Sari la conținut

0721 440 145 Cristina


Postări Recomandate

  • Oras:Botoșani
  • Oras:Botoșani
Acum 6 ore, Armani1234 a spus:

Blonda slaba, de evitat! Sta pestele jos și o așteaptă unu cu un bmw alb cu numere de hr! Are mai multe anunțuri, aveți grija mare 

Este adevărat,bărbosul este peștele ei și are BMW și nu este singurul pește din oraș care are grijă de 'albina'. Eu stau lângă Puiu' și-i văd frecvent. In cazul meu nu mă deranjează că cineva o protejează și-i mănâncă banii atât timp cât serviciile ei sunt bune. Nu am probat-o și nici nu voi merge că sunt căsătorit:)) . 

P.S. Lăsa-ti niște note dacă tot deschideți topic 

Link spre comentariu
  • Oras:Botoșani
  • Oras:Botoșani
La 15.08.2022 la 11:27, Armani1234 a spus:

Blonda slaba, de evitat! Sta pestele jos și o așteaptă unu cu un bmw alb cu numere de hr! Are mai multe anunțuri, aveți grija mare 

Probabil o confunzi cu colega ei ..Ea nu e slaba arata chiar foarte bine la corp ..Merg la ea de ceva timp și fata este chiar super..Nu are fițe,figuri etc..ca celelalte fete nu este pe graba ba chiar te invita la o țigară o vorba ...

  • Minus 2
Link spre comentariu
La 15.08.2022 la 17:51, M.jon a spus:

Este adevărat,bărbosul este peștele ei și are BMW și nu este singurul pește din oraș care are grijă de 'albina'. Eu stau lângă Puiu' și-i văd frecvent. In cazul meu nu mă deranjează că cineva o protejează și-i mănâncă banii atât timp cât serviciile ei sunt bune. Nu am probat-o și nici nu voi merge că sunt căsătorit:)) . 

P.S. Lăsa-ti niște note dacă tot deschideți topic 

Prefer sa evit decât sa între peste mine sau când cobor sa se ia de mine ...și nu e cine știe ce, în realitate nu are sâni, are peruca în cap, am crezut ca e transsexual 😒

Link spre comentariu
La 16.08.2022 la 15:50, Roberto0077 a spus:

Probabil o confunzi cu colega ei ..Ea nu e slaba arata chiar foarte bine la corp ..Merg la ea de ceva timp și fata este chiar super..Nu are fițe,figuri etc..ca celelalte fete nu este pe graba ba chiar te invita la o țigară o vorba ...

Era singura nu avea colega ca am întrebat o

Link spre comentariu
La 15.08.2022 la 17:51, M.jon a spus:

Este adevărat,bărbosul este peștele ei și are BMW și nu este singurul pește din oraș care are grijă de 'albina'. Eu stau lângă Puiu' și-i văd frecvent. In cazul meu nu mă deranjează că cineva o protejează și-i mănâncă banii atât timp cât serviciile ei sunt bune. Nu am probat-o și nici nu voi merge că sunt căsătorit:)) . 

P.S. Lăsa-ti niște note dacă tot deschideți topic 

E urat sa dai ochii cu ei când urci la ele și sa te întâlnești cu ei pe scări ca oricât de prost ești îți dai seama, stai cu frica aia ca dacă întra peste tine sau spune ea ca cine știe ce ai vrut sa faci și defapt nu ai făcut! Am auzit multe cazuri în care urca sus sau ia bătaie si pana vine politia se muta cu tot cu apartament 

Link spre comentariu
  • Oras:Botoșani
  • Oras:Botoșani
Acum 23 minute, mini123 a spus:

Am văzut o azi la Uvertura mall e urâta cu spume era cu piticu de “peste” i am văzut când s au urcat in masina

Bună, dacă chiar te interesează azi nici nu am ieșit din casă..Vorbiți în continuare ca știu ca pe voi va roade ca nu fac ale voastre bani și nu știți cum sa fugăriți femeile de pe oraș..Nu dau nume cine ...O zi buna 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 2 ore, Cristina1827 a spus:

Bună, dacă chiar te interesează azi nici nu am ieșit din casă..Vorbiți în continuare ca știu ca pe voi va roade ca nu fac ale voastre bani și nu știți cum sa fugăriți femeile de pe oraș..Nu dau nume cine ...O zi buna 

Erai intr o fusta de blugi albastra…cum nu ai ieșit?🫣 sau umbla pestele cu alta gagica , te Înșeală 🤭

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...