Sari la conținut

0723052464


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

multumesc pt intampinare :*

Numele meu este Sara lucrez in locatia de la Macul Rosu impreuna cu stefania.

am mai lucrat si cu numele Bianca...

servicile noastre sunt sex oral, normal si masaj de relaxare...

preturile sunt 60lei pt o finalizare, si 120 pt o ora(ora inclide doua finalizari si masaj de relaxare)

ne gasiti aici zilnic incepand cu ora 11:30 si terminam in functie de cum suna telefoanele... pupiciiii :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

buna seara!  :hug1 deci Stefania nu este Delia ...Stefania este cea care a nascut... 

Iar Delia nu mai locuieste in locatia de la Macul Rosu. PUPICII :*

Ok,Sara multumim de precizari ! Sa-nteleg ca ai scapat de raceala ?!  :waytogo

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

   Eu din recenzii am tras concluzia ca topicul acesta apartine Stefaniei. Imi spui te rog, din pozele postate pe prima pagina din topic care ii apartin ? 

Gabi eu as zice ca pozele alea de fapt sunt cu Nicole cea de langa Wish, cuib mai nou mutat intersectia Soveja cu Hasdeu langa statie Taxi .

Link spre comentariu

  Nu te contrazic. Tocmai de aceea am cerut lamuriri Sarei. Eu citisem in recenzia lui Dan Bursuc ca pozele sint reale. Apoi a mai postat Senya inca doua seturi de poze, care parca nu se prea pupa. Concluzia.... e clar ca nu e Sara. :D 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

multumesc pt intampinare :*

Numele meu este Sara lucrez in locatia de la Macul Rosu impreuna cu stefania.

am mai lucrat si cu numele Bianca...

servicile noastre sunt sex oral, normal si masaj de relaxare...

preturile sunt 60lei pt o finalizare, si 120 pt o ora(ora inclide doua finalizari si masaj de relaxare)

ne gasiti aici zilnic incepand cu ora 11:30 si terminam in functie de cum suna telefoanele... pupiciiii :*

 

 

sa inteleg ca Stefania este cea bruneta la ~170 ? bagamias pula in numele voastre ca mati tampit :laugh2... daca tot e nume de scena lasati dracu un nume si atat nu il mai schimbati

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

F3LIX buna :*  , da ma scapat de raceala :) :*

Bravo !  :waytogo    @Cassy are multa dreptate acolo , oricum Sara este un nume frumos ai grija de el !!!  :wink2

Observ ca gandesti pozitiv spre deosebire de Stefania care este ceva mai "pesimista" ; iti trebuie mult tact si bunavointa in bransa asta unii tastand mai colorat gen "bagaboande" samd  :refoz

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...