Sari la conținut

‼️ 0758148296 ‼️Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salut,
 
Am vizitat-o pe Alice ieri, programare facuta pe whatsup si respectata.
 
Locatie aproape undeva aproape de centrul vechi.
 
Pe scurt:

Locatia - 8 usor de ajuns/central.

Aspect - 9 frumoasa pot spune ca am un punct slab pentru blonde.

ON - 10 soft dar foarte placut are o tehnica buna, priviri etc.

Normal - 10 aici pot spune ca exceleaza, contre, te trage in ea, DFK tot tacamul

Igiena - 10 , foarte curata, dus inainte si dupa actiune.

Personal recomand si daca o mai prind in Bucuresti o sa revin cu placere.

O zi buna!

  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 16 minute, Ionut_1989 a spus:
Salut,
 
Am vizitat-o pe Alice ieri, programare facuta pe whatsup si respectata.
 
Locatie aproape undeva aproape de centrul vechi.
 
Pe scurt:

Locatia - 8 usor de ajuns/central.

Aspect - 9 frumoasa pot spune ca am un punct slab pentru blonde.

ON - 10 soft dar foarte placut are o tehnica buna, priviri etc.

Normal - 10 aici pot spune ca exceleaza, contre, te trage in ea, DFK tot tacamul

Igiena - 10 , foarte curata, dus inainte si dupa actiune.

Personal recomand si daca o mai prind in Bucuresti o sa revin cu placere.

O zi buna!

Mulțumesc frumos pentru recenzie și pentru vizită! 🤗😘 te aștept cu drag oricând dorești! 🤗 să ai o zi frumoasă 😘❤️

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 02.08.2022 la 22:23, Futureman a spus:

Eu am descoperit o in Sibiu

Si i am sugerat sa vina in București. 

E super fata, frumoasa, piele fina, bronzata, tatuaje, igiena impecabila, vârstă, poze reale. 

Alice e primitoare, vibe pozitiv. 

Oral np cu tot ce trebuie, super priviri, cim si ani pt 50 lei extra. Merita:) 

Super normal, nu comentează la pozitii, se implica

Am vizitat o azi in București, la universitate. Totul ls superlativ. 

Purtati va frumos cu ea si nu o ratați, sta doar câteva zile. 

Iti mulțumesc Alice 😊

 

Pai cum ai dar in plus 50 pt Cim dacă scrie clar ca e inclus in preț ? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 7 minute, padretigrul a spus:

Pai cum ai dar in plus 50 pt Cim dacă scrie clar ca e inclus in preț ? 

Să te lămuresc... cim e inclus în preț,  pentru anilingus iau extra 50 si îl fac doar dacă zona este epilată corespunzător! 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 51 minute, alice23 a spus:

Să te lămuresc... cim e inclus în preț,  pentru anilingus iau extra 50 si îl fac doar dacă zona este epilată corespunzător! 🤗

Și dacă din greșeală stropim și puțin obrăjorii , buzele este supărare ? 🤔

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Am contactat fata pe wp, programare respectata fara probleme,10 pt seriozitate. 
Ajung la locația de langa farmacia Colțea unde sunt intampinat de o fata miniona pe tocuri, la 160, drăguța la fata cu atitudine buna. Prima impresie ok. Vb putin fumam o tigara si purced la dus.

Actiunea: proaspăt dusat o gasesc pe pat unde ma alătur ei si începem un preludiu bun, săruta bine Fk chiar DFK problema a fost la mine ca tot aveam in cap faptul ca face anilingus 😅 si am fost reținut si scurt. Coboară la 🍆 si începe un oral soft dar bun tare, se plimba bine limba pe acolo, atentie la oo cu suficientă saliva si neevitabilul s-a produs. Am vărsat toti moștenitorii mei pentru anul asta 😂. Are tehnica aseamănătoare cu cea a Georgianei pt cei care o stiti, milfa inaltuta slabuta care a avut locatia pe la națiunile unite si avea o colega Andra(veche in branșa). Deci un oral foarte bun care nu te face sa “vomiți” imediat ci care îți prelungește placerea si te face usor usor sa ajungi la ejaculare.

