Sari la conținut

Oricine are informatii despre sofia imi poate trimite mesaj privat chiar daca se inchide topicul


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
12 minutes ago, Curiosuleu said:

Oricine are informatii despre sofia imi poate trimite mesaj privat chiar daca se inchide topicul 

O sa se înghesuie toți sa îți trimita ,sunt fierți sa îți dea informații despre mine oparitule, tu ești prost tare . Când vreodată o sa îmi dezvălui eu numele cretinule și adresa la vreun client ? Tu ești prost tare. Fututi coliva ta de turbat,ba sa nu îți plesnească vreo vena 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 minute ago, Sofia91 said:

O sa se înghesuie toți sa îți trimita ,sunt fierți sa îți dea informații despre mine oparitule, tu ești prost tare . Când vreodată o sa îmi dezvălui eu numele cretinule și adresa la vreun client ? Tu ești prost tare. Fututi coliva ta de turbat,ba sa nu îți plesnească vreo vena 🤣

Stai linistita prostituato , cand e vorba de wec-uri publice , bratul lung al justitiei te va inhata .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
3 minutes ago, Curiosuleu said:

Stai linistita prostituato , cand e vorba de wec-uri publice , bratul lung al justitiei te va inhata .

Ba tu ești prost tare rău, fututi bratul tău al justitiei si grijania ta . Ba tu vrei sa pari și inteligent dar nu prea îți iese . MORI ,POCNESTI ca nu aflii nimic despre mine. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
6 minutes ago, Curiosuleu said:

De ce ? Ca pui poze cu alti oameni ? Ma faci sa rad prostituato care ai esuat in viata civila

Nu am pus eu poza cu tine ,recunoști acum ca tu ești bulangiu mic! 

Ba la tine sunt multe variante de esti asa,alea pe care le-am enumerat mai sus și ar mai fii:

- ai liber de la Socola sau balaceanca doar în august, ca anul trecut tot prin perioada asta te-a apucat. Ia-ti pastilele fi al dracu de turbat! 

- ma-ta a fost prostituata ,s-a combinat cu vreun pește și te-a abandonat și acum ești frustrat pe toate femeile ca ar fii ca ma-ta.

- ori ai fetish sa te înjur ca la balamuc.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, andrei_andrey said:

Ba frate, facii figuri pe aici și tu de fapt visezi sa i dai limbi in pizda😅

Lasa-l Andrei ca mi-a zis el anul trecut prin mesaje ca sunt travestit. O sa iau un strap-on sa ii sparg curul 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 minute ago, Sofia91 said:

Nu am pus eu poza cu tine ,recunoști acum ca tu ești bulangiu mic! 

Ba la tine sunt multe variante de esti asa,alea pe care le-am enumerat mai sus și ar mai fii:

- ai liber de la Socola sau balaceanca doar în august, ca anul trecut tot prin perioada asta te-a apucat. Ia-ti pastilele fi al dracu de turbat! 

- ma-ta a fost prostituata ,s-a combinat cu vreun pește și te-a abandonat și acum ești frustrat pe toate femeile ca ar fii ca ma-ta.

- ori ai fetish sa te înjur ca la balamuc.

Se vede din ultimele postari ale catelei jegarate ce caracter are . Acum e  in Germania suge cucu lu nazisti .Voua nu vi se pare ciudat ca o prostituata care nu mai e de un an in Romania va manipuleaza topicul de pe Gorj ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
2 minutes ago, Curiosuleu said:

Se vede din ultimele postari ale catelei jegarate ce caracter are . Acum e  in Germania suge cucu lu nazisti .Voua nu vi se pare ciudat ca o prostituata care nu mai e de un an in Romania va manipuleaza topicul de pe Gorj ?

Ai rămas în urma cu știrile puiule,am fost pana acum 3 săptămâni în Târgu-Jiu, m-ai ratat ca acum ai liber de la nebuni. 

Ce vocabular demn de un procuror ai căcatule!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 4 minute, Curiosuleu a spus:

Se vede din ultimele postari ale catelei jegarate ce caracter are . Acum e  in Germania suge cucu lu nazisti .Voua nu vi se pare ciudat ca o prostituata care nu mai e de un an in Romania va manipuleaza topicul de pe Gorj ?

