Sari la conținut

Încearcă 32 ani ///pe strda ursului lucrez de la 10 la 19 // 0743087589


tmdan

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Hai mah fraților fiți serioși . Cum plm puteți fute așa ceva și să ii mai dai și bani pe bune ? Da-o in plm de treaba dacă nu ați merge la ea ar dispărea fenomenele astea . Singurul lucru bun este ca măcar are poze reale ca ma gândesc ca la cum arată nu pot fi false 🙈 dar in fine dacă nu ați merge la tot felul de ciori și creaturi dinastea nici nu ar exista așa ceva . Și acuma sa nu începem cu fiecare cu gustul lui și plm ca exagerați . Dacă tot dai un ban fute frate ceva calumea nu extraterești Dinastia . Nu va înțeleg oricum futeti niște creaturi și le mai și lăudați vorba lui colegul de mai sus . In fine . Noi sa fim sănătoși 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 17 ore, tmdan a spus:

Nu e de top dar mi se pare rezonabila ...

Nu discut gusturile. Uită-te la poze (doamna, locație). De ce ți-ai bate joc de pula? Pentru economie de 50 - 100 de lei? Eu zic ca nu merita

Link spre comentariu

Adevărul adevărat este că standardele au scăzut mult în ultima perioadă. Mai țineți minte perioada în care orașul le avea în primire pe Mieuna, Sonya, Raluca, etc.? 

Eu și acum tânjesc după vremurile în care nici nu știai în ce direcție vrea să-ți meargă pula de la atâtea opțiuni câte existau în perioada aceea. Acum ne cam mulțumim cu orice, motiv pentru care alea bune ne taxează la greu dacă ne vizitează orașul sau își permit arfe cu noi de parcă am fi ultimii pulifrici. Noi permitem chestiile astea să se întâmple, același lucru valabil și în viața de zi cu zi. 

Dacă ești prea bun și permisiv și pe deasupra ești și disperat după pizdă, nu contează că curge grăsimea pe ea, că arată ca o scândură, etc., îți pierzi din integritate și respect. 

Nu spun asta să jignesc pe nimeni dar cum spunea un coleg mai sus, mai bine dai un ban mai mult dar fuți ce trebuie decât să vă mulțumești cu orice ca apoi tot voi să vă plângeți că în Arad nu-i ce trebuie. 

Contribuiți la problema asta fără să vă dați seama. Dacă vă doare-n pix de forum, dar măcar țineți cont pentru respectul și buzunarul vostru. 

  • Like 1
Link spre comentariu
2 hours ago, bengos93 said:

Adevărul adevărat este că standardele au scăzut mult în ultima perioadă. Mai țineți minte perioada în care orașul le avea în primire pe Mieuna, Sonya, Raluca, etc.? 

Eu și acum tânjesc după vremurile în care nici nu știai în ce direcție vrea să-ți meargă pula de la atâtea opțiuni câte existau în perioada aceea. Acum ne cam mulțumim cu orice, motiv pentru care alea bune ne taxează la greu dacă ne vizitează orașul sau își permit arfe cu noi de parcă am fi ultimii pulifrici. Noi permitem chestiile astea să se întâmple, același lucru valabil și în viața de zi cu zi. 

Dacă ești prea bun și permisiv și pe deasupra ești și disperat după pizdă, nu contează că curge grăsimea pe ea, că arată ca o scândură, etc., îți pierzi din integritate și respect. 

Nu spun asta să jignesc pe nimeni dar cum spunea un coleg mai sus, mai bine dai un ban mai mult dar fuți ce trebuie decât să vă mulțumești cu orice ca apoi tot voi să vă plângeți că în Arad nu-i ce trebuie. 

Contribuiți la problema asta fără să vă dați seama. Dacă vă doare-n pix de forum, dar măcar țineți cont pentru respectul și buzunarul vostru. 

