Sari la conținut

Pentru Hunedoara nu avem nimic?


Postări Recomandate

  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
Acum 3 ore, Vladimir.07 a spus:

Sunati si întrebati

Stai fara grija ca cine vrea suna, ideea era daca tu ai niste informatii sa ni le dai si noua, ca pana la urma de aia este acest site sa ne ajutam intre noi si sa nu deranjam aiurea cu tot felul de întrebări 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov

Pai nu te-am ajutat oferindu-ti numarul? Mister, suna si intreaba tot ce vrei sa stii. Adreseaza-te politicos, respectuos si bafta! Face dominare soft sau hard. Va fi in deva cateva zile alaturi de partenerul ei pt cuckold. 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov

Salutare baieti, marti stapana Queen Maria va veni la deva si va fi disponibila alaturi de partenerul ei pt cuckold. Programarile se fac prin mesaj pe wapp. Numarul vi l-am pus mai sus. Exclus contact sexual cu voi, doar cu partenerul (sigur stiti asta)alte servicii: foot worship, boot worship, ass worship, strap-on, spitting, uro, umilire, etc. Dominare soft, hard. Alaturi de partenerul ei.O puteti gasi pe numele asta pe fetlife, onlyfans si twiter. Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 28.04.2023 la 11:34, Vladimir.07 a spus:

Va salut, cum vi s-a parut experienta? Pentru cei care ati calcat in lumea Stapanei:) 

Salut

Ai vreo informație dacă o sa mai revină în Deva?

Link spre comentariu
On 3/26/2023 at 8:39 PM, Vladimir.07 said:

(0756) 572 516

pe acest numar apare asa:

27 years old Female from Sector 4, Bucuresti

Sunt o Doamna manierata, educata și cu mult bun simț, ofer și cer descreție maxima celor care îmi trec рragul casei mele cu multa tandrețe și sexualitate extaziată și Dominată! Nu acceрt Domni in stare de ebrietate sau alte substanțe ilegale, la fel nu acceрt nici bile sau alte accesorii.
Igiena este рrimordiala рentru mine, așa că vă aștept cu mult drag și resрect!Ofer și Dominare ( soft )
 
HEIGHT159cm
WEIGHT52kg
Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
Acum 2 ore, unaltu a spus:

pe acest numar apare asa:

27 years old Female from Sector 4, Bucuresti

Sunt o Doamna manierata, educata și cu mult bun simț, ofer și cer descreție maxima celor care îmi trec рragul casei mele cu multa tandrețe și sexualitate extaziată și Dominată! Nu acceрt Domni in stare de ebrietate sau alte substanțe ilegale, la fel nu acceрt nici bile sau alte accesorii.
Igiena este рrimordiala рentru mine, așa că vă aștept cu mult drag și resрect!Ofer și Dominare ( soft )
 
HEIGHT159cm
WEIGHT52kg

Poti sa pui un link cu anuntul te rog? 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov
Acum 23 ore, george13 a spus:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/masaj-erotic-pasional-dominare-soft-hard-erotica-nu-deranja-inutil/ih35hh20g741764eee020f79e112329g.html

La doamna din anunț fost cineva sa ne ajute cu niște detalii? Am observat ca nu e la prima vizita în Deva

Este cont fake

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...