Tu creca vrei sa fie travestit sa poți să i o sugi😅.

Prietene, fata e de gașcă și participă și ea la discuții, care e problema? 

 

 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
4 minutes ago, andrei_andrey said:

Tu creca vrei sa fie travestit sa poți să i o sugi😅.

Prietene, fata e de gașcă și participă și ea la discuții, care e problema? 

 

 

Ii e ca eu o sug și el nu poate! El are ceva cu mine de 1 an și tot nu înțeleg ce .

Sa mi-o vadă în ciorba!

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
9 minutes ago, Sofia91 said:

Ai rămas în urma cu știrile puiule,am fost pana acum 3 săptămâni în Târgu-Jiu, m-ai ratat ca acum ai liber de la nebuni. 

Ce vocabular demn de un procuror ai căcatule!

Buna Sofia ,

individul mă ataca și pe mine acum pe topicul Bruneta891 însă eu îl ignor , nu am nici un motiv să intru in polemici cu un asemenea individ. Poți face la fel și mai bine să îți vezi de treburile tale pe unde ai fi fiindcă nu se merita , poți să îl umplii de minusuri și atât . Într-un final daca nu îl bagi in seama se va calma singur ,.....sper 😅

Numai bine și o zi frumoasa sa ai !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, Tinderboy said:

Buna Sofia ,

individul mă ataca și pe mine acum pe topicul Bruneta891 însă eu îl ignor , nu am nici un motiv să intru in polemici cu un asemenea individ. Poți face la fel și mai bine să îți vezi de treburile tale pe unde ai fi fiindcă nu se merita , poți să îl umplii de minusuri și atât . Într-un final daca nu îl bagi in seama se va calma singur ,.....sper 😅

Numai bine și o zi frumoasa sa ai !

Tu nu auzi ca de 1 an are ceva cu mine ? Și eu nici măcar nu am avut treaba cu sclerozatul asta. Imi place sa ma cert oricum 🤣

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
3 minutes ago, Sofia91 said:

Tu nu auzi ca de 1 an are ceva cu mine ? Și eu nici măcar nu am avut treaba cu sclerozatul asta. Imi place sa ma cert oricum 🤣

A...

aia e altceva  🤣🤣,

m-ai lăsat pe mine și acu îl iei pe asta ?!?😅

Văzuși ce zice pe topicul lu Alis ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
2 minutes ago, Tinderboy said:

A...

aia e altceva  🤣🤣,

m-ai lăsat pe mine și acu îl iei pe asta ?!?😅

Văzuși ce zice pe topicul lu Alis ?

Aoleu, ia stai ca o sa caut. Nu pot sa vad trimite-mi 

Tu ești Light pe lângă ăsta. Uite al dracu a terminat cu mine le ia pe alte fete. Fututi mutra ta și sprâncenele alea zici ca sunt boscheți. 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
8 minutes ago, Sofia91 said:

Aoleu, ia stai ca o sa caut. Nu pot sa vad trimite-mi 

Tu ești Light pe lângă ăsta. Uite al dracu a terminat cu mine le ia pe alte fete. Fututi mutra ta și sprâncenele alea zici ca sunt boscheți. 

Pe Bruneta891 măi , 

zice că am solzi și mă bagă la bulău ,..

voi fi fetița !😅

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
21 minutes ago, Sofia91 said:

Tu nu auzi ca de 1 an are ceva cu mine ? Și eu nici măcar nu am avut treaba cu sclerozatul asta. Imi place sa ma cert oricum 🤣

Abia acum înteg eu ,......🤔,

noi ne certam și mă beșteleai însă de fapt tu mă iubeai  dar eu nu am înțeles  !  🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
7 minutes ago, Tinderboy said:

Pe Bruneta891 măi , 

zice că am solzi și mă bagă la bulău ,..

voi fi fetița !😅

Sa te suga ,nu știam ca asa o cheamă pe fată. Sa fie pe capul lui

Link spre comentariu

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Just now, Tinderboy said:

Abia acum înteg eu ,......🤔,

noi ne certam și mă beșteleai însă de fapt tu mă iubeai  dar eu nu am înțeles  !  🤣🤣🤣

Nu ești nici tu pe creanga ta 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...