Sari la conținut

Larisa 0731183879


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Va salut, azi in dorinta de golire si ceva masaj am luat decizia sa ii scriu Larisei ( Vb mai de mult dar nu sau aliniat planetele) În fine stabilim 1 ora daca tot vin din cealalalta parte a orasului ajung pe blvd 16 dec, umblu putin prin zona pana am gasit urc sus si surpriza! Începem sa negociem ca oralul ne e 50 extra ca cei mai multi vor cu…ii mai dau 50(doar ce am luat salariu 😐) Incepem actiunea cu un oral slab, ea imbracata ii zic sa se dezbrace se dezbracă dar nu de tot, dupa normal repede fin repede cu gandul sa plec. Plec la baie, ma intorc la care ea zice daca vreau să-mi faca un masaj, si zic Ok hai sa ii mai dau o sansa, dar sa dovedit a fi mai mult mângâiere, Soldățelul nu a vrut a doua oară, nici eu nu-mi doream in fine notele.

On 6

Np 6

Masaj 5

Tipa arată de 7(are sânii mari)pare de etnie dar nu vreau sa dau cu paru

Locatie 6( ca are clima) canapeaua e praf

200 fin, 300 ora 50 extra daca vrei On

De recomandat clar nu, mai era o camera dubioasa dupa părerea mea, pe hol papuci mari, momeala de pescuit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Naspa, eu cand le aud pe astea noi, care nu arata nici modele victorias secret ca cer 200 fin, 300h, zic pas din start ca is tepe, is handicapate, si daca mai zice si on extra 50, zic mars. Obositele drecu, toate care procedeaza asa au servicii de cacat, nush, poate o fi una, dar ma indoiesc. Mersi ca ai impartasit info cu noi sa nu consumam nici macar minute si timp sunand 

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
1 oră în urmă, lucian2084 a spus:

Va salut, azi in dorinta de golire si ceva masaj am luat decizia sa ii scriu Larisei ( Vb mai de mult dar nu sau aliniat planetele) În fine stabilim 1 ora daca tot vin din cealalalta parte a orasului ajung pe blvd 16 dec, umblu putin prin zona pana am gasit urc sus si surpriza! Începem sa negociem ca oralul ne e 50 extra ca cei mai multi vor cu…ii mai dau 50(doar ce am luat salariu 😐) Incepem actiunea cu un oral slab, ea imbracata ii zic sa se dezbrace se dezbracă dar nu de tot, dupa normal repede fin repede cu gandul sa plec. Plec la baie, ma intorc la care ea zice daca vreau să-mi faca un masaj, si zic Ok hai sa ii mai dau o sansa, dar sa dovedit a fi mai mult mângâiere, Soldățelul nu a vrut a doua oară, nici eu nu-mi doream in fine notele.

On 6

Np 6

Masaj 5

Tipa arată de 7(are sânii mari)pare de etnie dar nu vreau sa dau cu paru

Locatie 6( ca are clima) canapeaua e praf

200 fin, 300 ora 50 extra daca vrei On

De recomandat clar nu, mai era o camera dubioasa dupa părerea mea, pe hol papuci mari, momeala de pescuit.

250 finalizarea si arata de maxim 100….

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...