Sari la conținut

Masaj relaxare


Postări Recomandate

  • Oras:PLOIEȘTI
  • Oras:PLOIEȘTI

Este începătoare, o pustoaică de vreo 20 si un pic de ani, destul de timidă. Cică a făcut un curs de masaj si lucrează de vreo 3 luni. Nu e wow masajul, dar nici execrabil. 50 lei/oră e un preț bun, dar cam atât și merită. Probabil în timp va deveni mai bună, raport calitate preț merită încercat o dată, daca o iei la tine acasă. Dacă plătești cameră pe undeva, nu se merită. Ea îți recomanda pensiunea Toma de la km, e 80 ron tranzitul. Cred ca găsești un masaj mai bun prin alte părți la pretul asta. ( 50 + 80 ). Nu face altceva în afară de masaj, 99%.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
11 hours ago, LoverBoy1980 said:

Este începătoare, o pustoaică de vreo 20 si un pic de ani, destul de timidă. Cică a făcut un curs de masaj si lucrează de vreo 3 luni. Nu e wow masajul, dar nici execrabil. 50 lei/oră e un preț bun, dar cam atât și merită. Probabil în timp va deveni mai bună, raport calitate preț merită încercat o dată, daca o iei la tine acasă. Dacă plătești cameră pe undeva, nu se merită. Ea îți recomanda pensiunea Toma de la km, e 80 ron tranzitul. Cred ca găsești un masaj mai bun prin alte părți la pretul asta. ( 50 + 80 ). Nu face altceva în afară de masaj, 99%.

50 da adevarat este suma mare pentru un puricos castrat ca tine 

Link spre comentariu
La 25.07.2022 la 8:31, ciociocio a spus:

https://m.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-IDg4ypv.html

 

Am vazut acest anunț, dar zice ca face doar la domiciliul clientului sau la hotel sau pensiune. Sa fie doar masaj de relaxare?

Am încercat și eu. O copilă cam timidă, cică a făcut niște cursuri de masaj acum vreo câteva luni. Masajul mediocru spre decent, 50 ron o oră / 100 ron 2 ore, n-are locație, am fost la o pensiune. Spune că strânge bani sa-si închirieze o garsonieră ceva. Nu face sex de nici un fel, cred ca are maxim 19 20 ani, slăbuță, cam urâțică, ciudățică, scoți greu 2 vorbe de la ea. Am facut nud masajul, cand m-am întins pe spate, mi s-a sculat pula când îmi făcea masaj pe la coapse, mi-a atins-o din greșeală de vreo 2 ori, a tras mâna zici ca o ardea.😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
La 18.09.2022 la 17:04, adyadyyy a spus:

Am încercat și eu. O copilă cam timidă, cică a făcut niște cursuri de masaj acum vreo câteva luni. Masajul mediocru spre decent, 50 ron o oră / 100 ron 2 ore, n-are locație, am fost la o pensiune. Spune că strânge bani sa-si închirieze o garsonieră ceva. Nu face sex de nici un fel, cred ca are maxim 19 20 ani, slăbuță, cam urâțică, ciudățică, scoți greu 2 vorbe de la ea. Am facut nud masajul, cand m-am întins pe spate, mi s-a sculat pula când îmi făcea masaj pe la coapse, mi-a atins-o din greșeală de vreo 2 ori, a tras mâna zici ca o ardea.😂😂😂

Anunțul nu mai este valabil. Pe mine m-ar fi interesat exclusiv masajul, de preferat dacă ar fi reușit să își inchirieze propria locație.

Link spre comentariu
La 20.09.2022 la 11:48, petremarin30 a spus:

Anunțul nu mai este valabil. Pe mine m-ar fi interesat exclusiv masajul, de preferat dacă ar fi reușit să își inchirieze propria locație.

