Sari la conținut

Oricine are informatii despre sofia imi poate trimite mesaj privat chiar daca se inchide topicul


Postări Recomandate

Numai labari fără viata personala bai laberman care sunteți... Sa știți și voi 1 lucru de la futaku asa ca pentru voi...noi dacă mergem la fete... Și ne simțim bine... Sa știți ca și ele apoi se simt bine cu bani noștri.... Și 2 (nici o data vreo fata nu o sa dea... Date personale despre ea la cineva pe care îl vede 1 data sau de 2 ori iar 3 chiar dacă s-ar întâmpla sa dea cuiva date personale despre ea la cineva respectivu nu o sa vina nici o data pe 1 forum sa facă datele despre ea publice... Iar tu baiatu cu Bratu lung al legi (sa îmi iei bastonu n-gura) va saluta futaku... Și lăsați fetele în pace ca mai mult decât sa le sugeti pizda n-aveți ce sa le faceti😂 sunteți prea prosti și obsedati

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
3 minutes ago, Sofia91 said:

Nu ești nici tu pe creanga ta 

da,...

însă în cu totul altă direcție , eu respect și chiar iubesc femeia ,pur și simlplu o ador și pun placerea ei pe primul loc ,😊

o sa regret pe viață că nu am reușit să te cunosc ...😉😔

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, Futaku25CM said:

Numai labari fără viata personala bai laberman care sunteți... Sa știți și voi 1 lucru de la futaku asa ca pentru voi...noi dacă mergem la fete... Și ne simțim bine... Sa știți ca și ele apoi se simt bine cu bani noștri.... Și 2 (nici o data vreo fata nu o sa dea... Date personale despre ea la cineva pe care îl vede 1 data sau de 2 ori iar 3 chiar dacă s-ar întâmpla sa dea cuiva date personale despre ea la cineva respectivu nu o sa vina nici o data pe 1 forum sa facă datele despre ea publice... Iar tu baiatu cu Bratu lung al legi (sa îmi iei bastonu n-gura) va saluta futaku... Și lăsați fetele în pace ca mai mult decât sa le sugeti pizda n-aveți ce sa le faceti😂 sunteți prea prosti și obsedati

I vol iu🤣,nu te cunosc dar ai zis bine. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Just now, Tinderboy said:

da,...

însă în cu totul altă direcție , eu respect și chiar iubesc femeia ,pur și simlplu o ador și pun placerea ei pe primul loc ,😊

o sa regret pe viață că nu am reușit să te cunosc ...😉😔

Eu nu regret 🤣

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
8 minutes ago, Sofia91 said:

Eu nu regret 🤣

Mai am ceva vreme până la pensie ,..și la cum mă știu o sa ajungi să mă adori !!😅🤣😅

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Mai am ceva vreme până la pensie ,..și la cum mă știu o sa ajungi să mă adori !!😅🤣😅

Deja știu de pe acum cum o să mă alinți ,...

 " motănelul meu ", .....mrrrr 😇😁

Hai că va las acum că trebuie să mă mai ocup și de Severinenii mei, 😉

pupici , ..pa !

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
20 minutes ago, Tinderboy said:

Deja știu de pe acum cum o să mă alinți ,...

 " motănelul meu ", .....mrrrr 😇😁

Hai că va las acum că trebuie să mă mai ocup și de Severinenii mei, 😉

pupici , ..pa !

 

 

Wtf!?!?! Am pe cine sa alint motanelul meu ca am pisică🤣, dacă voiam din clienți sa îl iau, îl luam pe @andrei_andrey că e frumusel ,nu îmi plac bătrânii. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
2 minutes ago, Sofia91 said:

Wtf!?!?! Am pe cine sa alint motanelul meu ca am pisică🤣, dacă voiam din clienți sa îl iau, îl luam pe @andrei_andrey că e frumusel ,nu îmi plac bătrânii. 

Ai dreptate , însă deși îmi atârna coaiele până la genunchi inca  mai pot la un  40 😅,

acuma depinde ce vrei ?! ăștia mai " copți " au ceva experiență și mai niste chestii  😉😛

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
8 minutes ago, Tinderboy said:

Ai dreptate , însă deși îmi atârna coaiele până la genunchi inca  mai pot la un  40 😅,

acuma depinde ce vrei ?! ăștia mai " copți " au ceva experiență și mai niste chestii  😉😛

Vreau mai crud 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
Just now, Sofia91 said:

Vreau mai crud 

Mamica .....😁..,

tu vrei sa îl iei și să îl înveți  niste chestii noi și apoi el recunoscător va trebui sa se revanșeze 🤔😅

