Sari la conținut

EmmaTs 0737922201❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Secret
  • Oras:Secret
Acum 5 ore, noralb a spus:

A fost cineva la fata aceasta ? "Transsexuala reala siliconata" , 0737922201,  prezenta la Tirgu Mures !

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transsexuala-reala-siliconata/7h75iii205f97g35dh21840fe1g66357.html

 

Ar vrea ea siliconata😄,atentie si pe la buzunare,Emma😁

Are pește

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 2 ore, tomushh a spus:

Ar vrea ea siliconata😄,atentie si pe la buzunare,Emma😁

Are pește

În poza asta pare siliconată: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transsexuala-reala-siliconata/7h75iii205f97g35dh21840fe1g66357.html#&gid=1&pid=1

Poate oferă cuplu cu peștele 🥳

Link spre comentariu
Acum 18 ore, tomushh a spus:

Ar vrea ea siliconata😄,atentie si pe la buzunare,Emma😁

 

Acum 18 ore, tomushh a spus:

Ar vrea ea siliconata😄,atentie si pe la buzunare,Emma😁

Peste nu am...nu cred că am nevoie după 10 ani de un peste 

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
11 hours ago, Emmatranny97 said:

🤗😘😍❤️

Vad ca esti apreciata / recomandata ( cel putin ca si frumusete ) de Cristina si Adriana, asta ar putea fi deja "plus valoare" , speram ca si comportamentul este super ok ( binenteles daca si clientul este ok ) !

Nu inteleg de ce nu esti mai activa aici pe site si de ce nu ai dori sa ai recenzii bune aici ?  Si nu inteleg de ce trebuie sa ai 3 anunturi ( pe publi ) cu poze diferite ( asta nu e reclama buna , ne duce cu gandul la o posibila teapa ), daca esti asa buna un singur anunt cred ca este suficient iar cei care te cunosc deja si au fost fericiti cu tine nu au nevoie de mai mult !  Si ar trebui sa-ti faci timp, in pauze, sa raspunzi si la mesajele pe watsapp ( mai ales ca spui ca poti face si confirmare ) 

Ma rog, tu stii cel mai bine ce faci si ce este mai bine pentru tine dar multi potentiali clienti cred ca ar dori sa stie ca merg la sigur si totul va fi bine !

Sunt doar intrebari si unele sugestii de imbunatatire a imaginii , nu o lua ca pe un afront !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 15 minute, noralb a spus:

Vad ca esti apreciata / recomandata ( cel putin ca si frumusete ) de Cristina si Adriana, asta ar putea fi deja "plus valoare" , speram ca si comportamentul este super ok ( binenteles daca si clientul este ok ) !

Nu inteleg de ce nu esti mai activa aici pe site si de ce nu ai dori sa ai recenzii bune aici ?  Si nu inteleg de ce trebuie sa ai 3 anunturi ( pe publi ) cu poze diferite ( asta nu e reclama buna , ne duce cu gandul la o posibila teapa ), daca esti asa buna un singur anunt cred ca este suficient iar cei care te cunosc deja si au fost fericiti cu tine nu au nevoie de mai mult !  Si ar trebui sa-ti faci timp, in pauze, sa raspunzi si la mesajele pe watsapp ( mai ales ca spui ca poti face si confirmare ) 

Ma rog, tu stii cel mai bine ce faci si ce este mai bine pentru tine dar multi potentiali clienti cred ca ar dori sa stie ca merg la sigur si totul va fi bine !

Sunt doar intrebari si unele sugestii de imbunatatire a imaginii , nu o lua ca pe un afront !

Iubirea scuze ca intervin ❤️ Și eu am 2 anunțuri cu poze diferite și nu doar eu 😂 alte fete au 5 , 7 😂😂😂 acum nu știu cum are Ema pt ca nu m-am uitat sincer Dar eu am 2 anunțuri cu poze in ținute diferite doar ca sa nu fiu stresată pe whatsapp cu alte poze 🤷🏼‍♀️ 
 

Activa pe site este bine mai rărut ca-i mai drăguț !!!! La câta răutate și vrăjeala multă și proasta este aici nu văd de ce ar intra la fel de des cum intra pe Facebook 😂 este mult mai mișto viața fără forum și frustrați 💁🏽‍♀️
 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 35 minute, misscristina a spus:

Iubirea scuze ca intervin ❤️ Și eu am 2 anunțuri cu poze diferite și nu doar eu 😂 alte fete au 5 , 7 😂😂😂 acum nu știu cum are Ema pt ca nu m-am uitat sincer Dar eu am 2 anunțuri cu poze in ținute diferite doar ca sa nu fiu stresată pe whatsapp cu alte poze 🤷🏼‍♀️ 
 

Activa pe site este bine mai rărut ca-i mai drăguț !!!! La câta răutate și vrăjeala multă și proasta este aici nu văd de ce ar intra la fel de des cum intra pe Facebook 😂 este mult mai mișto viața fără forum și frustrați 💁🏽‍♀️
 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Dar pe forum am văzut-o pe Adriana 💖💗💕💞💓, și am simțit că trebuie să o cunosc, aici am văzut fete superbe ca Alexandra Gold, Lore, Lara șamd, aici ți-am văzut zâmbetul superb și dacă ne întâlnim știi deja cam ce e de capu' meu 😄

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
2 hours ago, misscristina said:

