Sari la conținut

Fisting anal Bucuresti


Vizitator Mike737

Postări Recomandate

  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
La 06.08.2022 la 17:11, Vizitator Mike737 a spus:

Salutare prieteni, imi poate recomanda cineva o doamna din Bucuresti cu experienta in femdom, fisting anal ? Multumesc.

Eu te pot ajuta ! 0770393004

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 06.08.2022 la 17:11, Vizitator Mike737 a spus:

Salutare prieteni, imi poate recomanda cineva o doamna din Bucuresti cu experienta in femdom, fisting anal ? Multumesc.

   Sanziana. 0790546873

    Tartorita Sanziana, isi cauta supusi. Imi folosesc toate armele seductiei si te fac sa fierbi de dorinta, mai ceva decat in cazanul cu smoala din Tartar. Vino, sa fac din tine tarfa mea, sa te pun pe tocuri, sa te imbrac in lenjerie de dama, sa te sodomizez in toate pozitiile, sa iti fac fisting si sa te oblig sa sugi doua scule deodata ! Vino, sa te bat la fund cu cravasa, nuiaua, cureaua, papucul, cu palma sau cu orice altceva ! Vino, sa fac din fata ta, jiltul dosului meu, frumos, de regina ! Taraste-te, vierme, in fata mea si cere indurare, cand te torturez ! Stai, pe balcon, covor vorbitor, sa te bat cu batatorul, ca sa scot praful din tine, dupa ce te calc in picioare ! Ma sterg, cu tine, la fund, otreapa buna de nimic si sterg podeaua iadului cu tine ! Am sa te tin legat in zgarda toata noaptea, de calorifer. Stai in patru labe si latra la luna, Labus ! Am sa iti lungesc limba si am sa ma folosesc de ea, pana am sa te epuizez ! Am sa iti picur ceara fierbinte pe limba, daca nu o sa ma satisfaci si am sa te vopsesc in verde, roz si bleu, pe cap, ca pe un papagal ! Am sa fac instructaj si armnata cu tine, puturosule ! Am sa ma folosesc de tine in toate modurile. Am sa te supun la munci extenuante. Am sa te bag cu capul in cosul unde am chilotii nespalati si rufele murdare sau cu capul in veceu, rahatule, ca asa meriti ! Am sa fac din tine prosopul meu, de baie sau de bucatarie. Am sa te umilesc public si am sa te pun sa i-o sugi asistentului meu, sa il lingi in fund si sa ii mirosi basinile !

 

   Menajera & maseuza & secretara personala, caut angajator. Sunt o femeie rafinata, ingrijita, foarte curata, apetisanta, sociabila, joviala, open minded. Iti pot indeplini multe fetisuri si fantezii. Iti pot oferi dus asistat si fantezii sub dus, uro, hand job, foot job, ass job, masturbare reciproca, stimulare reciproca cu jucarii, sodomizare cu strapon, dominare(activa) soft si hard, umilire (activa) verbala, fizica, publica, facesitting, fisting( eu tie),feminizare, nylon fetish, heels fetish, gloves fetish, spanking, trampling, dresaj, fisting, doghy play, rola play, age play, adorarea trupului, orgasm control, mind control, pedepse, porunci, disciplina, lingerie fetish, bodystockings, sissy slut, bondage, sensory play, ctb, foot / ass worship, cuckolding, show cu asistenta sau cu asistent, masaj profesional, kink date, sugar date, gfe, etc. Ca bonus iti ofer mult chef de viata si energie pozitiva. Accept si cupluri. Putem petrece impreuna o ora, mai multe ore, o zi sau o seara intreaga, un weekend sau o vacanta intreaga. Poti, sa stai, sa imi privesti fundul sau sa ma lingi, in timp ce eu spal vasele sau imi poti fi tu, sclav menajera. Am sa stau cu pernele tale, intre picioarele mele, ca sa ramana mirosul piersicutei mele in ele si cand vei pune capul pe perne, sa ai mirosul meu in nari si sa ma visezi frumos. Am sa iti las bikinii mei sub perna, ca sa ii mirosi noaptea, inainte de culcare. Sunt mistress Sanziana si am multe de oferit unui barbat. Daca nu ma crezi, pune-ma la incercare ! Sunt o fire adaptativa, imi plac jocurile erotice, iimi place sa domin si sa detin controlul, sa fiu adorata si rasfatata, imi plac noile provocari. Central, select, discret, parcare. Vino, sa iti pun imaginatia si limba la treaba ! 

 

  : Masaj profesional, de exceptie, pentru domni si doamne sau cupluri. . . Show cu asistent sau asistenta. . . Fetisuri si fantezii la cerere. . . Sedinte de dominare, umilire, feminizare. . . Sugar date / relationship. Sunt Sanziana, proiectata de natura inadins sa fiu o companie feminina placuta, rafinata, sarmanta, de care sa nu te mai saturi. Ai de toate, dar parca tot iti lipseste ceva ? Iti lipseste compania mea. Suna-ma ! Putem petrece impreuna timp de calitate, fara graba, asa cum iti doresti, Dupa ce ne vom cunoaste mai bine pot veni si la tine sau te pot insoti in vacante. Te pot domina si umili inclusiv public, la distanta sau la telefon si te pot forma ca sclav personal. Detin jucarii, tocuri, lenjerii si alte accesorii. Central, select, discret, parcare. 

 

    Vrei sa petreci weekend-ul asta alaturi de mine ? Sunt cea mai inspirata alegere. Sunt facuta sa iti trezesc interesul si sa ti-l mentin treaz permanent, sa aprind in tine pasiuni nebanuite. Alaturi de mine poti face de la cele mai firesti si naturale lucruri pana la cele mai kinky, mai multe decat ai facut cu oricare alta femeie pana acum. Iti pot face turul orasului, putem iesi impreuna la o terasa, un film, o sala de biliard, un spectacol sau in club, putem merge la plaja, la munte sau la mare impreuna, la cumparaturi, putem gati impreuna, face sport impreuna, te pot domina si umili public si putem face tot ce ne trece prin cap si ce ne face sa ne simtim bine si liberi, atat intr-un cadru retras, cat si afara. Impartaseste-mi hobby-urile si placerile tale ascunse si voi tine cont de ele ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...