Sari la conținut

ALEXA🫦FULL SERVICE 👀whatsapp 0752681198


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în ALEXA🫦FULL SERVICE 👀whatsapp 0758615356
  • Oras:Traveling
  • Oras:Traveling
1 hour ago, daw1cked said:

Este ceva ciudat aici. Fata arata bine, pare super futabila, perversa si toate serviciile accesibile, dar nicio recenzie. 

 

Din ce am intrebat tot se schimba preturile, ba e 400 total ba e 500+ extra cim etc ajungi la 1000 :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752681198
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752681198
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 30.11.2022 la 8:52, daw1cked a spus:

Este ceva ciudat aici. Fata arata bine, pare super futabila, perversa si toate serviciile accesibile, dar nicio recenzie. 

 

 

  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna seara!

haideti ca sparg eu gheata.

o urmaresc de ceva vreme pe aceasta fata(presteaza anal si eu sunt mare fan) si in aceasta seara am zis hai sa incerc chiar daca nu m am dus prea increzator.

locatie-ok, am primit prosop curat, dar se putea si mai bine la capitolul curatenie(a nu se intelege jeg, dezordine e un cuvant potrivit)

servicii: ok, am optat pt oral,normal,anal(totul protejat)

OP-are o tehnica buna, se apleaca la un unghi de 90 de grade, ok per total, nu am insistat foarte tare, eu plecand de acasa pt anal

AP- am optat pt pozitia mama iedului, unde funduletul se vede bine si sa pot pompa, unde am si finalizat. Nu pot sa zic ca a fost wow, dar a fost ok, mai alea ca e prima data cand ne vedem.

fiind la prima intalnire am facut tot posibilul sa termin cat mai repede si sa plec(plus ora tarzie la care am disparut de acasa)

ca si aspect, fata e slim, miniona, tatuaje multe si faine, dar este o diferenta intre poze si realitate(e mult mai slaba decat pare in poze)

per total as nota aceasta experienta cu nota 6-7.( nu sunt dezamagit ca am incercat dar nici nu pot spune ca a fost wow)

de recomandat-doar daca va doriti ceva la ceas tarziu si cu servicii complete

de revenit-eu nu.

Alexa multumesc, nu trata aceasta recenzie ca fiind una negativa, doar ca nu ne-am conectat cum trebuie.

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752681198
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752681198
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, mariusmarius12 a spus:

Buna seara!

haideti ca sparg eu gheata.

o urmaresc de ceva vreme pe aceasta fata(presteaza anal si eu sunt mare fan) si in aceasta seara am zis hai sa incerc chiar daca nu m am dus prea increzator.

locatie-ok, am primit prosop curat, dar se putea si mai bine la capitolul curatenie(a nu se intelege jeg, dezordine e un cuvant potrivit)

servicii: ok, am optat pt oral,normal,anal(totul protejat)

OP-are o tehnica buna, se apleaca la un unghi de 90 de grade, ok per total, nu am insistat foarte tare, eu plecand de acasa pt anal

AP- am optat pt pozitia mama iedului, unde funduletul se vede bine si sa pot pompa, unde am si finalizat. Nu pot sa zic ca a fost wow, dar a fost ok, mai alea ca e prima data cand ne vedem.

fiind la prima intalnire am facut tot posibilul sa termin cat mai repede si sa plec(plus ora tarzie la care am disparut de acasa)

ca si aspect, fata e slim, miniona, tatuaje multe si faine, dar este o diferenta intre poze si realitate(e mult mai slaba decat pare in poze)

per total as nota aceasta experienta cu nota 6-7.( nu sunt dezamagit ca am incercat dar nici nu pot spune ca a fost wow)

de recomandat-doar daca va doriti ceva la ceas tarziu si cu servicii complete

de revenit-eu nu.

Alexa multumesc, nu trata aceasta recenzie ca fiind una negativa, doar ca nu ne-am conectat cum trebuie.

Mulțumesc frumos pentru recenzie o apreciez ca atare , așteptăm și părerea celorlalți 🫣

Link spre comentariu

@Alexatopanal dragă, pe la Timișoara când ajungi?

Haide repede la Timișoara. Mie unul îmi plac fetele slim, mai tinere așa cum ești și tu, blonde, și care au servicii full, care fac și sex anal (e o lipsă mare de fete care să facă și sex anal (pe lângă celelalte ON, CIM, FK, etc) in domeniul asta, deci tu te incadrezi bine), dar cu siguranță că vei mai găsi și alți băieți faini la Timișoara. O să îți placa. Nu vei regreta.

Te aștept să vi si in Timișoara 😘🥰

  • Mersi 1
  • Trist 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
22 hours ago, mariusmarius12 said:

Buna seara!

haideti ca sparg eu gheata.

o urmaresc de ceva vreme pe aceasta fata(presteaza anal si eu sunt mare fan) si in aceasta seara am zis hai sa incerc chiar daca nu m am dus prea increzator.

locatie-ok, am primit prosop curat, dar se putea si mai bine la capitolul curatenie(a nu se intelege jeg, dezordine e un cuvant potrivit)

servicii: ok, am optat pt oral,normal,anal(totul protejat)

OP-are o tehnica buna, se apleaca la un unghi de 90 de grade, ok per total, nu am insistat foarte tare, eu plecand de acasa pt anal

AP- am optat pt pozitia mama iedului, unde funduletul se vede bine si sa pot pompa, unde am si finalizat. Nu pot sa zic ca a fost wow, dar a fost ok, mai alea ca e prima data cand ne vedem.

fiind la prima intalnire am facut tot posibilul sa termin cat mai repede si sa plec(plus ora tarzie la care am disparut de acasa)

ca si aspect, fata e slim, miniona, tatuaje multe si faine, dar este o diferenta intre poze si realitate(e mult mai slaba decat pare in poze)

per total as nota aceasta experienta cu nota 6-7.( nu sunt dezamagit ca am incercat dar nici nu pot spune ca a fost wow)

de recomandat-doar daca va doriti ceva la ceas tarziu si cu servicii complete

de revenit-eu nu.

Alexa multumesc, nu trata aceasta recenzie ca fiind una negativa, doar ca nu ne-am conectat cum trebuie.

Cât te a costat escapada ?

Link spre comentariu

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, Lucas0 a spus:

@Alexatopanal dragă, pe la Timișoara când ajungi?

Haide repede la Timișoara. Mie unul îmi plac fetele slim, mai tinere așa cum ești și tu, blonde, și care au servicii full, care fac și sex anal (e o lipsă mare de fete care să facă și sex anal (pe lângă celelalte ON, CIM, FK, etc) in domeniul asta, deci tu te incadrezi bine), dar cu siguranță că vei mai găsi și alți băieți faini la Timișoara. O să îți placa. Nu vei regreta.

Te aștept să vi si in Timișoara 😘🥰

 Are 2 săptămâni de când e la noi și tu deja o chemi în deplasare... Mai dute în plm cu chemarea ta cu tot, nu ai ce fute la Timișoara sau ce?... V-aș da ban direct la ăștia care chemați fetele pe sate, vorba unuia de aici... 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...