Sari la conținut

Caut fata de etnie sau nu dar mai inchisa la culoare


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures
La 18.08.2022 la 11:16, prod123 a spus:

Este tiganca aia pe cosminului cu fund frumos dar fatza si dantura praf, statea mai demult in 7 noiembrie la strada. 

Care e treba cu str.Cosminului? E  o locatie acolo?

Pe cea de care spui tu cred ca am vazut-o prin zona aceea, e mai slabuta, inalta, fund frumos.Fața nu am prea vazut-o. Cum se poate contacta? As fii curios ce tarife are.

Link spre comentariu

Pe Cosminului își face veacul Anamaria. Ea este o clienta foarte veche. Cu ea mai sunt 2 fete. Ultima data  când am vb cu Anamaria, acum vreo săptămână își avea locația acolo pe Cosminului cu încă 2. Una din ele era prin 7 noiembrie e de etnie și bruneta, cu paru tuns scurt, slim și cu dantura varza, iar cealalalta e prospături și e ok tipa.

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 2 ore, solobanu a spus:

Pe Cosminului își face veacul Anamaria. Ea este o clienta foarte veche. Cu ea mai sunt 2 fete. Ultima data  când am vb cu Anamaria, acum vreo săptămână își avea locația acolo pe Cosminului cu încă 2. Una din ele era prin 7 noiembrie e de etnie și bruneta, cu paru tuns scurt, slim și cu dantura varza, iar cealalalta e prospături și e ok tipa.

pai da-ne mai multe detalii.. servicii, pret, nr de contact etc.. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Contact nu am cum sa îți dau. Doar dacă o găsești pe facebook după numele ei. Acolo ii poți scrie și te poți înțelege cu ea. La aceasta ora nu mai merita vizitata Anamaria.  E deja deformata și arata naspa rau. Doar cealalata merita.

Link spre comentariu

On 8/23/2022 at 3:32 PM, solobanu said:

Contact nu am cum sa îți dau. Doar dacă o găsești pe facebook după numele ei. Acolo ii poți scrie și te poți înțelege cu ea. La aceasta ora nu mai merita vizitata Anamaria.  E deja deformata și arata naspa rau. Doar cealalata merita.

Ce nume are pe fb?

sau la care dintre ele te referi cu facebookul?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...