, te-am prins golanco,....însă dacă -i prea crud ai grija cu dantura 😛

Ah...de-as putea sa mai dau anii înapoi 

 😅😅😅

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

O grămadă de informații a primit oricum 🤣, ...însă e bun la ceva și topicul asta , uite , mai socializam, una , alta,

mai rămân totuși cu voi că Severinu doarme  😅😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
6 minutes ago, Tinderboy said:

Mamica .....😁..,

tu vrei sa îl iei și să îl înveți  niste chestii noi și apoi el recunoscător va trebui sa se revanșeze 🤔😅

, te-am prins golanco,....însă dacă -i prea crud ai grija cu dantura 😛

Ah...de-as putea sa mai dau anii înapoi 

 😅😅😅

E lasă că la cum a evoluat internetul învață de acolo, ii stricam topicul lui căcărel ăsta. 🤣

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
2 minutes ago, Sofia91 said:

E lasă că la cum a evoluat internetul învață de acolo, ii stricam topicul lui căcărel ăsta. 🤣

Da buna Sofica însă internetul e una practica e alta ..🤪,...

poți să bagi pe net botul la pizda

, sau sa îți pună pizda și să se frece pe   fața ta  ??!?😁😅😅
 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Da buna Sofica însă internetul e una practica e alta ..🤪,...

poți să bagi pe net botul la pizda

, sau sa îți pună pizda și să se frece pe   fața ta  ??!?😁😅😅
 

și daca nu prea stie o mai apuci de buci și o ghidezi tu până prinde ideea și până te sufoci aproape,

am prins una micuța cred că avea 18, îmi zice că ei nu îi plac limbile până când a văzut ea cu ce se mănâncă , s-a apăsat cu ea aproape până în amigdale mi-a băgat o😅😅 , am terminat-o și a zis că ei nu i se a mai intplat așa ceva !! 😛 😉😉😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
11 minutes ago, Tinderboy said:

și daca nu prea stie o mai apuci de buci și o ghidezi tu până prinde ideea și până te sufoci aproape,

am prins una micuța cred că avea 18, îmi zice că ei nu îi plac limbile până când a văzut ea cu ce se mănâncă , s-a apăsat cu ea aproape până în amigdale mi-a băgat o😅😅 , am terminat-o și a zis că ei nu i se a mai intplat așa ceva !! 😛 😉😉😉

Ai înnebunit cu aia de ai facut-o sa descopere limbile , ai rămas setat pe aia 🤣 vezi ca eu nu am 18 ani nu ma înveți tu pe mine ,poate sa te învăț eu pe tine 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
12 minutes ago, Sofia91 said:

Ai înnebunit cu aia de ai facut-o sa descopere limbile , ai rămas setat pe aia 🤣 vezi ca eu nu am 18 ani nu ma înveți tu pe mine ,poate sa te învăț eu pe tine 

Sunt deschis la nou și un elev ascultator  , prind repede , chiar  as vrea sa mă înveți 😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
Just now, Tinderboy said:

Sunt deschis la nou și un elev ascultator  , prind repede , chiar  as vrea sa mă înveți 😉

Tu ești purisan, lasă că tu ești expert cu limbile 🤣

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Sofia91 said:

Tu ești purisan, lasă că tu ești expert cu limbile 🤣

Mno/mna  (cică e la.moda acum) nu mă laud , da mă descurc binișor spre foarte  bine 😊 😅 papura vodă , craioveanul  sigur mă bate , ăla cam pe toate le face numai din limbi 😛🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
39 minutes ago, Tinderboy said:

Mno/mna  (cică e la.moda acum) nu mă laud , da mă descurc binișor spre foarte  bine 😊 😅 papura vodă , craioveanul  sigur mă bate , ăla cam pe toate le face numai din limbi 😛🤣

Nu ii știu pe băieți,deci nu ma bag.

Nimeni nu i-a dat la domnul caca procuror informație despre mine ? Ba ce băieți rai sunteți, @Curiosuleu știi vorba aia cu,curioșii mor repede ? soarta asta o sa o ai si tu ! 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
1 minute ago, Sofia91 said:

Nu ii știu pe băieți,deci nu ma bag.

Nimeni nu i-a dat la domnul caca procuror informație despre mine ? Ba ce băieți rai sunteți, @Curiosuleu știi vorba aia cu,curioșii mor repede ? soarta asta o sa o ai si tu ! 

auzi ,..

hai sa facem chat aici ..,

vreți ?

Mă interesează dacă am ceva beneficii daca mă fac Vip ?,...

să nu mă mai.strofloc 😇😅

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, Tinderboy said:

auzi ,..

hai sa facem chat aici ..,

vreți ?

Mă interesează dacă am ceva beneficii daca mă fac Vip ?,...

să nu mă mai.strofloc 😇😅

Ce VIP ? De unde cont VIP?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...