Dacă încerci, anunță și tu pe aici, chiar sunt curios daca si-a îmbunătățit serviciile. Poate cand prinde încredere pe viitor, se baga la mai mult.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Am contactat-o și eu, mă interesa strict masajul. Oferta prezentata de ea este strict pentru masaj, specifică clar că nu este vorba de alte servicii auxiliare:

"Masajul este de relaxare 
Spate , gât, umeri ,brațe , abdomen , picioare , fese 
Masajul nu include și zona intima 
La niciun preț
Extra : masaj capilar și facial 30 de lei
Masaj reflexoterapeutic in tălpi 20 de lei 
1 ora 70 de lei 
2 ore 100 de lei
Momentan nu am un post de lucru 
Masajul se efectuează la domiciliu clientului sau la o pensiune /hotel"

Faptul că nu are un post de lucru și trebuie să caut eu locație m-a dat înapoi de la a apela la serviciile ei. În cazul în care fata își găsește locație lăsați și voi comentariu aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, petremarin30 a spus:

Am contactat-o și eu, mă interesa strict masajul. Oferta prezentata de ea este strict pentru masaj, specifică clar că nu este vorba de alte servicii auxiliare:

"Masajul este de relaxare 
Spate , gât, umeri ,brațe , abdomen , picioare , fese 
Masajul nu include și zona intima 
La niciun preț
Extra : masaj capilar și facial 30 de lei
Masaj reflexoterapeutic in tălpi 20 de lei 
1 ora 70 de lei 
2 ore 100 de lei
Momentan nu am un post de lucru 
Masajul se efectuează la domiciliu clientului sau la o pensiune /hotel"

Faptul că nu are un post de lucru și trebuie să caut eu locație m-a dat înapoi de la a apela la serviciile ei. În cazul în care fata își găsește locație lăsați și voi comentariu aici.

Din punctul asta de vedere la Târgoviște stam mai bine. Avem 1 salon și 3 fete care fac masaj la locația lor 2 dintre ele fac cu finalizare prin masaj

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, petremarin30 a spus:

Am contactat-o și eu, mă interesa strict masajul. Oferta prezentata de ea este strict pentru masaj, specifică clar că nu este vorba de alte servicii auxiliare:

"Masajul este de relaxare 
Spate , gât, umeri ,brațe , abdomen , picioare , fese 
Masajul nu include și zona intima 
La niciun preț
Extra : masaj capilar și facial 30 de lei
Masaj reflexoterapeutic in tălpi 20 de lei 
1 ora 70 de lei 
2 ore 100 de lei
Momentan nu am un post de lucru 
Masajul se efectuează la domiciliu clientului sau la o pensiune /hotel"

Faptul că nu are un post de lucru și trebuie să caut eu locație m-a dat înapoi de la a apela la serviciile ei. În cazul în care fata își găsește locație lăsați și voi comentariu aici.

Si asa, se pare ca tipa nu duce lipsă de clienți, sunat de vreo 2 ori în perioade diferite și avea ocupat pentru toată ziua. Plus ca dacă iei în calcul și costul cazării iese  scump pentru un simplu masaj.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, ciociocio a spus:

Si asa, se pare ca tipa nu duce lipsă de clienți, sunat de vreo 2 ori în perioade diferite și avea ocupat pentru toată ziua. Plus ca dacă iei în calcul și costul cazării iese  scump pentru un simplu masaj.

A mărit prețul pt o oră din câte văd, de la 50 la 70. 

Link spre comentariu
La 26.09.2022 la 10:56, petremarin30 a spus:

Am contactat-o și eu, mă interesa strict masajul. Oferta prezentata de ea este strict pentru masaj, specifică clar că nu este vorba de alte servicii auxiliare:

"Masajul este de relaxare 
Spate , gât, umeri ,brațe , abdomen , picioare , fese 
Masajul nu include și zona intima 
La niciun preț
Extra : masaj capilar și facial 30 de lei
Masaj reflexoterapeutic in tălpi 20 de lei 
1 ora 70 de lei 
2 ore 100 de lei
Momentan nu am un post de lucru 
Masajul se efectuează la domiciliu clientului sau la o pensiune /hotel"

Faptul că nu are un post de lucru și trebuie să caut eu locație m-a dat înapoi de la a apela la serviciile ei. În cazul în care fata își găsește locație lăsați și voi comentariu aici.

Si dacă își va găsi locație, va mări prețurile cu siguranță. Ar fi totuși interesant dacă o va convinge cineva pt ceva mai mult, merge o dată, de 2 ori.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 20 minute, adyadyyy a spus:

Si dacă își va găsi locație, va mări prețurile cu siguranță. Ar fi totuși interesant dacă o va convinge cineva pt ceva mai mult, merge o dată, de 2 ori.

Nu e genul meu să încerc ca să conving pe cineva. Dacă aș vrea mai mult aș vizita pe cineva care oferă mai mult.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...