Sari la conținut

Cine este cu adevarat sofia si tinderbouyl ei ?


Postări Recomandate

Salut camarazi ,

Chiar daca topicul va fi inchsi , astept date in privatg despre cine este cu adevarat sofia si tinderboiu ei .

Dupa cum ati vazut am mai deschis un topic asemanator , insa co scopul vadit in a deturna atentia sofia si tinderboiul ei fac troling la greu pe unde apuca .

De ce le e frica nu scapa .

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, Curiosuleu a spus:

Salut camarazi ,

Chiar daca topicul va fi inchsi , astept date in privatg despre cine este cu adevarat sofia si tinderboiu ei .

Dupa cum ati vazut am mai deschis un topic asemanator , insa co scopul vadit in a deturna atentia sofia si tinderboiul ei fac troling la greu pe unde apuca .

De ce le e frica nu scapa .

 

Lasă ba frate femeia în pace ca iti garantez ca n-ai ce sa ii faci.. 😂 Nu mai fi asa obsedat de ea sunt o grămadă de curve de 10 ori mai bune ca ea asa ca te rog termina cu obsesia asta ca deja devi penibil... NB😂😊

  • Mersi 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, Futaku25CM said:

Lasă ba frate femeia în pace ca iti garantez ca n-ai ce sa ii faci.. 😂 Nu mai fi asa obsedat de ea sunt o grămadă de curve de 10 ori mai bune ca ea asa ca te rog termina cu obsesia asta ca deja devi penibil... NB😂😊

Nu am nicio obsesie . Iti garantez ca va fi identificata cu nume prenume si  poze cu fata pentru a fi pusa pe xvideos si trimisa citatie la usa lu masa . In plus ea si tinderboiul ei au ,, uitat'' intentionat sa isi declare veniturile si sa plateasca impozit pe Romania la ANAF 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am identificat ca aceasta prostituata a fost pe forum si in Galati , Pitesti , Satu-Mare , Zimnicea , Severin , Targu-Jiu . Oare nu e limpede ca o cara solzosul dupa el ?Acum chipurile e pe strainezia iar in timpul liber adica mereu ca prostituata nu are ocupatie troleaza la greu TG-JIU astfel incat sa  fie doar topicele ei sus si sa nu mai putem citi despre altcineva .

Oricine are informatii despre aceasta catea paduchioasa este binevenit sa imi scrie in privat . Garantez confidentialitate totala

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
2 hours ago, Futaku25CM said:

Lasă ba frate femeia în pace ca iti garantez ca n-ai ce sa ii faci.. 😂 Nu mai fi asa obsedat de ea sunt o grămadă de curve de 10 ori mai bune ca ea asa ca te rog termina cu obsesia asta ca deja devi penibil... NB😂😊

Pai da ,......cam  asta  a ajuns  forumul asta !,  in loc sa se ocupe de dezaxatu asta  @pisicuts  imi da mie  warn pentu troll

, adica din cauza ca nu respect tema topicului  si nu dau dau informatii confidentiale despre Sofia  ! 🙄😟

Link spre comentariu

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

Dacă ai sânge în instalație hai sa ne întâlnim, vin eu special pentru tine în Târgu Jiu, vad ca tot te interesează de mine sa ma vezi căcatule si cine sunt eu. Eu sunt femeie tu ești bărbat (ma rog dacă te poți numi asa) sa vedem care pe care,dar eu zic ca din întâlnire tu ieși șifonat. 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...