Sari la conținut

Alina 0753755336


Postări Recomandate

La 31.03.2023 la 12:28, neymarjrfive a spus:

Buna, serviciile,tariful?

 

Lista de prețuri și servicii:

☑️ Oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena 

☑️ Normal doar protejat

☑️ Finalizare corporală extra 

☑️ Deeptroat

☑️ 69

☑️ Sărutări doar corporale 

☑️ Masaj de relaxare 

☑️ Outcall la hotel sau pensiune 600 de lei ora

 

Nu accept persoane in stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii 

🍬 200 de lei o finalizare🍬 400 o ora 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 07.07.2023 la 0:52, papura voda a spus:

Bine ai revenit!

O reactualizare de servicii și prețuri și poze noi eventual,că nu văd nimic!

 

Lista de prețuri și servicii:

☑️ Oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena 

☑️ Normal doar protejat

☑️ Finalizare corporală extra 

☑️ Deeptroat

☑️ 69

☑️ Sărutări doar corporale 

☑️ Masaj de relaxare 

☑️ Outcall la hotel sau pensiune 600 de lei ora

 

Nu accept persoane in stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii 

🍬 200 de lei o finalizare🍬 400 o ora 

 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Vizitată și de mine

 aspect nu arata rău ,este într-adevăr cam scunda ,mi-ar fi plăcut să fie mai înaltă dar nu e asta o problemă mare.La fata arata ok,sâni siliconati care bineînțeles nu pot fi mici :))) acum  gusturile fiecăruia,fund normal pt înălțimea ei ,piele catifelata, epilată, bronzată.La capitolul piele pot spune că e model.

Acțiunea a inceput cu un mic preludiu,însă nimic wow ... făcut doar că sa fie sa nu zici că nu ai avut parte,nimic interesant.Am trecut după la un oral neprotejat care s-a simțit ok dar a fost foarte scurt.Nu i-am mai zis pt că oricum nu mă omor eu cu oralul,dat oricum mult prea scurt și nici nu a întrebat dacă putem trece la normal.La normal am terminat repede,aici datorită mie .La capitolul asta nu am nimic negativ de comentat,se simte bine  ,pare că participă,a fost ok .

Igiena foarte ok

Atitudinea a fost ok , prietenoasa.

In concluzie a fost o experiență buna pentru o descărcare dar pentru o primă întâlnire nu consider că își merită tariful de 200 finalizarea,cred că mai trebuie vizitată pentru a se forma o concluzie adevărata, seara frumoasa tuturor.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
10 minutes ago, neymarjrfive said:

Vizitată și de mine

 aspect nu arata rău ,este într-adevăr cam scunda ,mi-ar fi plăcut să fie mai înaltă dar nu e asta o problemă mare.La fata arata ok,sâni siliconati care bineînțeles nu pot fi mici :))) acum  gusturile fiecăruia,fund normal pt înălțimea ei ,piele catifelata, epilată, bronzată.La capitolul piele pot spune că e model.

Acțiunea a inceput cu un mic preludiu,însă nimic wow ... făcut doar că sa fie sa nu zici că nu ai avut parte,nimic interesant.Am trecut după la un oral neprotejat care s-a simțit ok dar a fost foarte scurt.Nu i-am mai zis pt că oricum nu mă omor eu cu oralul,dat oricum mult prea scurt și nici nu a întrebat dacă putem trece la normal.La normal am terminat repede,aici datorită mie .La capitolul asta nu am nimic negativ de comentat,se simte bine  ,pare că participă,a fost ok .

Igiena foarte ok

Atitudinea a fost ok , prietenoasa.

In concluzie a fost o experiență buna pentru o descărcare dar pentru o primă întâlnire nu consider că își merită tariful de 200 finalizarea,cred că mai trebuie vizitată pentru a se forma o concluzie adevărata, seara frumoasa tuturor.

Mulțumesc!

Cam ai dreptate cu 200 finalizarea, fără cim,fără sărut,fără, fără...

Căutăm cu 250,all inclusive,sau hai să zicem fără anal!

Și cine caută,găsește!😊😊😊

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitată din nou Alina după o pauză de ceva luni din câte îmi amintesc nu mai știu sigur exact.

Locație noua ,tot pe calea Bucuresti in fata cu motor x-ul .

Aspect neschimbat,aceeași fata cu piele fină și delicioasă,sâni frumoși perfecți pentru supt,dar incet nu tare :)))și un fund apetisant care o oferă o priveliște perfecta in capra cu tatuajul de pe dorsal.

Atitudine: sociabilă, educată,deși când merg la fete nu am chef de vorba am schimbat câteva păreri.

Ii dam drumul la treabă cu un preludiu din partea mea predominant, până m-am săturat,a oferit și ea niste pupici pe corp .Am inceput oralul care se simte chiar bine dar îl strica faptul că nu se ocupa și de zonele adiacente și nu oferă finalizare pe corp sau orala,sau e contracost, nu am vorbit despre asta dar macar finalizare pe corp e normal sa fie la 200 de lei .

Trecem la normal unde se simte strâmt și bine ,geme fata și vorbește erotic cu tine mna... talentul ei ce sa zic:))).Ultima poziție capra până am umplut balonul.

In concluzie a fost o experiență acceptabila,ar ajuta -o foarte mult sa se implice puțin mai mult pentru unele detalii ,in rest nimic de comentat,iar la capitolul igienă a fost ok nu am simțit nimic suspect,seara frumoasa tuturor! :*

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...