Sari la conținut

0734693589


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

observ ca are peste 70 de mii de vizualizari anuntul domnisoarei si abia i s’a deschis acest topic. Am vizitat’o eu, cu inima la gura ce’i drept, pentru ca nu stiam ce ma asteapta in spatele usii 😂

Am sunat’o si mi’a raspuns rapid la telefon, cu o voce draguta. Mi’a comunicat halatul 150/300, locatia pe Saturn la I6. M’a rugat sa’i cumpar niste pastile Nurofen daca gasesc vreo farmacie in drumul meu. Le’am cumparat si deja ma gandeam ca acum chiar trebuie sa raman la ea orice ar fi 😂

Am ajuns la locatie si mi’a deschis usa o domnisoara surprinzator de draguta, tatuata, cu gauri in obraji (urme ale piercing-urilor), unde la 1.60. Deja nu imi mai parea rau ca i’am cumparat pastilele 😂

In fine, trecand la ce va intereseaza, am lasat fata sa isi ia pastila linistita si m’am cerut la baie. Din pacate, nu avea prosop si m’a rugat sa ma spal doar la pula si apoi sa ma sterg cu servetele. Un mare minus aici. Ah, si uitasem. Are un catelus in camera, daca va deranjeaza acest aspect.

Dupa ce m’am igienizat si eu cum am putut, am intrat in camera unde ea ma astepta pe pat. S’a dezbracat si am observat ca sanii sunt destul de mici, lucru care pe mine nu m a interesat prea mult. A  inceput cu un oral neprotejat slab, spre foarte slab. Ia doar capul in gura, fara atentie si la sateliti. Vazand oglinda mare de langa pat, am rugat’o sa se intoarca cu fundul spre oglinda ca sa’l pot admira in timp ce o suge. S’a conformat desi a cam strambat din nas. Vazand ca mi s’a sculat in maxim 30 de secunde, deja voia sa imi puna prezervativul pe motiv ca deja e tare si o doare gura. Am rugat’o sa mai continue dar vazand ca se tot plange, am trecut la normal. Aici nu am incercat decat o pozitie si anume capra. Stiind ce am patit la oral, n’am vrut sa o aud plangandu’se si la normal. 

Dupa ce am terminat, m’am imbracat si am plecat. La plecare, mi’a zambit si mi’a spus ca spera ca m’am simtit bine.

Sincer sa fiu, daca ar mai lucra la servicii si la atitudine, ar fi o experienta chiar placuta si mi’as dori sa o revizitez. Insa, lipsa prosoapelor si tendintele de fast-fuck, ma fac sa zic ca nu e de revenit. 

Locatie- 7

Atitudine- 6

GFE- 0

Oral- 5 ( am zis sa nu fiu rau si sa treaca clasa)

Normal- 6

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
Acum 16 ore, freed00m a spus:

observ ca are peste 70 de mii de vizualizari anuntul domnisoarei si abia i s’a deschis acest topic. Am vizitat’o eu, cu inima la gura ce’i drept, pentru ca nu stiam ce ma asteapta in spatele usii 😂

Am sunat’o si mi’a raspuns rapid la telefon, cu o voce draguta. Mi’a comunicat halatul 150/300, locatia pe Saturn la I6. M’a rugat sa’i cumpar niste pastile Nurofen daca gasesc vreo farmacie in drumul meu. Le’am cumparat si deja ma gandeam ca acum chiar trebuie sa raman la ea orice ar fi 😂

Am ajuns la locatie si mi’a deschis usa o domnisoara surprinzator de draguta, tatuata, cu gauri in obraji (urme ale piercing-urilor), unde la 1.60. Deja nu imi mai parea rau ca i’am cumparat pastilele 😂

In fine, trecand la ce va intereseaza, am lasat fata sa isi ia pastila linistita si m’am cerut la baie. Din pacate, nu avea prosop si m’a rugat sa ma spal doar la pula si apoi sa ma sterg cu servetele. Un mare minus aici. Ah, si uitasem. Are un catelus in camera, daca va deranjeaza acest aspect.

