Sari la conținut

cuib nou Str pictor Grigorescu 0763341996


Postări Recomandate

Raspund tot eu la intrebarea mea,am reusit sa dau de una dintre ele,o cheama Crina,o tipa slabuta,blonda,vreo 30 si ceva de ani si mult mortar pe fata.Acum activeaza la parterul unui bloc prin zona capelei catolice.Sun la unul din nr de tel,in 10 min ma ghideaza in maghernita de ap vechi,gol,o saltea aruncata pe jos si o lumina difuza,de baie va pot spune ca e jalnica nu se poate face dus.Preturi:OP-50,NP-70,Combinate-100,aleg prima varianta si de aici incep figurile,ia banii ii duce in alta camera si revine dezbracata,incepe cu niste limbi pe oua,monteaza cauciucul si incepe sa mimeze o muie in sictir,sa nu ii pui mana in cap ca i se boteste fixativul ca are o tona in par.Sugevreo 10-15 min fara nici un rezultat,ii propun sa o bagam in pizda ca altfel ma suge pana maine si imi zice ca trebuie sa mai scot 50,am refuzato si am lasato sa se chinuie in continoare.Dupa 5 min scoate preze si imi zice ca imi face o laba sa termin ca pe ea a inceput sa o doara gura,si de draci ce aveam pe ea nu am anuntato ca termin si a inceput sa sara pe ea,pe mine,pe pereti.Note:locatie-4,aspect-5.oral de 4 tras de par.laba10.Daca nu aveti ce face cu 50 de lei mergeti la CRINA pt o laba.Parerea mea EVITATI!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...