Sari la conținut

Centuristele


Postări Recomandate

58 minutes ago, Alexxx666999 said:

Nu înțeleg de ce mulți ignora acest topic dar la restul sunt 100 de comentarii. 

Pentru simplul fapt ca  sunt doar 3 topice la 3 tipe se stiu ele , la care pestii si un tovaras doi sau chiar ei de pe 2 conturi comenteaza aiurea , pun intrebari si raspund singuri pe tone de pagini , pentru a-si tine  wc-urile publice in atentia cititorilor avand topic activ pe care troleaza pestii lor . Restul nu  sunt active pentru ca nu au pestii interes

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
20 hours ago, Curiosuleu said:

Pentru simplul fapt ca  sunt doar 3 topice la 3 tipe se stiu ele , la care pestii si un tovaras doi sau chiar ei de pe 2 conturi comenteaza aiurea , pun intrebari si raspund singuri pe tone de pagini , pentru a-si tine  wc-urile publice in atentia cititorilor avand topic activ pe care troleaza pestii lor . Restul nu  sunt active pentru ca nu au pestii interes

Să mă piș pe tine, cu tot respectul! Eu am scris ca nu sunt în țară, dar dacă @Tinderboy a postat obsesiv nu l-am pus eu. Așa că taci dracu din gura,obsedat ești de mine uratule.

Link spre comentariu
On 8/12/2022 at 2:40 PM, Sofia91 said:

Să mă piș pe tine, cu tot respectul! Eu am scris ca nu sunt în țară, dar dacă @Tinderboy a postat obsesiv nu l-am pus eu. Așa că taci dracu din gura,obsedat ești de mine uratule.

Daca nu esti in tara unde esti , ai putea sa ne oferi mai multe detalii legate de locatia unde te afli si ce munca prestezi ? Vezi ca nu ti-ai declarat veniturile la fisc in Romania

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
14 minutes ago, Curiosuleu said:

Daca nu esti in tara unde esti , ai putea sa ne oferi mai multe detalii legate de locatia unde te afli si ce munca prestezi ? Vezi ca nu ti-ai declarat veniturile la fisc in Romania

ce-i treaba ta unde e fata ?!

poate e in concediu și tu o deranjezi !

Daca nu te potoli nu te vad bine leuțule 😅

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
3 minutes ago, Tinderboy said:

ce-i treaba ta unde e fata ?!

poate e in concediu și tu o deranjezi !

Daca nu te potoli nu te vad bine leuțule 😅

 

te-ai pus cu 2  leoaice  Adevărate  și pe românește ....ai belit  pwla puiule   !!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
31 minutes ago, Curiosuleu said:

Daca nu esti in tara unde esti , ai putea sa ne oferi mai multe detalii legate de locatia unde te afli si ce munca prestezi ? Vezi ca nu ti-ai declarat veniturile la fisc in Romania

Sunt unde tu nu ai putea sa ajungi,suge-a-mi-ai ciorapii. Aceleași texte le ai de anul trecut boschetarule, te oftici ca nu ai și tu banii noștrii la astea de suntem prostituate, esti frustrat ca te-a făcut ma-ta bărbat și nu femeie. Ba tu ori ai fost molestat când erai mic,ori nu a vrut vreo una sa stea cu tine. Ca la ce față de prost ai nici sa îmi maturi în curte nu te-as lua ca mi-ai speria pisicile. Asa ca dă cu praf de mers și nu îți mai freca creierii aia prosti cu ce facem noi, parca erai procuror muie tu le știi pe toate. Ptiu sărăcia pământului,sa ne futem în gura ta,cu respect toate prostituatele ! Hai marș futu-ti rasa ta de oligofren.

Link spre comentariu

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
16 hours ago, Sofia91 said:

Sunt unde tu nu ai putea sa ajungi,suge-a-mi-ai ciorapii. Aceleași texte le ai de anul trecut boschetarule, te oftici ca nu ai și tu banii noștrii la astea de suntem prostituate, esti frustrat ca te-a făcut ma-ta bărbat și nu femeie. Ba tu ori ai fost molestat când erai mic,ori nu a vrut vreo una sa stea cu tine. Ca la ce față de prost ai nici sa îmi maturi în curte nu te-as lua ca mi-ai speria pisicile. Asa ca dă cu praf de mers și nu îți mai freca creierii aia prosti cu ce facem noi, parca erai procuror muie tu le știi pe toate. Ptiu sărăcia pământului,sa ne futem în gura ta,cu respect toate prostituatele ! Hai marș futu-ti rasa ta de oligofren.

Buna dimineata scumpa    @Sofia91

intamplator ti-am citit topicul de pe  Satu Mare ,  si pe acolo cere informatii despre tine  leutul nostru curios 😅😅

daca tot  m-am apucat l-am citit pe tot si iti spun (in cazul in care nu stiai ) ca ai un cur minunat !!!!!!

Doamne ce m-as mai juca cu el fix cum se joaca pisica ta cu ghemul de ata  🙃😊😇

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...