I-a mai dute tu în carici, cu etaloanele tale, dacă am chef sa fit o grasa, fut o grasa

Oricum din ce înțeleg este 150 fin, banii ăștia clar nu ii merita, aici pot sa îți dau dreptate

On 8/4/2022 at 1:53 PM, poing159 said:

Hai mah fraților fiți serioși . Cum plm puteți fute așa ceva și să ii mai dai și bani pe bune ? Da-o in plm de treaba dacă nu ați merge la ea ar dispărea fenomenele astea . Singurul lucru bun este ca măcar are poze reale ca ma gândesc ca la cum arată nu pot fi false 🙈 dar in fine dacă nu ați merge la tot felul de ciori și creaturi dinastea nici nu ar exista așa ceva . Și acuma sa nu începem cu fiecare cu gustul lui și plm ca exagerați . Dacă tot dai un ban fute frate ceva calumea nu extraterești Dinastia . Nu va înțeleg oricum futeti niște creaturi și le mai și lăudați vorba lui colegul de mai sus . In fine . Noi sa fim sănătoși 😂

Nu ma duc sa fut dulapu de lux, deci dacă e sa vorbim strict de locație nu dau 50 lei în plus ca este locație de lux, nu ma duc sa fut dulapu. 

Contează sa fie o locație curata, decenta, dacă e mai mult foarte bine daca atâta timp cât nu se regăsește în pret

Link spre comentariu
Acum 22 minute, Robert989 a spus:

I-a mai dute tu în carici, cu etaloanele tale, dacă am chef sa fit o grasa, fut o grasa

Oricum din ce înțeleg este 150 fin, banii ăștia clar nu ii merita, aici pot sa îți dau dreptate

Nu ma duc sa fut dulapu de lux, deci dacă e sa vorbim strict de locație nu dau 50 lei în plus ca este locație de lux, nu ma duc sa fut dulapu. 

Contează sa fie o locație curata, decenta, dacă e mai mult foarte bine daca atâta timp cât nu se regăsește în pret

Vezi că ești pe lângă subiect. Gusturile nu se discuta dar nu poți compara un butoiaș cu pulbere care nu se preocupă de igiena personală, are doi dinți în gură, locația într-un bloc de apartamente de stat, nu menține curățenia și se comportă cu tine ca un sclavete cu una care are grijă de ea, e înzestrată de la mama natură, locație de lux, curățenie impecabilă și te respectă ca pe un domn. Pur și simplu n-ar trebui făcută comparație între așa ceva, și aici mă refer strict la amendă. Indiferent de cum arată și de natura serviciilor, crezi că o interesează pe vreuna dacă ești supt bine? Pe ele le interesează banii. Asta e tot ce cer. Un raport corect preț/servicii.  

Chestia e că mulți uită de preferințe, coboară ștacheta cât se poate de jos, plătesc servicii mediocre la prețuri de lux și încurajează astfel de situații în care mediocrele se cred dive de 10, numai ca să se laude ei prin sat că or futut. 

Dar hei, sunt banii tăi. Ți-a zis cineva ceva? Spor la futut. 

Link spre comentariu
2 minutes ago, bengos93 said:

Vezi că ești pe lângă subiect. Gusturile nu se discuta dar nu poți compara un butoiaș cu pulbere care nu se preocupă de igiena personală, are doi dinți în gură, locația într-un bloc de apartamente de stat, nu menține curățenia și se comportă cu tine ca un sclavete cu una care are grijă de ea, e înzestrată de la mama natură, locație de lux, curățenie impecabilă și te respectă ca pe un domn. Pur și simplu n-ar trebui făcută comparație între așa ceva, și aici mă refer strict la amendă. Indiferent de cum arată și de natura serviciilor, crezi că o interesează pe vreuna dacă ești supt bine? Pe ele le interesează banii. Asta e tot ce cer. Un raport corect preț/servicii.  

Chestia e că mulți uită de preferințe, coboară ștacheta cât se poate de jos, plătesc servicii mediocre la prețuri de lux și încurajează astfel de situații în care mediocrele se cred dive de 10, numai ca să se laude ei prin sat că or futut. 

Dar hei, sunt banii tăi. Ți-a zis cineva ceva? Spor la futut. 

Eu am comentat strict pe ce am văzut în poze, nici grasa nu poți sa zici ca e, e doar o femeie normala. 

De bani clar am zis ca nu merita 150, luxu din apartament nu îmi influențează alegerea, ce contează este prestația fetei, aspectul, atitudinea igiena fetei și locația poate sa fie ceva simplu și curat ca nu ma mut acolo

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0

Gusturile nu se discută, nu mergi să o iei de nevastă, nici locația atât timp cât există igienă și curățenie, am fost și în blocuri noi și am refuzat să beau un pahar cu apă, masa avea un jeg de nedescris.

