Sari la conținut

0731764852


Postări Recomandate

Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0

Da am fost eu la ea.

Locatie micro 3 in spate la Bistro.

Locatie apartament etaj 11.

Am stabilit întâlnirea, nu a știut sa îmi dea blocul, mi-a spus ca in spate la Tess in micro 3, ca la alți Clienti ii spune asta și știu ei unde sa vina.

In fine, am bănuit locația, am ajuns mi-a dat codul la interfon, urmând sa urc la et. 11. Aici începe prima surpriza, liftul blocat pe la etajul 5 sau 4, intenționat de vecini…

Intr-un final după ce am urcat o parte cu liftul și o parte pe scări, reușesc sa ajung la etajul 11, unde surprins văd doar 2 USI, una deschisă cu o plasa de țânțari in ea, de unde se auzeau niște voci iar cealaltă USA la care trebuia sa sun.

Sun îmi Răspunde o tipa bruneta,la prima vedere arată bine, zic hai ca rămân.

Tariful 150/250 ON in funcție de igiena.

Ma invita intr-un dormitor întunecat, și îmi spune sa ma dezbrac. Eu ii cer sa merg la baie sa ma igenizez mai ales ca afara erau 40 de grade.

La baie sa nu mai zic de prosop ca nici măcar săpun nu am găsit pe acolo. Pe un calorifer o pereche de chiloței tanga aranuncati și un prosop care era umed.

In fine ne apucam de treaba, începe cu un oral sec NP, in timpul orașului m-am jucat cu sânii ei unde am constatat ca are și silicoane. După 2 3 mișcări pune prezervativul pentru ca nu mai poate, la fel  de slab. Trecem la normal, ma chinui ceva in vreo 2 poziții, deoarece lipsa ei de implicare = cu 0, m-a făcut da îmi piară tot cheful. INTR-un final, după ce eram fleașcă de transpirație (lipsa aerului condiționat, s-a simțit), am reușit sa finalizez.

Ce sa mai zic de dus după ? Dacă nici săpun la baie nu era, dapai gel de dus s.a.

Acum sa va spun notele:

Aspect 9, frumușică, silicoane, piercing in zona intimă, in sfârcuri și in limba. Aduce cu poza din anunț.

Atitudine 3

ON 6; OP 3

NP 4 Fără nici cea mai mică implicare.

De revenit ?🤔 Nu cred.

Poate aveți voi mai mult noroc cu ea decât mine ……

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
19 hours ago, lovemebaby79_bz said:

Da am fost eu la ea.

Locatie micro 3 in spate la Bistro.

Locatie apartament etaj 11.

Am stabilit întâlnirea, nu a știut sa îmi dea blocul, mi-a spus ca in spate la Tess in micro 3, ca la alți Clienti ii spune asta și știu ei unde sa vina.

In fine, am bănuit locația, am ajuns mi-a dat codul la interfon, urmând sa urc la et. 11. Aici începe prima surpriza, liftul blocat pe la etajul 5 sau 4, intenționat de vecini…

Intr-un final după ce am urcat o parte cu liftul și o parte pe scări, reușesc sa ajung la etajul 11, unde surprins văd doar 2 USI, una deschisă cu o plasa de țânțari in ea, de unde se auzeau niște voci iar cealaltă USA la care trebuia sa sun.

Sun îmi Răspunde o tipa bruneta,la prima vedere arată bine, zic hai ca rămân.

Tariful 150/250 ON in funcție de igiena.

Ma invita intr-un dormitor întunecat, și îmi spune sa ma dezbrac. Eu ii cer sa merg la baie sa ma igenizez mai ales ca afara erau 40 de grade.

La baie sa nu mai zic de prosop ca nici măcar săpun nu am găsit pe acolo. Pe un calorifer o pereche de chiloței tanga aranuncati și un prosop care era umed.

In fine ne apucam de treaba, începe cu un oral sec NP, in timpul orașului m-am jucat cu sânii ei unde am constatat ca are și silicoane. După 2 3 mișcări pune prezervativul pentru ca nu mai poate, la fel  de slab. Trecem la normal, ma chinui ceva in vreo 2 poziții, deoarece lipsa ei de implicare = cu 0, m-a făcut da îmi piară tot cheful. INTR-un final, după ce eram fleașcă de transpirație (lipsa aerului condiționat, s-a simțit), am reușit sa finalizez.

Ce sa mai zic de dus după ? Dacă nici săpun la baie nu era, dapai gel de dus s.a.

Acum sa va spun notele:

Aspect 9, frumușică, silicoane, piercing in zona intimă, in sfârcuri și in limba. Aduce cu poza din anunț.

Atitudine 3

ON 6; OP 3

NP 4 Fără nici cea mai mică implicare.

De revenit ?🤔 Nu cred.

Poate aveți voi mai mult noroc cu ea decât mine ……

Multumim colegu'!
Am fost si eu tentat acum ceva timp sa merg la ea, fiind atras de poze, insa daca serviciile sunt asa de jalnice, sunt bani aruncati, nu are rost sa ne incurcam, sunt optiuni mult mai bune.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 31.07.2022 la 19:29, lovemebaby79_bz a spus:

Da am fost eu la ea.

Locatie micro 3 in spate la Bistro.

Locatie apartament etaj 11.

Am stabilit întâlnirea, nu a știut sa îmi dea blocul, mi-a spus ca in spate la Tess in micro 3, ca la alți Clienti ii spune asta și știu ei unde sa vina.

In fine, am bănuit locația, am ajuns mi-a dat codul la interfon, urmând sa urc la et. 11. Aici începe prima surpriza, liftul blocat pe la etajul 5 sau 4, intenționat de vecini…

Intr-un final după ce am urcat o parte cu liftul și o parte pe scări, reușesc sa ajung la etajul 11, unde surprins văd doar 2 USI, una deschisă cu o plasa de țânțari in ea, de unde se auzeau niște voci iar cealaltă USA la care trebuia sa sun.

Sun îmi Răspunde o tipa bruneta,la prima vedere arată bine, zic hai ca rămân.

Tariful 150/250 ON in funcție de igiena.

Ma invita intr-un dormitor întunecat, și îmi spune sa ma dezbrac. Eu ii cer sa merg la baie sa ma igenizez mai ales ca afara erau 40 de grade.

La baie sa nu mai zic de prosop ca nici măcar săpun nu am găsit pe acolo. Pe un calorifer o pereche de chiloței tanga aranuncati și un prosop care era umed.

In fine ne apucam de treaba, începe cu un oral sec NP, in timpul orașului m-am jucat cu sânii ei unde am constatat ca are și silicoane. După 2 3 mișcări pune prezervativul pentru ca nu mai poate, la fel  de slab. Trecem la normal, ma chinui ceva in vreo 2 poziții, deoarece lipsa ei de implicare = cu 0, m-a făcut da îmi piară tot cheful. INTR-un final, după ce eram fleașcă de transpirație (lipsa aerului condiționat, s-a simțit), am reușit sa finalizez.

Ce sa mai zic de dus după ? Dacă nici săpun la baie nu era, dapai gel de dus s.a.

Acum sa va spun notele:

Aspect 9, frumușică, silicoane, piercing in zona intimă, in sfârcuri și in limba. Aduce cu poza din anunț.

Atitudine 3

ON 6; OP 3

NP 4 Fără nici cea mai mică implicare.

De revenit ?🤔 Nu cred.

Poate aveți voi mai mult noroc cu ea decât mine ……

Pacat,era pe lista mea,dar acum,nu,multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...