Sari la conținut

Caut cuplu cu el bi pt dominare știe cineva?


Postări Recomandate


  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 09.08.2022 la 19:06, bunlatot a spus:

Cuplu cu el bi pt dominare ca eu pasiv

      Am asistent care accepta sa ii faci oral si sa te joci cu sperma, dar te penetrez eu cu straponul. Iti putem face uro amandoi. Te putem domina, umili, tortura,  cum doresti.

    0790546873

  Fetisuri si fantezii de nisa, masaj profesional corporal, facial, la scalp si la prostata, ( intern si extern), de relaxare, tantric sau terapeutic, psihoterapie, controlul orgasmului, bdsm, feminizare, pegging, fingering, stimulare cu strapon si cu alte jucarii, fisting, vorbit murdar, jocuri de rol, age play , doghi play, nurse play, teacher play, hand job/ play, foot job /play, ass job/ play, adorarea corpului, cuckolding, umilire fizica, verbala si publica, facesitting, uro, ( piss play ),mommy play, sensual / erotic play, mind control, pedepse, porunci, disciplina, instructaj, dresaj, cbt, biciuire, palmuire, trampling, breast play, nipple ( tit) torture, imobilizare, interogatoriu, incatusare, mumificare, sissy play, crossdresser, panty & bodystockings, socks & bikini fetish, foot fetish, ass fetish, heels fetish, gloves fetish, body oil fetish, lipstick fetish, material fetishism, spitting, blindfolds, gfe, sugar relationship, financial domination, etc. Filmele cele mai indraznete si obraznice din mintea ta, le poti face cu mine in realitate. Imi place ca ele sa se deruleze in fata oglinzilor mele, mari, din dormitor, dar si in baie, bucatarie, birou, living pe balcon. sau in public. Arat bine in orice pozitie, ma prinde cel mai bine atitudinea autoritara, detin tocuri, lenjerii, tinute provocatoare, jucarii, peruci si alte accesorii speciale si pot intra cu usurinta in roice rol. Te pot initia in domeniul jocurilor erotice sau pot invata lucruri noi de la tine. Ma numesc Sanziana si sunt experta starii tale, de bine. Sunt o femeie educata, rafinata, eleganta, titrata, prezentabila, joviala si open minded, comunicativa. Ofer servici de calitate superioara, clientilor pe masura. Am si asistenti pentru doamne, domni sau cupluri. Te pot insoti in vacante, in oras sau la diverse evenimente. Te pot finaliza si la telefon. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...