Gusturile sunt interpretabile, dar cu serviciile cum facem? Astea sunt tot interpretabile? Pe una o depunctezi pe motiv că nu a călărit destul iar la alta îi dai 10, care spune din start că nu călărește,  una suge numai capul pulii si are 10, alta se implică ți-o școală fără să ți-o sugă , tio bagă în gură până la cotor, dă din cap că ciocănitoarea și are 7, mai bine nu scrieți nimic decât să faceți favoruri,  

Am fost la una cu 10 pe linie, și până am făcut eu dusul de final ea și-a luat sutienul și se pregătea pt următorul care aștepta jos, dacă ia lins sâni ma lins și pe mine in pulă, că ea duș nu a avut timp să facă, 

Să nu mai vb de cearceafuri, sunt unele ce nu au nici cearceafuri. Eu prefer să mă șterg cu șervețele, in multe locuri prosoapele sunt doar uscate nu și spălate, știu ele la care le-am spus să îmi schimbe prosopul, nu le înțeleg nici  pe fetele care folosesc prezervative de un leu, alea cu miros de cauciuc chinezesc, Aloo... nu merităm unul de calitate cu 5 lei, până când le înghițim pe toate pe bani noștri, la bani au pretenții, prima vorbă de cum le-ai deschis ușa e "cat stai și adu bănuți" restul nu mai contează după ce ai platit, haideți....doar noi să fie sănătoși și unele care merită,dar sunt puține 

Spor la fete să aveți 

Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM
La 20.08.2022 la 13:27, Robert989 a spus:

 

Oricum din ce înțeleg este 150 fin, banii ăștia clar nu ii merita, aici pot sa îți dau dreptate

Nu ma duc sa fut dulapu de lux, deci dacă e sa vorbim strict de locație nu dau 50 lei în plus ca este locație de lux, nu ma duc sa fut dulapu. 

Contează sa fie o locație curata, decenta, dacă e mai mult foarte bine daca atâta timp cât nu se regăsește în pret

Am vb. la tel. si face si cu 100 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
1 oră în urmă, DinPlacere76 a spus:

Groaznic ce specimene de curve nasoale, as zice chiar hidoase,sunt pe Arad, nu ma refer doar la cazul de fata, ci la 8%% din curvele care ofera servicii aici pe forum si pe Publi

Si totusi sunt destui fraieri care merg la ele si mai si platesc.

 

8% inseamna ca din 12 una e nasoala. Nu e rau.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 14 minute, unsuflet a spus:

8% inseamna ca din 12 una e nasoala. Nu e rau.

12.5 mai exact. Na binye, nu le înjumătățim, din 25 sunt două nașpa, 23 de bunăciuni. Nu e rău, ba chiar un scor formidabil. 😏

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, DinPlacere76 a spus:

Am scris la repezeala si v-ati trezit voi mistocarii, dar sigur ati inteles ca e vorba de 80% 

 

Na binye, am mai făcut și noi un pic de conversație, nu tre' să te superi, ....sau poate om fi mai tari de cap, cu atâtea sute pă sute. 😏😂

Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD
La 20.08.2022 la 11:19, bengos93 a spus:

Adevărul adevărat este că standardele au scăzut mult în ultima perioadă. Mai țineți minte perioada în care orașul le avea în primire pe Mieuna, Sonya, Raluca, etc.? 

Eu și acum tânjesc după vremurile în care nici nu știai în ce direcție vrea să-ți meargă pula de la atâtea opțiuni câte existau în perioada aceea. Acum ne cam mulțumim cu orice, motiv pentru care alea bune ne taxează la greu dacă ne vizitează orașul sau își permit arfe cu noi de parcă am fi ultimii pulifrici. Noi permitem chestiile astea să se întâmple, același lucru valabil și în viața de zi cu zi. 

Dacă ești prea bun și permisiv și pe deasupra ești și disperat după pizdă, nu contează că curge grăsimea pe ea, că arată ca o scândură, etc., îți pierzi din integritate și respect. 

Nu spun asta să jignesc pe nimeni dar cum spunea un coleg mai sus, mai bine dai un ban mai mult dar fuți ce trebuie decât să vă mulțumești cu orice ca apoi tot voi să vă plângeți că în Arad nu-i ce trebuie. 

Contribuiți la problema asta fără să vă dați seama. Dacă vă doare-n pix de forum, dar măcar țineți cont pentru respectul și buzunarul vostru. 

Absolut corect 

Așa este.....cap coadă 

Dar prea puțini înțeleg asta 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...