Sari la conținut

masaj foarte bun /tipa foarte misto/recomand


Postări Recomandate

On 8/23/2022 at 3:46 PM, vtanase10 said:

ce se mai aude de Luiza? Incerc si eu sa ma programez de cateva zile...

Buna! am fost racita si am preferat sa stau acasa cateva zile pentru a fi alaturi de voi la capacitate maxima.  de acum sunt disponibila zilnic dupa ora 14 pana la ora 20 00. pupicei!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mai userilor: fata asta a scris clar ce servicii va poate oferi. Masaj sai fetishuri erotice cu finalizare prin tehnici specifice masajului erotic.

A subliniat si faptul ca nu ofera sex. De ce insistati cu felatie si sex oral si sex normal si sex. Mai oameni buni, sunteti pe un forum cu atata variatie. Sunt zeci de mii de fete aici care va ofera sex si va sug pana va lasa fara aer. Fete care va spun clar ce au de oferit.

De ce tineti voi neaparat sa insistati asa sa o futeti pe una care va spune va nu se fute? Nu mai zic de gunoiul ala de care am acria deja ca iar ma apuca dracii...

Chiar vreti sa ajungeti sa ne vedeti pe toate pazite din bucatarie? Chiar vreti sa stam numai asa cate 2-3 in locatie sa ne ferim de gunoaie si sa va traznim in cap cu ce apucam ca nu va puteti intelege limitele??! 

Ce boala aveti la capatani? Duceti-va ma pe la psihiatri ceva daca nu aveti capacitatea sa fiti oameni cerebrali sau normali la cap.

Daca va spune fata clar ca nu va suge voua pulile de ce insistati atata ca masajul sa se termine cu un oral ca asa e in mintea voastra mai frumos? Bai handicapatilor care insistati, daca era ceva ce voia ea sa va ofere va scria ca va ofera. Ce naiba sunteti ma asa cretini? Orientati-va ma catre alte fete si lasati naiba in pace cu sexul fetele care va scriu ca nu se fut cu voi si nici nu se apuca sa v-o suga. Fereasca Sfantul ce a ajuns forumul asta... din zeci de mesaje ce primeste fata asta pe telefon mai bine de jumate intrebati de sex... vreti sa va deseneze? 

Uite de asta dispar fete de calitate. Luiza e mult prea eleganta pentru voi ma. E prea de calitate si prea nu stie sa muste din voi. Nu stie sa fie transanta si sa va dea block la prima abordare cretinoida. Cand ati ajuns ma asa?! Chiar nu mai stim pe cine sa selectam si in cine sa mai avem incredere. Prea multi bolnavi psihic umbla liberi...

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Pacat de Luiza. Eu am avut o experienta foarte frumoasa alaturi de ea. Am apreciat seriozitatea ei si faptul ca mi-a oferit exact ceea ce am asteptat sa primesc. Ba chiar mai mult. I-am zis ca trec printr-o pasa proasta si am nevoie de ceva tandrete, chit ca vin doar sa stam de vorba sau stam imbratisati fara sa zicem nimic.  Am stabilit detaliile pe whatsapp iar ulterior am ajuns in locatie si m-am simtit bine alaturi de ea fiindu-mi oferita o sesiune foarte reusita. Chiar daca nu exceleaza la masajul de relaxare eu am fost mai mult pentru partea erotica. Ne-am imbratisat, ne-am sarutat, am vorbit si am stat cel putin 40-45 de minute unul in bratele celuilalt. Este o persoana foarte fina, delicata si armonioasa. Cum a zis si Irina mai sus, are prea mult bun simt, este foarte calma si blajina, vorbeste aproape in soapta. Pare a fi intr-o mare suferinta, cel putin mie de cateva ori mi-a dat impresia ca isi dorea tare mult sa se cuibareasca in bratele mele si atat. Cred ca si ea cauta afectiunea sau isi intrase prea bine in rol.... Poate a fost chimie, poate fizica, dar a fost ceva ce rar am gasit pe undeva. O liniste interioara, parca eram cu iubita mea, nu cu o fata pe care o plateam sa stea cu mine. Chiar nu inteleg nici eu de ce simtiti nevoia sa va bateti joc de fetele astea mai delicate si mai sensibile, va ajuta sa va simtiti mai barbati umilindu-le? Unde mai adaugam ca este si o femeie foarte frumoasa.