Dupa ce m’am igienizat si eu cum am putut, am intrat in camera unde ea ma astepta pe pat. S’a dezbracat si am observat ca sanii sunt destul de mici, lucru care pe mine nu m a interesat prea mult. A  inceput cu un oral neprotejat slab, spre foarte slab. Ia doar capul in gura, fara atentie si la sateliti. Vazand oglinda mare de langa pat, am rugat’o sa se intoarca cu fundul spre oglinda ca sa’l pot admira in timp ce o suge. S’a conformat desi a cam strambat din nas. Vazand ca mi s’a sculat in maxim 30 de secunde, deja voia sa imi puna prezervativul pe motiv ca deja e tare si o doare gura. Am rugat’o sa mai continue dar vazand ca se tot plange, am trecut la normal. Aici nu am incercat decat o pozitie si anume capra. Stiind ce am patit la oral, n’am vrut sa o aud plangandu’se si la normal. 

Dupa ce am terminat, m’am imbracat si am plecat. La plecare, mi’a zambit si mi’a spus ca spera ca m’am simtit bine.

Sincer sa fiu, daca ar mai lucra la servicii si la atitudine, ar fi o experienta chiar placuta si mi’as dori sa o revizitez. Insa, lipsa prosoapelor si tendintele de fast-fuck, ma fac sa zic ca nu e de revenit. 

Locatie- 7

Atitudine- 6

GFE- 0

Oral- 5 ( am zis sa nu fiu rau si sa treaca clasa)

Normal- 6

Eu personal chiar îți mulțumesc pentru recenzie 😂 

Te salut și spor in toate 💪🏽

Link spre comentariu
16 hours ago, freed00m said:

Am ajuns la locatie si mi’a deschis usa o domnisoara surprinzator de draguta, tatuata, cu gauri in obraji (urme ale piercing-urilor), unde la 1.60. Deja nu imi mai parea rau ca i’am cumparat pastilele 😂

 

Nu te-ai prins. Pastilele erau pentru tine dakă te lua cu dureri de cap după vizita la duduia.

Având în vedere și suma de bani mare investită aiurea.

 

Acum serios.

Apreciez, și eu, recenzia ta.

Măkar pozele din anunțul de siteul Publi 24 ”bat” cu realitatea ?

38 minutes ago, kidm16 said:

Eu personal chiar îți mulțumesc pentru recenzie 😂 

Te salut și spor in toate 💪🏽

Încearkă, pe viitor, să nu mai deskizi topike la toate panaramele😃

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
3 hours ago, kidm16 said:

Eu personal chiar îți mulțumesc pentru recenzie

sa fie primit 🙂 si ca sa fie notat, eu nu am vizitat‘o pentru ca ai deschis tu topic, ci asa s’a nimerit. Abia apoi am observat topicul.

 

2 hours ago, juan mata said:

Având în vedere și suma de bani mare investită aiurea.

suma e relativa. Pentru unii e mult, pentru altii e putin. Iar in legatura cu pozele, n’au nicio treaba cu realitatea.

Link spre comentariu
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
Acum 5 ore, juan mata a spus:

Încearkă, pe viitor, să nu mai deskizi topike la toate panaramele😃

Dacă nu deschideam topic la aceasta panarama mică poate te-ai fi ars și tu sau alții, așa avem posibilitatea sa aflam dinainte și sa nu ne ardem. 
Păcat de colegu’ ca a trebuit sa treacă prin foc și furtuna ca sa aflam noi dar o sa ne revanșăm. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, morostelu a spus:

Acum este la brăila cu aceleasi servicii. A fost vizitata de mn si exact la fel mi-a facut si mie

Are cumva vreo legatura cu topicele astea de mai jos ? 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/192552-0726820070/?tab=comments#comment-7062812

 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/202229-0701-513-215/

 

 

  • Like 4

 

Link spre comentariu

  • Oras:De peste tot
  • Oras:De peste tot

Nu cred sefu, in topicul pus de tn fata este blonda, la noi era bruneta, nu mai tin minte tatuajele, la sani corespunde cu ce zic colegii in schimb nu se pomeneste nik de piercing-uri in limba si in obraji, la noi avea doar piercing-ul in limba, iar in obraji ii rămăsese doar gaurile in obraji ( era data cu o tona de fond d ten ca sa le ascunda) iar daca pozele din topicul pus de tn sunt reale, nu prea bat ca asta d la noi avea curu mai mare si bulanele mai groase.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...