Sari la conținut

Aveți puțină răbdare !


Postări Recomandate

  • Oras:Lugano
  • Oras:Lugano
Acum 1 oră, Amado a spus:

Asta înseamnă să ai informații vechi și netrecute prin filtrul gândirii, "mi-a zis mie cineva, se știe, se crede, se spune..."

Da, teoretic, carnea de peste este cea mai sănătoasă. 

Acum, pestele are 2 proveniențe : pescuit și acvacultura. 

Cel de acvacultura este plin de pastile, antibiotice, coloranți, carnea este mai grasă decât ar trebui. 

Cel pescuit, depinde de unde este pescuit... E plin de mercur? E din zona Fukushima? E dintr-un lac unde se deversează deșeuri periculoase?

Nu e totul alb sau negru. 

Acum daca este sa te iei dupa tot ce scrie nu este mai nimic sanatos sa mananci;citeam ca nici branza cu rosii nu mai este sau pepene rece de la frigider nici asta nu este sanatos.

Cel mai sigur cand vrei sa te tii de un regim alimentar te duci la un doctor nutritionist,

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lugano
  • Oras:Lugano

Astept ca domnul Michaeli sa intervina in aceasta discutie daca se  poate,sa ne lamureasca el ce este bine in ziua de azi sa consumam si ce nu.😂

Decat sa deschida alt topic pe discutii gernerale si sa inceapa altii sa faca misto de el.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 2 ore, rcamble a spus:

 

Cel mai sigur cand vrei sa te tii de un regim alimentar te duci la un doctor nutritionist,

Cea mai mare eroare, să te dai pe mâna unuia că are diplome.  

Tot o mierlești, măcar să dai ortul popii pe mâna ta. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Lugano
  • Oras:Lugano
Acum 3 ore, Pagubitul a spus:

Cea mai mare eroare, să te dai pe mâna unuia că are diplome.  

Tot o mierlești, măcar să dai ortul popii pe mâna ta. 

 

Aici gândești primitiv ca bunica-miu,….sa-l ierte.

Mai știu eu pe cineva…și dacă mor ce,mor de 10 ori;mor o singura data.Acum fiecare cu gândirea lui.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 18 minute, rcamble a spus:

Aici gândești primitiv ca bunica-miu,….sa-l ierte.

Mai știu eu pe cineva…și dacă mor ce,mor de 10 ori;mor o singura data.Acum fiecare cu gândirea lui.

"...am fost radicali pentru că poporul este primitiv." Ghicește autorul. 🤓

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști

O turistă a găsit o metodă, să-i spunem inedită, de a face rost de bani... 

 

Astfel, ea s-a arătat dispusă să îi arate sânii oricărei persoane care îi oferă un leu.

https://www.gandul.ro/diverse/ce-a-scris-pe-un-carton-o-turista-din-vama-veche-ramasa-fara-bani-de-bere-daca-dai-un-leu-iti-arat-19823023/amp

Dacă rezistați puțin, va ajunge și la 10, 20lei ora de sex total, fără restricții.

https://www.xvideos.com/video38000889/rough_facefucking_gagging_cumshots_compilation_part_5

Facialabuse style...

https://noodlemagazine.com/watch/-179001275_456239047

Cam cât este ora pentru orice muncă necalificată, în general. Cu probă de lucru în prealabil,  desigur. 

 

🥳

Link spre comentariu
On 8/6/2022 at 3:42 PM, rcamble said:

Astept ca domnul Michaeli sa intervina in aceasta discutie daca se  poate,sa ne lamureasca el ce este bine in ziua de azi sa consumam si ce nu.😂

Decat sa deschida alt topic pe discutii gernerale si sa inceapa altii sa faca misto de el.

Pai n-am ce sa îi fac lui Păgubitul...dacă el se îndoapă cu mâncare până ce pică lat...dacă așa îi place lui sa-si ducă viața cu slănină și grăsimea după el...la 160kg...nu știu cum se fute el, și cine îl primește...asta e așa dubios

Pai asta până ce se dezbracă e gata, da din buci o data, de 2 ori, fute o beșina când se apleacă și a obosit, îl vezi că se întinde să doarmă...

@Pagubitul Vezi...dacă mergeai la munca făceai efort fizic, mai slăbeai, și mai primeai și bani, dar așa stai închis în casă, nu te vizitează nici dracu

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:goo.gl/maps/jxf46HKSrFxLVgi86
  • Oras:goo.gl/maps/jxf46HKSrFxLVgi86
La 04.08.2022 la 10:31, Pagubitul a spus:

Nu e placa mea, e singura realitate existentă.

Da. 

Doar cei bogați pot avea ce merită avut. După cum sclavii, angajații, nu pot avea avion personal, nu dispun de sine, de timpul lor, nici măcar de posibilitatea de a gândi liber. Asta e realitatea, după cum oaia nu poate mânca precum hiena și nici invers. 

Sute de mii, chiar milioane de robi. Nimic de apreciat. Să știi ce înseamnă servitutea nu e de dorit, e de evitat, ca și a știi ce înseamnă să fii handicapat locomotor.

Nu există "drepturi", există doar posibilități și iobagii nu au acces la nimic de valoare. Ideea cu "drepturile" e o lozincă pentru controlul minților celor aserviți, cca și aia cu "răsplată în viața de apoi" 😆

 

Ce exemplu superb de îndoctrinare 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...