Igienizare si nr 2 care a început tot cu un oral bun si continuat cu normal in Doggy si apoi misionar unde am finalizat din nou. In misionar se implica bine se mișcă si ea te strânge si te trage in ea, vrea sa fie sărutată. Chiar a fost bine toata actiunea.

Notele

Locatia: 9 zona buna, baie ok, prosop curat, pat mare. Greu cu parcarea.

Alice: 8,5 drăguța la fata, trăsături frumoase dar totusi se vede ca nu a avut o viața lipsită de greutăți. Sanii cam lasati. Overall o fata drăguța cu servicii corecte. 

Oralul: 9,5 bun tata, senzație misto, dacă era cu putin mai mult deep cu niste ruperi de ritm si un picuț mai multă presiune era de 10 pt mine. Te cam suge de uiți de 69 si cunilingus.

Normal: 9 bun si asta, se implica ii place, cere sa fie fututa.

Gfe: 9 bun si asta, te ia in brate te săruta bine si dacă ai si tu inițiativa nu are cum sa iasa prost.

Concluzia: la 150/fin merita vizitata fara rețineri, in mod special pt cim-ul ala bun. Eu sper sa mai vina la noi in oras si sa stea mai mult ca sa explorez mai mult actiunea cu ea.

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, Subteranaa a spus:

Am contactat fata pe wp, programare respectata fara probleme,10 pt seriozitate. 
Ajung la locația de langa farmacia Colțea unde sunt intampinat de o fata miniona pe tocuri, la 160, drăguța la fata cu atitudine buna. Prima impresie ok. Vb putin fumam o tigara si purced la dus.

Actiunea: proaspăt dusat o gasesc pe pat unde ma alătur ei si începem un preludiu bun, săruta bine Fk chiar DFK problema a fost la mine ca tot aveam in cap faptul ca face anilingus 😅 si am fost reținut si scurt. Coboară la 🍆 si începe un oral soft dar bun tare, se plimba bine limba pe acolo, atentie la oo cu suficientă saliva si neevitabilul s-a produs. Am vărsat toti moștenitorii mei pentru anul asta 😂. Are tehnica aseamănătoare cu cea a Georgianei pt cei care o stiti, milfa inaltuta slabuta care a avut locatia pe la națiunile unite si avea o colega Andra(veche in branșa). Deci un oral foarte bun care nu te face sa “vomiți” imediat ci care îți prelungește placerea si te face usor usor sa ajungi la ejaculare.

Igienizare si nr 2 care a început tot cu un oral bun si continuat cu normal in Doggy si apoi misionar unde am finalizat din nou. In misionar se implica bine se mișcă si ea te strânge si te trage in ea, vrea sa fie sărutată. Chiar a fost bine toata actiunea.

Notele

Locatia: 9 zona buna, baie ok, prosop curat, pat mare. Greu cu parcarea.

Alice: 8,5 drăguța la fata, trăsături frumoase dar totusi se vede ca nu a avut o viața lipsită de greutăți. Sanii cam lasati. Overall o fata drăguța cu servicii corecte. 

Oralul: 9,5 bun tata, senzație misto, dacă era cu putin mai mult deep cu niste ruperi de ritm si un picuț mai multă presiune era de 10 pt mine. Te cam suge de uiți de 69 si cunilingus.

Normal: 9 bun si asta, se implica ii place, cere sa fie fututa.

Gfe: 9 bun si asta, te ia in brate te săruta bine si dacă ai si tu inițiativa nu are cum sa iasa prost.

Concluzia: la 150/fin merita vizitata fara rețineri, in mod special pt cim-ul ala bun. Eu sper sa mai vina la noi in oras si sa stea mai mult ca sa explorez mai mult actiunea cu ea.