Iubirea scuze ca intervin ❤️ Și eu am 2 anunțuri cu poze diferite și nu doar eu 😂 alte fete au 5 , 7 😂😂😂 acum nu știu cum are Ema pt ca nu m-am uitat sincer Dar eu am 2 anunțuri cu poze in ținute diferite doar ca sa nu fiu stresată pe whatsapp cu alte poze 🤷🏼‍♀️ 
 

Activa pe site este bine mai rărut ca-i mai drăguț !!!! La câta răutate și vrăjeala multă și proasta este aici nu văd de ce ar intra la fel de des cum intra pe Facebook 😂 este mult mai mișto viața fără forum și frustrați 💁🏽‍♀️
 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Cristinuta, cand mi-ai spus iubire, am rosit tot 🥰 ! Este ok daca ai 5 anunturi cu pozele tale in diferite ipostaze, dar nu este ok sa ai mai multe anunturi cu "alte poze", la asta m-am referit ! Ma rog, seamana ele dar ...😁 ! Stiu ca sunteti ocupate si dorite dar trebuie sa fiti active si la comunicare , tocmai pentru a contracara ideile ca nu ar fi ceia ce spuneti ! Asa cum tu ai timp pentru a raspunde aici pe site unor intrebari,  altele de ce nu pot sa-si faca timp ? Poate ca este cum spui tu, ca nu doresc sa se balacareasca pe aici cu unii posibil frustrati sau nebuni, dar printre cei care citesc sunt si oamenii buni, iar astia pot trage concluzii gresite pina-si iau inima in dinti sa va cunoasca !  In rest eu pot intelege totul, doar am intrebat si eu pe aici, asa cum am spus mai sus fiecare-si ocupa timpul si face business-ul cum crede de cuvinta .

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, noralb a spus:

Vad ca esti apreciata / recomandata ( cel putin ca si frumusete ) de Cristina si Adriana, asta ar putea fi deja "plus valoare" , speram ca si comportamentul este super ok ( binenteles daca si clientul este ok ) !

Nu inteleg de ce nu esti mai activa aici pe site si de ce nu ai dori sa ai recenzii bune aici ?  Si nu inteleg de ce trebuie sa ai 3 anunturi ( pe publi ) cu poze diferite ( asta nu e reclama buna , ne duce cu gandul la o posibila teapa ), daca esti asa buna un singur anunt cred ca este suficient iar cei care te cunosc deja si au fost fericiti cu tine nu au nevoie de mai mult !  Si ar trebui sa-ti faci timp, in pauze, sa raspunzi si la mesajele pe watsapp ( mai ales ca spui ca poti face si confirmare ) 

Ma rog, tu stii cel mai bine ce faci si ce este mai bine pentru tine dar multi potentiali clienti cred ca ar dori sa stie ca merg la sigur si totul va fi bine !

Sunt doar intrebari si unele sugestii de imbunatatire a imaginii , nu o lua ca pe un afront !

Hei buna 😘😘majoritatea din noi avem 2-3 anunțuri acest lucru nu cred ca are relevantă 😇😇😇pe forum undele suntem mai active altele nu 😇😇nu suntem de judecat cred eu 😇😘❤️🥰😘😘😘kiss alll și ți-e Ema spor la Futaciosi 😝😝🥶🥶🥰😘❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
14 hours ago, Emmatranny97 said:

🤗😘😍❤️

Emma, daca tot ti-ai luat "inima in dinti" si ai pus poza , care este superba as spune ( chiar daca eu cred ca ai retusat putin 😁), nu ne pui/adaugi si o prezentare completa a serviciilor ? 

Link spre comentariu
7 minutes ago, BlondyTs said:

Hei buna 😘😘majoritatea din noi avem 2-3 anunțuri acest lucru nu cred ca are relevantă 😇😇😇pe forum undele suntem mai active altele nu 😇😇nu suntem de judecat cred eu 😇😘❤️🥰😘😘😘kiss alll și ți-e Ema spor la Futaciosi 😝😝🥶🥶🥰😘❤️

Buna Antonya, nu am intrebat si nici judecat cu/din rautate,  sunt doar intrebari ! Stiti si voi ca sunt multi care acuza ca se mai dau si tepe iar anunturi multe ale aceluiasi utilizator cu poze diferite te pot duce cu gandul la ..... 

Imi cer scuze la toate daca am gresit intreband ! Eram cald 😃 iar acum gandind la rece cred ca aveti dreptate voi ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, noralb a spus:

Buna Antonya, nu am intrebat si nici judecat cu/din rautate,  sunt doar intrebari ! Stiti si voi ca sunt multi care acuza ca se mai dau si tepe iar anunturi multe ale aceluiasi utilizator cu poze diferite te pot duce cu gandul la ..... 

Imi cer scuze la toate daca am gresit intreband ! Eram cald 😃 iar acum gandind la rece cred ca aveti dreptate voi ! 

Te pup bby 😘🤗🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Secret
  • Oras:Secret
Acum 5 ore, noralb a spus:

Buna Antonya, nu am intrebat si nici judecat cu/din rautate,  sunt doar intrebari ! Stiti si voi ca sunt multi care acuza ca se mai dau si tepe iar anunturi multe ale aceluiasi utilizator cu poze diferite te pot duce cu gandul la ..... 

Imi cer scuze la toate daca am gresit intreband ! Eram cald 😃 iar acum gandind la rece cred ca aveti dreptate voi ! 

Aia era grija ta cate anunturi pun fetele,grija ta trebuie sa fie cand te duci si platesti si vii cu recenzica,numa zic😁lasati alte preocupari😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...