Sari la conținut

0755563692 servicii totale


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna  colegii.. ieri am fost și eu la aceasta duduie. Am apelat-o telefonic mi-a răspuns promt.mi-a expus oferta de prețurilor și anume 100 lei pe finalizare all inclusive sau 200 lei ora la fel . Mi-a trimis locația pe mesaj. Origine Moldova . Respectuoasa , însă la serviciile Oral și Normal nu e ceva Woow. Bineînțeles ca am fost întrebat cum vreau protejat sau neprotejat la oral. Am preferat protejat.A supt-o putin . Nu face nici un ștric , nu atenta la detalii. Am trecut la un normal.pizdulica frumoasa are duduia. I-am vârât-o putin clasic apoi am pus-o capra. A fost cam mecanica treaba. Dar ce sa vezi când am pus-o capra? O minunăție de cur . Ii spun ca vreau sa o gândil la ochiul maro. Și-a sat cu crema și apoi încet încet la anal. Aici e tot schepsis-ul .și am luat-o așa încet încetișor și dai și dai pana la terminare…aici la domeniul ața mi-a plăcut … nu știu dacă și ei. Dat una peste alta mergi sa te simți tu bine … ea la cati km de p-la a luat e imună .

note OP 7

NP 7

AP 10 

de revenit DA

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 7 ore, dany tm a spus:

Te salut, e cea din poze? În ce zonă are locație? Ms

S au schimbat pareti si la oradea, postarea asta poate te calmeaza

La 14.10.2022 la 20:05, oldcock a spus:

Da, am vizitato eu! De evitat! Are probleme serioase la cap! Medicale ma refer, nu de caracter! Saraca are 3 telefoane la care vb incontinuu, inclusiv cand o futi! Oricum, cred ca nu realizeaza ce face! Pacat ca cineva exploateaza astfel de femei! 🤮

 

dag dal gas!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...