Sari la conținut

Sophie 0758371229


Postări Recomandate

  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Vizitat și eu domnișoara.  Este mica de statură,  blondă,  slim,  sâni frumoși,  frumușică la față și strâmtă. 

Cam astea sunt atuurile.  În rest numai pe minus. Începând cu tonul folosit la telefon,  cam în sictir,  discuții cu alți clienți de fața cu tine, sărăcie la baie, doar un săpun lichid obosit. 

Ca prestație nu m-a dat pe spate,  oralul ok, la normal încearcă niște contre pe stilul iepure și in contratimp.  Încearcă niște artificii să te tragă în ea dar nimic spectaculos. Are niște prezervative cu miros de cauciuc, am încercat sa cobor de la sâni în jos,  când am ajuns pe la buric am simțit mirosul combinat și cu pasarica nu prea fresh cu toate ca a făcut duș,  chipurile. A cam fost un turn off chestia asta. 

Fața 8-9

Fizic 8-9

Oral 6-7

Normal 6-7

Gfe, igiena etc cam 2

Are mult de lucru sa îmbunătățească. 

Plătit 150, nu a fost pe grabă ea, am fost eu din cauze de miros. 

Pret corect maxim 100 numărul. 

De revenit,  eu nu.

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755771710
  • Oras:Galati
  • Telefon: 0755771710
  • Oras:Galati
Acum 7 ore, baietzelul12 a spus:

Vizitat și eu domnișoara.  Este mica de statură,  blondă,  slim,  sâni frumoși,  frumușică la față și strâmtă. 

Cam astea sunt atuurile.  În rest numai pe minus. Începând cu tonul folosit la telefon,  cam în sictir,  discuții cu alți clienți de fața cu tine, sărăcie la baie, doar un săpun lichid obosit. 

Ca prestație nu m-a dat pe spate,  oralul ok, la normal încearcă niște contre pe stilul iepure și in contratimp.  Încearcă niște artificii să te tragă în ea dar nimic spectaculos. Are niște prezervative cu miros de cauciuc, am încercat sa cobor de la sâni în jos,  când am ajuns pe la buric am simțit mirosul combinat și cu pasarica nu prea fresh cu toate ca a făcut duș,  chipurile. A cam fost un turn off chestia asta. 

Fața 8-9

Fizic 8-9

Oral 6-7

Normal 6-7

Gfe, igiena etc cam 2

Are mult de lucru sa îmbunătățească. 

Plătit 150, nu a fost pe grabă ea, am fost eu din cauze de miros. 

Pret corect maxim 100 numărul. 

De revenit,  eu nu.

 

Salut! I am facut si eu vizita in mazepa la g1 Confirm cele spuse de băiețelului ok ca și aspect vârstă frageda e buna gagica da mai are de învățat, am simțit și eu mirosul ...ea spunea ca e de la prezervative ....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, Raportor2022 a spus:

😢 Atunci pacat, mare pacat.... 😔

ce misto e topicul asta, poza e cu moaca dar unii zic ca nu e ea, altii ca e fix aia .... :lol:   

asta e genul de topic care imi place maxim , ia sa vedem daca mai auzim niste pareri sa vedem cum se inclina balanta, o fi e sau nu o fi ea   ..... :lol:

  • Like 3

 

Link spre comentariu
  • Oras:Prajiturica
  • Oras:Prajiturica
4 hours ago, rechinu00 said:

 o fi e sau nu o fi ea   ..... :lol:

In noua poza de pe publi ea este.

Am fost 1 ora la ea. A respectat programarea. Pe la ora 17 am fost acum ceva timp. O pustoaica cu un limbaj nu tocmai frumos la adresa celor care au mai fost pe la ea.

Am luat 1 ora a inceput cu oral foarte intrerupt sa mai zica cate ceva. A acceptat si pozitia cu capul in jos unde o primeste pe toata si chiar duce dar a tinut sa specifice ca pe mine ma place si de asta accepta. Am finalizat pe sani. 

Finalizarea nr 2 nu a mai avut loc ca era prea obosita sa o mai suga si o durea pasa cand am incercat sa o bag si nu e din cauza marimii. A specificat ca a avut multi clienti.

300 ron o muie cu intreruperi... nu voi reveni.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm ca ea este tipa din poza. Întradevăr este foarte simpatica si frumușică, dar serviciile lasa de dorit .

La oral nu are experiență, iar la normal nici nu ma lasat sa io bag...pe motiv ca o am prea mare si prea groasa . M am mulțumit doar cu un oral si ca m am jucat cu sânii ei . Cam atat. 150 ron. Personal nu revin.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 22 minute, lorenzo12 a spus:

Mai activeaza la galati?

Ultima oara era la Iasi, cu pozele reale .... Mare-mare pacat de ea ca a avut un comportament de imbecila si s-a dus spre segmentul fast-fuck , ar fi putut sa fie in Top pe GL daca isi imbunatatea serviciile si nu se lua dupa toate rablele cu pretentii de "excort" care i-au dat sfaturi .....  

 

  • Like 8

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...