Sari la conținut

Rebeka 0730163449


Postări Recomandate

Iar a apărut aceasta vulpiță la noi in zona sa ne facă japca cu serviciile ei de 2 lei. Sun astăzi fac programare sa ajung la aceasta căprioară una stabilim la tel altceva se întâmpla la locul acțiuni. Ajung la adresa îmi deschide acest Minion de etnie usa in prosop și mi-a vb frumos pana i-am plătit halatul dar când ajungem la acțiune nu avea nici o treaba…la tel spune ca face oral fără și când ajung îmi pune plasticul pe băiat și începe cu un oral mecanic și fără nici o noima și se ajuta maxim de mâna,nu a avut nici o grija de sateliți una peste alta și am zis hai sa o pun in poziția mama iedului la care și dansa a cerut ca așa ii place,dar însă nu accepta sa o atingi pe spate sa o iei de mijloc sau mai alea de sâni ca este sensibilă și sta ca o vaca non stop pe ceas,după nici 10 min de când am intrat in casa ma grăbește ca sa terminat timpul și sa îmi dau drumu ca altfel ma da afara neterminat la care baiatu a lăsat steagul jos și mi sa scârbit de ea mai ales ca am simțit un miros ciudat,ori nu se spală ori folosește șervețele umede. Una peste alta o experiența urâta la care nu ma mai întorc și clar nu recomand. Mai bn merg la sigur și o aștept pe Cătălina,spor la treaba și ciocane tari !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...