Sari la conținut

Bloda Bd Timisoara 0721856929


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare

Saptamana trecuta, din plictiseala sau mai bine zis ca nu raspunsese cineva la care doream sa merg, asa in drum spre casa, am deschis publi 24.

Din semafor in semafor tot vedeam in zona anunturi, sunat la vreo 2, si in final sunat la numarul din titlu.

Tipa blonda, poze editate in anunt, dar zic ce naiba, nu imi place plec.

M-am dus fara niciun fel de asteptare, pe undeva intre Afi si Plaza, complex de blocuri noi, m-a fhidat foarte bine.

Ajuns, m-a asteptat dupa usa, cand a inchis usa am avut placuta surpriza ca tipa sa fie super ok, locatie curata, domnisoara la fel foarte ok si cu totate la locul lor daca pot spune asa. Estimez un 30-33 de ani , cam la 1.60, pe tocuri super bine dar nici fara tocuri nu e de aruncat,. Ca si greutate estimez eu asa la 57-60 kg.

Mie unul mi-a placut si ori de cate ori voi fi prin zona cu chef o voi suna fara dar si poate!

Seara buna!

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 5 minute, ioni4316 a spus:

Salutare

Saptamana trecuta, din plictiseala sau mai bine zis ca nu raspunsese cineva la care doream sa merg, asa in drum spre casa, am deschis publi 24.

Din semafor in semafor tot vedeam in zona anunturi, sunat la vreo 2, si in final sunat la numarul din titlu.

Tipa blonda, poze editate in anunt, dar zic ce naiba, nu imi place plec.

M-am dus fara niciun fel de asteptare, pe undeva intre Afi si Plaza, complex de blocuri noi, m-a fhidat foarte bine.

Ajuns, m-a asteptat dupa usa, cand a inchis usa am avut placuta surpriza ca tipa sa fie super ok, locatie curata, domnisoara la fel foarte ok si cu totate la locul lor daca pot spune asa. Estimez un 30-33 de ani , cam la 1.60, pe tocuri super bine dar nici fara tocuri nu e de aruncat,. Ca si greutate estimez eu asa la 57-60 kg.

Mie unul mi-a placut si ori de cate ori voi fi prin zona cu chef o voi suna fara dar si poate!

Seara buna!

 

Iink?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, ioni4316 said:

Salutare

Saptamana trecuta, din plictiseala sau mai bine zis ca nu raspunsese cineva la care doream sa merg, asa in drum spre casa, am deschis publi 24.

Din semafor in semafor tot vedeam in zona anunturi, sunat la vreo 2, si in final sunat la numarul din titlu.

Tipa blonda, poze editate in anunt, dar zic ce naiba, nu imi place plec.

M-am dus fara niciun fel de asteptare, pe undeva intre Afi si Plaza, complex de blocuri noi, m-a fhidat foarte bine.

Ajuns, m-a asteptat dupa usa, cand a inchis usa am avut placuta surpriza ca tipa sa fie super ok, locatie curata, domnisoara la fel foarte ok si cu totate la locul lor daca pot spune asa. Estimez un 30-33 de ani , cam la 1.60, pe tocuri super bine dar nici fara tocuri nu e de aruncat,. Ca si greutate estimez eu asa la 57-60 kg.

Mie unul mi-a placut si ori de cate ori voi fi prin zona cu chef o voi suna fara dar si poate!

Seara buna!

 

Poze editate adică .... Nu din locație și foarte departe de realitate 

Daca prestația este ok, merita cei 80 lei ceruți pe finalizare (estimativ pt zona)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
9 hours ago, Filip97ro said:

Poze editate adică .... Nu din locație și foarte departe de realitate 

Daca prestația este ok, merita cei 80 lei ceruți pe finalizare (estimativ pt zona)

Iar te-a bătut soarele în cap. Trebuie să poluezi și topicul ăsta?

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 11 ore, ioni4316 a spus:

Salutare

Saptamana trecuta, din plictiseala sau mai bine zis ca nu raspunsese cineva la care doream sa merg, asa in drum spre casa, am deschis publi 24.

Din semafor in semafor tot vedeam in zona anunturi, sunat la vreo 2, si in final sunat la numarul din titlu.

Tipa blonda, poze editate in anunt, dar zic ce naiba, nu imi place plec.

M-am dus fara niciun fel de asteptare, pe undeva intre Afi si Plaza, complex de blocuri noi, m-a fhidat foarte bine.

Ajuns, m-a asteptat dupa usa, cand a inchis usa am avut placuta surpriza ca tipa sa fie super ok, locatie curata, domnisoara la fel foarte ok si cu totate la locul lor daca pot spune asa. Estimez un 30-33 de ani , cam la 1.60, pe tocuri super bine dar nici fara tocuri nu e de aruncat,. Ca si greutate estimez eu asa la 57-60 kg.

Mie unul mi-a placut si ori de cate ori voi fi prin zona cu chef o voi suna fara dar si poate!

Seara buna!

 

Cat e finalizarea bro? Singura in locatie? Draguta la chip? Cum notezi oralul, normalul? Se implica, ii place pula?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
11 hours ago, laury said:

Mai astept detalii frate…e cam fara actiune recenzia….

Daca te uitibla recenziile mele, nu prea dau detalii.

nu scriu despre ea sa ii fac reclama, nu as face asta niciodata.

pur si simplu, am mers fara asteptare si ce am gasit, de la atitudine, deschidere, modul cum se poarta cu tine , totul a fost un mare plus .

on

np

anal nu

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
10 hours ago, MeganWolfM said:

,,Bloda" ?:/ Uită-te la topic! Îți va răspunde ,,bloda" sau boul care i-a deschis topic! Mâine cred!😉

Din greseala am scris asa!

nu cred ca ne cumostem ca sa ne permitem apelative de genul asta!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 31.07.2022 la 1:14, ioni4316 a spus:

Daca te uitibla recenziile mele, nu prea dau detalii.

nu scriu despre ea sa ii fac reclama, nu as face asta niciodata.

pur si simplu, am mers fara asteptare si ce am gasit, de la atitudine, deschidere, modul cum se poarta cu tine , totul a fost un mare plus .

on

np

anal nu

 

Ai futut o gratis?

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
7 hours ago, MeganWolfM said:

Da, foarte ok tipa la telefon. Locație: bulevardul Timișoara nr. 16. 150/300. On (în funcție de igienă), np, fk (în funcție de compatibilitate).

Împing și eu îmi vizită 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...