Luiza, sper sa nu te retragi. Eu vreau sa te vizitez si iti multumesc pentru timpul petrecut impreuna. m-am simtit tare bine alaturi de tine. Noi, oamenii normali, avem nevoie de femei ca tine . Poate te invata Irina cum sa faci sa fii mai selectiva pentru a evita oamenii de proasta calitate. Si cum sa reactionezi in situatii dificile ca sa nu ai de suferit.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 25.08.2022 la 17:09, randunica a spus:

Mai userilor: fata asta a scris clar ce servicii va poate oferi. Masaj sai fetishuri erotice cu finalizare prin tehnici specifice masajului erotic.

A subliniat si faptul ca nu ofera sex. De ce insistati cu felatie si sex oral si sex normal si sex. Mai oameni buni, sunteti pe un forum cu atata variatie. Sunt zeci de mii de fete aici care va ofera sex si va sug pana va lasa fara aer. Fete care va spun clar ce au de oferit.

De ce tineti voi neaparat sa insistati asa sa o futeti pe una care va spune va nu se fute? Nu mai zic de gunoiul ala de care am acria deja ca iar ma apuca dracii...

Chiar vreti sa ajungeti sa ne vedeti pe toate pazite din bucatarie? Chiar vreti sa stam numai asa cate 2-3 in locatie sa ne ferim de gunoaie si sa va traznim in cap cu ce apucam ca nu va puteti intelege limitele??! 

Ce boala aveti la capatani? Duceti-va ma pe la psihiatri ceva daca nu aveti capacitatea sa fiti oameni cerebrali sau normali la cap.

Daca va spune fata clar ca nu va suge voua pulile de ce insistati atata ca masajul sa se termine cu un oral ca asa e in mintea voastra mai frumos? Bai handicapatilor care insistati, daca era ceva ce voia ea sa va ofere va scria ca va ofera. Ce naiba sunteti ma asa cretini? Orientati-va ma catre alte fete si lasati naiba in pace cu sexul fetele care va scriu ca nu se fut cu voi si nici nu se apuca sa v-o suga. Fereasca Sfantul ce a ajuns forumul asta... din zeci de mesaje ce primeste fata asta pe telefon mai bine de jumate intrebati de sex... vreti sa va deseneze? 

Uite de asta dispar fete de calitate. Luiza e mult prea eleganta pentru voi ma. E prea de calitate si prea nu stie sa muste din voi. Nu stie sa fie transanta si sa va dea block la prima abordare cretinoida. Cand ati ajuns ma asa?! Chiar nu mai stim pe cine sa selectam si in cine sa mai avem incredere. Prea multi bolnavi psihic umbla liberi...

Salutare, 

După ce am citit ce ai scris am zis sa ma prezint ca fiind “clientul Liei “ pentru a se asigura fata ca sunt un om Ok (vezi recenzia lăsată la lia pe profile) și ghici ce a înțeles, ca ea nu fura clienții altor fete, ca ea tine l a clienții ei, sa ma duc la Lia, sa citez “spor cu Lia”
M as bucura Draga rândunică sa o ajuti puțin și la nivelul de comunicare pentru ca dacă citești Conversația dintre mine și ea, m a luat total aiurea la….. total nevinovat.

Zi frumoasa tururor. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, Doge666 a spus:

Salutare, 

După ce am citit ce ai scris am zis sa ma prezint ca fiind “clientul Liei “ pentru a se asigura fata ca sunt un om Ok (vezi recenzia lăsată la lia pe profile) și ghici ce a înțeles, ca ea nu fura clienții altor fete, ca ea tine l a clienții ei, sa ma duc la Lia, sa citez “spor cu Lia”
M as bucura Draga rândunică sa o ajuti puțin și la nivelul de comunicare pentru ca dacă citești Conversația dintre mine și ea, m a luat total aiurea la….. total nevinovat.

Zi frumoasa tururor. 

I will.  Vorbesc cu ea cand vine luni. E cam debusolata. O educam incetisor. E lume noua si pt ea. E si ea mica. Cu rabdare reusim impreuna. Are aluat bun dar nu e lucrat inca.  Thanks

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...