:12, Donpasquale a spus:

Salutare tuturor. Las si eu aici recenzia mea de pește mârlan , agramat,  sărac și gras ( cum m au catalogat unii la ultima recenzie 🤣🤣🤣 )

  Acum cateva zile am vizitat domnișoara , locatia foarte curata pe langa parcul nord , am avut posibilitatea sa fac si un dus unde am gasit prosop curat si tot ce trebuie .

Ea arata foarte bine , este bruneta,  are silicoane si o voce foarte faina !

Am ales optiunea de o ora ,  achitat 300 lei cu Cim valabil doar ptr o finalizare

La oral e misto tare ca ti -l suge si se uita in ochii tai , cu incercari de deepthroat , uneori fara de se ajute de mana pot pune ca a fost un oral foarte bun ca am finalizat destul de repede . Am avut parte si de un masaj de relaxare nu foarte wow dar a fost ok . La al 2 lea nr am dat putin si doggy style insa gemetele false nu imi plac , fiind si putin obosit  am rugat o daca poate continua oral tot cu finalizare  , ea a fost de acord si a continuat oral pana la sfârșitul actiunii 😉 . La final am achitat un extra 50 ptr al 2 lea cim si inca extra 50 din partea mea ptr atitudine!  De precizat ca are un fund foarte mișto si usor pufos iar iubitorii de anal cred ca pot avea o experiență foarte buna cu ea ! 

Per total o experienta buna , este orientata catre client si merita banii ! 

Spor la puțe bune ✌️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
La 21.07.2022 la 12:55, Simonica. a spus:

Da ☺️

 

Acum 1 oră, Simonica. a spus:

Bunaa! Dragilor, din motive personale deocamdată nu pot posta poze cu mine…Domnilor care m-au vizitat le-am explicat situația si au văzut ca pozele nu sunt departe de realitate, sunt asemănătoare. Explic lucrul asta in locație.
Imi cer scuze dacă am creat confuzii! Încerc sa “remediez” problema. 
Va pup si va astep cu drag pentru a ne cunoaște si a petrece clipe de neuitat împreuna! 

E de înțeles că multe dintre voi nu lucrați cu poze reale , dar e mai bine sa spui adevărul , decât să confirmi că sunt reale.....fii corecta de la bun început și vei avea de câștigat

Te 😘😘😘 și sper sa avem ocazia sa ne cunoaștem zilele acestea, daca mai stai pe la noi

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 minute, bet19500 a spus:

Astăzi esti? Te-am sunat dar ai tel închis 

Incearca mai tarziu, majoritatea isi deschid telefonul cand se trezesc sau sunt gata pt programari 😉

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 25.07.2022 la 10:41, florinbidi a spus:

 

E de înțeles că multe dintre voi nu lucrați cu poze reale , dar e mai bine sa spui adevărul , decât să confirmi că sunt reale.....fii corecta de la bun început și vei avea de câștigat

Te 😘😘😘 și sper sa avem ocazia sa ne cunoaștem zilele acestea, daca mai stai pe la noi

.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...