Îți mulțumesc frumos pentru recenzie și pentru vizită 🤗❤️ mă bucur că te-ai simțit bine❤️ îți doresc o zi frumoasă și te mai aștept cu drag 🤗❤️😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 1 minut, gicacontra2012 a spus:

Am fost și eu pe la Alice și pot sa spun ca e o fata care chiar merita vizitata, frumușică, super simpatica, cu un ușor accent din Ardeal adorabil și cu un oral foarte bun, de nota mare, sa zic 9.5 ca să nu fie 10. 🙂

Mulțumesc frumos pentru recenzie și pentru vizită bineînțeles! 😘🤗 te mai aștept cu drag 😘😘💋❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
La 03.08.2022 la 9:40, alice23 a spus:

Sunt curată, am și carne tare 🤭 dar nu accept limbi și punct. Nu vreau să par arogantă, si nu fac diferențe.  Cine are plăcere să mă viziteze o face chiar dacă nu accept limbi. O zi frumoasă 🤗

Eu înțeleg din asta că nu dorești să te simți și tu bine (să ai orgasme) cu clienții, iar la cunni știi că nu ai putea rezista (și de aceea nu accepți).

În cazul ăsta, nu te baza pe mine :lol:

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Tocmai am părăsit orașul. Vă mulțumesc frumos pentru vizite ! ❤️ Mi-a făcut placere să vă cunosc 🤗😍

  • Like 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Alice's Wonderland.. Ioi, are un accent tare fain.

Am luat legătura cu ea pe whatsapp, mi-a răspuns și am reușit sa fac programare de pe o zi pe alta și dimineața pt ca..cald afara. Am confirmat când am plecat de acasă și întâlnirea s-a respectat de ambele parti, nu au fost probleme de comunicare. 
Nota: Contact - 10
Locația, la Universitate, lângă oficiul de invenții, mărci și toate cele ce se mai fac în țara asta. O garsoniera ok pt aceasta activitate, un pat mare, dusul era in regula, am primit un prosop mare și curat de la ea. (mirosea fain a Lenor)
Nota: Locație - 9
Alice m-a asteptat intr-un body rosu, pe tocuri, machiata strident si cu zambetul pe buze. Fata asta are un vibe bun, pozitiv, am povestit atatea lucruri la masa din fata patului cat timp a fumat ea o tigara. Are un chip foarte frumos, un corp pe masura si destul de sexy, felul ei de a fi..  si daca e nervoasa sau suparata nu iti dai seama. 
Note: Aspect - 9 -> 9,5 / Atitudine: 9,5
Dupa cateva minute de discutii am mers la dus pt o reimprospatare, eram dusat de acasa. M-am reintors in camera, asezat pe pat si ea langa mine, a venit intre picioarele mele si a inceput cu un oral neprotejat, umed cu artificii si atentie la imprejurimi. Ce mi-a placut la oral este ca mai tot timpul a mentinut eye contact si a incercat si deep, atat cat a putut. Dupa cateva minute a montat gumita, asa cum ii spune ea si am facut doua pozitii, pe durata actiunii, FK atunci cand s-a putut, gemete si strans in brate, tare fain. Finalizat in prezervativ, m-a curatat delicat, ne-am dat un refresh amandoi. A urmat cateva minute de discutii, are o multime de povesti si e placut sa o asculti si sa vorbesti cu ea. Pupat, ne-am luat la revedere si cam asta a fost. 
Note: ON - 9 / NP - 8,5 -> 9 / GFE - 9 -> 9,5
250 ron - o ora - nu m-a grabit nici o secunda, nici nu cred ca am depasit.

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
23 hours ago, alice23 said:

Tocmai am părăsit orașul. Vă mulțumesc frumos pentru vizite ! ❤️ Mi-a făcut placere să vă cunosc 🤗😍

...pai am comis o contraventie si voiam sa vin sa ma penalizezi cu o amenda...vezi de ce spirit civic dau dovada ? Deci cand te intorci in Buc? sau trimiti amenda prin posta?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...